Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
heyy millett taze anneler ve anne adayları nerdesiniz yaaa. Kimse uğramaz oldu valla. Hamile kalan artık gelmiyor ama:KK43:((((
Aren canım bugün doktor gidecektin diye hatırlıyorum. Güzel haberlerini bekliyorum.

aaaaaaaaaaa aslanlar gibi burdayız kız bi yere gittiğimiz yok işte kaydirigubbakcemile2

aren bende çok merak ediyorum seni hadi gelsene yawwyerimseniben

Merhaba herkese,
Arencim senden haber bekliyorum merakla, umarım bebişini görmüşsündür bugün,
Benim göbek iyice çıktı kızlar ya, aynaya bakıp bakıp kendime gülüyorum, çok tatlı birşeymiş, gözlede görebilmek harika bişey, inşallah hareketlerinide yakında duyarım, aslında hafif kıpırtılar var ama çok güçlü değil, bebeğim mi acaba?

ayy eminim çok hoş bişedir yaa..hadi bakalım kımıldayan da bebişindir bencede ama daha minnak annesi accık accık oynuyo demekki:)
bu arada şu tickerları nası yapıyosunus kıs bende yapim

aaaaaaaaaaa aslanlar gibi burdayız kız bi yere gittiğimiz yok işte kaydirigubbakcemile2

aren bende çok merak ediyorum seni hadi gelsene yawwyerimseniben
Heh şöyle ne bilim tatlım bugün hiç birinizi göremeyince ne oldu acaba dedim. Yoksa bizi bırakıp gittilermi diye düşündüm sonrada üzüldüm:gitme:

Merhaba herkese,
Arencim senden haber bekliyorum merakla, umarım bebişini görmüşsündür bugün,
Benim göbek iyice çıktı kızlar ya, aynaya bakıp bakıp kendime gülüyorum, çok tatlı birşeymiş, gözlede görebilmek harika bişey, inşallah hareketlerinide yakında duyarım, aslında hafif kıpırtılar var ama çok güçlü değil, bebeğim mi acaba?

Ay canım ne güzel maşallah ya. Bebeğindir canım nasıl güçlü olsunki tatlım daha çok ufak. Gün geçtikçe daha fazla hissedersin canım.
Nazar olmasın :nazar::nazar:

Heh şöyle ne bilim tatlım bugün hiç birinizi göremeyince ne oldu acaba dedim. Yoksa bizi bırakıp gittilermi diye düşündüm sonrada üzüldüm:gitme:

Ay canım ne güzel maşallah ya. Bebeğindir canım nasıl güçlü olsunki tatlım daha çok ufak. Gün geçtikçe daha fazla hissedersin canım.
Nazar olmasın :nazar::nazar:

ya canım çok enteresan bişi sölicem bilgisayarı açmak istemiyorum.midem bulanıyo..yani bilgisayarı açıp karşısına oturunca tiksiniyo gibi oluyorum anlamadım.bide bebeği öğrendikten sonradır her gün bi sabah bi akşam bi bardak süt içiyodum bugün içemedim tiksindim ya çok üzülüyorumsenağlama

ya canım çok enteresan bişi sölicem bilgisayarı açmak istemiyorum.midem bulanıyo..yani bilgisayarı açıp karşısına oturunca tiksiniyo gibi oluyorum anlamadım.bide bebeği öğrendikten sonradır her gün bi sabah bi akşam bi bardak süt içiyodum bugün içemedim tiksindim ya çok üzülüyorumsenağlama

Yerim kiz seni hamile kalipta bilgisayardan midesi bulananida ilk seni gordum :))))) canim sut icemesende peynir falan yemege calis. Uzme kendini bebisin beslenir senin yediklerinden biraz dikkat etsen yeterli zaten. Bende kocama kizdim onu gormemek icin odama geldim cepten giriyorum nete ama boylede yazmak zor oluyormus be :))))))eyvahedigeldismile

bende sevmiyorum topuklu ya. boyum senin kadar uzun değil tabi 1.70 benimkide ama rahat edemiyomki topukluyla bende hep spor aykkabı giyiyorum ama adam çok az topuklu giy dedi.
ayy canım nice uzun mutlu huzurlu yıllar diliyorum size. bizde çok özel bişeyler yapmasak bile muhakkak hediye faslı oluyor bende çok seviyorum hem hediye almayı hemde vermeyi.
Bu arada ben tamamen unutmuşun 20 gün sonrada bizim yıldönümümüz ay nasıl unutmuşum. Bende şimdiden düşüneyim valla..
İnşallah seneye yıldönümlerimize bebeklerimizle birlikte gireriz canım.

çok teşekkür ederim canım. amiiiinn inşallaah seneye bebişlerimizle gireriz ben bu sene çok isterdim hamile girmeyi ama olmadı nasip değilmiş, seneye inşallahh:Saruboceq: aaa sizde sonbahar kışta evlenmişsiniz, dediğin gibi bende çok severim hediye almayı ve vermeyi, ben ona bir tane sweet aldım o da bana parfüm aldı. akşamda yemeğe gittik:içelim: çok güzel geçti birazdanda işimiz var ayıptır söylemesiaklinialirimsmile haydi bakalım ben atlattım sıra sende canım.

