Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benim kırmızılar geldi kızlar
12. günümdü daha ya neyse nasip değilmiş
rabbim 2.de yüzümü güldürür işallah

hadi yaaa üzülme canım yaa nasip değilmiş:teselli:, allahın bir bildiği vardır hakkında hayırlısı olsun inşallah dediğin gibi allah 2.de yüzünü güldürsün:Saruboceq:

mrb tatlım iyi çok şükür gittim ultrasonda kist beze hiç bir şey çıkmadı, dr kas kasılması olabilir dedi kas gevşetici ilaç verdi. amaaa şuanda da çok kötü gribim boğaz enfeksiyonu oldum boğazlarım şiş, bir de yirmilik dişlerim çıkıyoo birşey yiyemiyorum şişti damağım, eşimde 1 aydır sürekli acayip öksürüyo garibim onunda öksürmekten kasıkları beyni ağrıyo ciğerden gelmiyomuş, onunda alerjikmiş canım. anlayacağın karı koca çok kötüyüzzz:gitme: sen nasılsın nasıl gidiyor sinemcim??

Ay canim buna sevindim en kötü hastalığımız grip olsun Allah çaresiz hastalık vermesin
Bende i̇yiyim canım saol opuyorumnanaktan

hayıırlısı olsun canım üzme kendini daha önümüzde uzunnn bi zaman var inşallah pes etmeden ddevam edecez ve muradımıza ercez.olumunekankayizsmile

semicim hakkında hayırlısı canım rabbim bi dahakine bebişin versin sana inşallah canımmm

teşekkür edrim kızlar
size bişey soracaktım adet olunca drumu aradım hemen gel dedi
baktı 1ay araverelim dedi psikolojik olarak dinlen dedi tek sebep buymuş
genelde ara verilmiyor diye biliyorum
sizde nasıl oldu aşılamalarınıza ara verilmişmiydi

teşekkür edrim kızlar
size bişey soracaktım adet olunca drumu aradım hemen gel dedi
baktı 1ay araverelim dedi psikolojik olarak dinlen dedi tek sebep buymuş
genelde ara verilmiyor diye biliyorum
sizde nasıl oldu aşılamalarınıza ara verilmişmiydi

bende de bir ay ara vermişti doktorum canım. bende ilaçlar kist oluşturmuştu ama oluşturmasaydıda bir ay bekletiyorum dedi belki kendiliğinden olur diye ilaçların etkisiyle demişti.

Canım kısmetten öte bişey olmuyor lütfen üzme kendini. İnşallah 2. de allah bebeğine kavuşturur seni. bu arada ben hiç arada vermeden 3 kere peş peşe yaptım ama tabi doktoruma kalsa psikoljik olarak dinlen demesine rağmen ben bekleyemem beklersem daha kötü olurum dedim ve yaptırdım. :))))

yok be tatlımmm geçer 1 buçuk ay ne ki ama bence gerçekten bu süreye kadar dinlenmeye ihtiyacın var canım belki kendiliğinden bile oluraklinialirimsmile
Ay kimseye anlatamıyom canım ya gerçekten bekleyecek sabrım yok. keşke bekleyebilsem ben beklemek istemezmiyim. Acayip bunalım oluyorum ozaman işte. şuan bile beklediğin için acayip kötüyüm.

acele işe şeytan karışır canım benim (yanlış bişey söylemek istemem ama) biraz vücudunda dinlensin rahim kendini bi toparlasın tatlım sabret
sabreden anne kavuşur bebeğine :)))
Valla haklısında canım ne diyim ya bekleyemiyorum işte ne biçim huyum var yaa. hep böyleyim herkonuda hiç bekleme tahammülüm yok. :KK43:((((

Canım kısmetten öte bişey olmuyor lütfen üzme kendini. İnşallah 2. de allah bebeğine kavuşturur seni. bu arada ben hiç arada vermeden 3 kere peş peşe yaptım ama tabi doktoruma kalsa psikoljik olarak dinlen demesine rağmen ben bekleyemem beklersem daha kötü olurum dedim ve yaptırdım. :))))

Ay kimseye anlatamıyom canım ya gerçekten bekleyecek sabrım yok. keşke bekleyebilsem ben beklemek istemezmiyim. Acayip bunalım oluyorum ozaman işte. şuan bile beklediğin için acayip kötüyüm.

Valla haklısında canım ne diyim ya bekleyemiyorum işte ne biçim huyum var yaa. hep böyleyim herkonuda hiç bekleme tahammülüm yok. :KK43:((((

sen kendini nasıl rahat hissdeceksen öyle yap canım yaşayan bilir gerçektende. allah inşallah kalbine göre versin godescim öpüyorum seni.

sen kendini nasıl rahat hissdeceksen öyle yap canım yaşayan bilir gerçektende. allah inşallah kalbine göre versin godescim öpüyorum seni.

Ay canım benim gerçektende öyle yaşayan biliyor. İnşallah hepimizin gönlüne göre verir canım.
opuyorumnanaktan

heyy millett taze anneler ve anne adayları nerdesiniz yaaa. Kimse uğramaz oldu valla. Hamile kalan artık gelmiyor ama:KK43:((((
Aren canım bugün doktor gidecektin diye hatırlıyorum. Güzel haberlerini bekliyorum.

bu arada kızlar bende doktorlar bir bağımlılık yaptı. Artık hobiniz ne diye sorsalar doktora gitmek diyecek hale geldim :))))))))))))))))).
Bugün triod için muayneye gittim ilaç kullanıyordum. Kan verdim yarın sonuçum çıkacak. Ama ultrasonda doktor bir sorun yok gayet güzel dedi.
Ordan çıktım ortopediye girdim. Topiklerim ağrıyordu. Çok düz taban gizdiğim için ağırlık topuklara biniyormuş. Biraz topuklu giy dedi bana :)))))))))))))))))))))))
İşte benden haberler bunlar. Hep bebekle ilgili doktora gidecek değiliz ya dime ama :))))))))))

bu arada kızlar bende doktorlar bir bağımlılık yaptı. Artık hobiniz ne diye sorsalar doktora gitmek diyecek hale geldim :))))))))))))))))).
Bugün triod için muayneye gittim ilaç kullanıyordum. Kan verdim yarın sonuçum çıkacak. Ama ultrasonda doktor bir sorun yok gayet güzel dedi.
Ordan çıktım ortopediye girdim. Topiklerim ağrıyordu. Çok düz taban gizdiğim için ağırlık topuklara biniyormuş. Biraz topuklu giy dedi bana :)))))))))))))))))))))))
İşte benden haberler bunlar. Hep bebekle ilgili doktora gidecek değiliz ya dime ama :))))))))))

:))))))))) ayy kızz bi alemsin varyaaaa:))) ayyy bende topuklu ayakkabı hiç sevmem bayramlarda ve düğünlerde ancak. bir de benim boyum 1.80 düşünsene topuklu giyinince boyumu:)))
bu aradaaa bugün bizim evlenme yıldönümümüz ve ne yapacağımıza hala karar veremedikbilmiyorumkismile geçen sene evde romantik mum ışığında yemek hazırlamıştım bu sene nasıl olacak bilmiyorum, yaa ikimizde hastayız birşey yapacak halimde yok ama boş geçirmekte istemiyorum, daha gidip hediye alıcam offfffkafamçokkarıştı

Allah seni napmasın delüüülaelaelaelaelae

:))))))))) ayy kızz bi alemsin varyaaaa:))) ayyy bende topuklu ayakkabı hiç sevmem bayramlarda ve düğünlerde ancak. bir de benim boyum 1.80 düşünsene topuklu giyinince boyumu:)))
bu aradaaa bugün bizim evlenme yıldönümümüz ve ne yapacağımıza hala karar veremedikbilmiyorumkismile geçen sene evde romantik mum ışığında yemek hazırlamıştım bu sene nasıl olacak bilmiyorum, yaa ikimizde hastayız birşey yapacak halimde yok ama boş geçirmekte istemiyorum, daha gidip hediye alıcam offfffkafamçokkarıştı

bende sevmiyorum topuklu ya. boyum senin kadar uzun değil tabi 1.70 benimkide ama rahat edemiyomki topukluyla bende hep spor aykkabı giyiyorum ama adam çok az topuklu giy dedi.
ayy canım nice uzun mutlu huzurlu yıllar diliyorum size. bizde çok özel bişeyler yapmasak bile muhakkak hediye faslı oluyor bende çok seviyorum hem hediye almayı hemde vermeyi.
Bu arada ben tamamen unutmuşun 20 gün sonrada bizim yıldönümümüz ay nasıl unutmuşum. Bende şimdiden düşüneyim valla..
İnşallah seneye yıldönümlerimize bebeklerimizle birlikte gireriz canım.

Merhaba herkese,
Arencim senden haber bekliyorum merakla, umarım bebişini görmüşsündür bugün,
Benim göbek iyice çıktı kızlar ya, aynaya bakıp bakıp kendime gülüyorum, çok tatlı birşeymiş, gözlede görebilmek harika bişey, inşallah hareketlerinide yakında duyarım, aslında hafif kıpırtılar var ama çok güçlü değil, bebeğim mi acaba?

X