çok teşekkür ederim canım. amiiiinn inşallaah seneye bebişlerimizle gireriz ben bu sene çok isterdim hamile girmeyi ama olmadı nasip değilmiş, seneye inşallahh:Saruboceq: aaa sizde sonbahar kışta evlenmişsiniz, dediğin gibi bende çok severim hediye almayı ve vermeyi, ben ona bir tane sweet aldım o da bana parfüm aldı. akşamda yemeğe gittik:içelim: çok güzel geçti birazdanda işimiz var ayıptır söylemesiaklinialirimsmile haydi bakalım ben atlattım sıra sende canım.

süper canım çok sevindim güzel geçmesine. Valla sıra bize geldi. Off ne alcam yaa:KK43:((
Evet canım bizde kasımda evlendik.Şaka maka 5 yıl olucak nasılda zaman geçiyorya.
Gece gece ne işiymiş canım. Bizim çok canımız sıkılıyor geceleri bizede söylede belki bizde oyalanırız.:roflol:

Bilgisayar tiksintisi de komikmiş, zarar gelicek diye kafaya takıyorsan ondandır canım,
ben normalde süte bayılırım hergün koca bir bardak içerim ama şu sıralar zorla içiyorum valla, bazende içmiyorum, ama peynir, yoğurt, yumurta derken o açığı başka şeylerle kapatıyorum. çok zorlayınca daha çok tiksiniyosun çünkü, sevdiğin kalsiyum kaynağı başka bişeyle ikame edebilirsin canım, en güzelide dondurma oturup bi kase yiyorum oda süt sonuçta

Tebrik ederim canım, daha nice yıllara birlikte ve bebişinizle girersiniz İnşallah, kaçıncı yıla girdiniz?
Çalışın çalışın, boş durunca bişey mi oluyor sanki:KK1:

süper canım çok sevindim güzel geçmesine. Valla sıra bize geldi. Off ne alcam yaa:KK43:((
Evet canım bizde kasımda evlendik.Şaka maka 5 yıl olucak nasılda zaman geçiyorya.
Gece gece ne işiymiş canım. Bizim çok canımız sıkılıyor geceleri bizede söylede belki bizde oyalanırız.:roflol:

:))))sempatiksalakcinni anladığın iş canımŞeniz yaaa erkeklerede alınacak çok bir şey yok ki, ya thisort, kazak, ya pantolon ya da spor ayakkabı, saat (ki benimki takmaz özel gün dışında) bunların dışında çok fazla bir şey yok malesef. yaa sen zaten hediye almaya diye çıkınca mutlaka rastlıyorsun ona yakışacak bir şeye. maşallah sizin 5 sene olacak demek, bizimde 2 senemiz doldu allah kocalarımızı başımızdan eksik etmesin canım yaa, gerçekten insanın kocası herşeyi oluyo.

ya kıslar arenden haberiniz varmı yine kayboldu bu kız..benim 2 3 gündür kahverengi lekelenmem var bugün sanki çoğaldı gibi moralim bozuk:KK43:

Tebrik ederim canım, daha nice yıllara birlikte ve bebişinizle girersiniz İnşallah, kaçıncı yıla girdiniz?
Çalışın çalışın, boş durunca bişey mi oluyor sanki:KK1:

teşekkür ederim canım amin 2 senemiz doldu, allah hepimize eşlerimizle birlikte mutlu, uzun seneler nasip etsin inşallah canım. çalışıyoruz ama nerdeeeeee, artık umudumu tüp bebeğe bağladım allah yüzümüzü o vesileyle güldürür inşallah.

:))))sempatiksalakcinni anladığın iş canımŞeniz yaaa erkeklerede alınacak çok bir şey yok ki, ya thisort, kazak, ya pantolon ya da spor ayakkabı, saat (ki benimki takmaz özel gün dışında) bunların dışında çok fazla bir şey yok malesef. yaa sen zaten hediye almaya diye çıkınca mutlaka rastlıyorsun ona yakışacak bir şeye. maşallah sizin 5 sene olacak demek, bizimde 2 senemiz doldu allah kocalarımızı başımızdan eksik etmesin canım yaa, gerçekten insanın kocası herşeyi oluyo.
:)))))))))))))
haklısın canım alınacak çok fazla bişey yok gerçektende. Ama dediğin gibi alışverişe çıkınca rastlıyorsun beğeneceği birşeye.
Amin canım allah mutluluğumuzu daim etsin valla.

ya kıslar arenden haberiniz varmı yine kayboldu bu kız..benim 2 3 gündür kahverengi lekelenmem var bugün sanki çoğaldı gibi moralim bozuk:KK43:
bende areni çok merak ediyorum niye böyle merakta bırakıyor bizi yaa.
Canım senin kahverengi akıntın normalmi acaba doktora bir sorsaydın bakalım ne diyecek.
İnşallah herşey yolundadır.

kızlar gördünüzmü yeni teşekkür etmek die bişi çıkmış kk da yada ben mi yeni gördüm bilmiyorum ama hepinize teşekkür ettim:):lepi:maksat muhabbet dimiopuyorumnanaktan

kızlar gördünüzmü yeni teşekkür etmek die bişi çıkmış kk da yada ben mi yeni gördüm bilmiyorum ama hepinize teşekkür ettim:):lepi:maksat muhabbet dimiopuyorumnanaktan

evet canım site bakımdaydı demek bunları yapmışlar:))

ya şimdide teşekkürü katılıyorum yapmışlar:) ben size hem katılıyorum hemide teşekkür ediyorum taam mı..ya bu aren nerde ya niye korkutuyo böle bizi offf

ya şimdide teşekkürü katılıyorum yapmışlar:) ben size hem katılıyorum hemide teşekkür ediyorum taam mı..ya bu aren nerde ya niye korkutuyo böle bizi offf

ya inşallah çok güzel haberler almıştırda mutluluktan haber vermeyi unutmuştur.

hayalcim lekelenmen ne oldu geliyor mu hala? sordun mu doktoruna merak ettim canım yaa. normaldir bence gülücümde de oluyordu yanlış hatırlamıyorsam..

X