Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllll
heyecanla seni bekliyorummmmmmmmmmmmmmm
gelir gelmez bilgi ver merakta bırakma:CüvCüv:

ya tatlım sen bilirsin de bence direk tüp bebek denesen daha mantıklı geldi bana.. çünkü azospermiden sonra aşılama tutma ihtimali zor gibi geldi bana..aşılama çok bel bağlanacak bişe diil..herşey tam bile olsa tutma ihtimali yüzde 20.yani boşuna bi stres ve haylkırıklığı yaşamasan tüpte şans çok daha fazla ne dersin hem aşılama da öle çok maliyetsiz bişe değilki

SAĞOL canım bilemiyorum şimdden bir araştırma yapmak istedim işte gerçi bu aşılamayı genelde bayanlarda sorun olursa kullanıyolar galiba öyle anladım ben ama ben azo spermli arkadaşların topiğine de yazıyorum orda aşılama olan arkadaşlar var gerçi tutmamış tüp bebek 5000 lira ve üzeri ya tek seferde tutmazsa ne olacak sonra onuda düşünüyorum yani hani 1200 1500 lira 5000 nin yanında devede kulak gibi bişey

semicim yaw aşılamanın 10. günü çok erken ultrason için.5 haftalık falan olunca bebek ancak görünüyo..ama yarın öbürgün kan testi yap idrar için de çok erken canım benim 11.günde kanda bile şüpheli çıkmıştı

hayalcim sen hamilemisin aşılama ile hamile mi kaldın ayyyy ne kadar güzel yaaa bişey sorucam kaça yaptırdınız nerde oldu

kızlarr ben geldim:)gördüğünüz gibi mutlu geldim.

doktor alttan ultrasonla baktı ben bişi olmazmı dedim dediki en kıymetli gebelerimize bile alttan bakıyos yani 20 yıl sonra tüp bebekle gebe kalanlara bile hiçbişe olmaz dedi.sonra baktı direk keseyi gördü.ço güzel, gebelik kesesi var gebesin dedi:)yani iyi ki sööledi bunu hiç bilmiyodum :) ama dış gebelikten çok korkuyodum o yüsden içim rahatladı.sonra yakınlaştırdı yolk kesesi de var dedi güzel dedi...sonra accık daha yakınlaştırdı embriyo da var dediiiiiii:emir_bebek: ve bebişimi gördüüüümm ama minnacıkk çok minnacık daha 2mm miş teyzeleri yavrum:ecrin_bebek: ayyyy 2mm çok küçük:)kalp atışlarını görüyorum ama daha çok küçük duyamayız dedi:) eğer duymak istersen bi hafta on gün sonra gel dedi..ve bi tane ultrason resmi verdi..iki nokta arası 2mm lik bi yavrum var:)şimdi hamile olduğuma inandım..:CüvCüv:darısı hepinize canlarım benimmm:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

doktor alttan ultrasonla baktı ben bişi olmazmı dedim dediki en kıymetli gebelerimize bile alttan bakıyos yani 20 yıl sonra tüp bebekle gebe kalanlara bile hiçbişe olmaz dedi.sonra baktı direk keseyi gördü.ço güzel, gebelik kesesi var gebesin dedi:)yani iyi ki sööledi bunu hiç bilmiyodum :) ama dış gebelikten çok korkuyodum o yüsden içim rahatladı.sonra yakınlaştırdı yolk kesesi de var dedi güzel dedi...sonra accık daha yakınlaştırdı embriyo da var dediiiiiii:emir_bebek: ve bebişimi gördüüüümm ama minnacıkk çok minnacık daha 2mm miş teyzeleri yavrum:ecrin_bebek: ayyyy 2mm çok küçük:)kalp atışlarını görüyorum ama daha çok küçük duyamayız dedi:) eğer duymak istersen bi hafta on gün sonra gel dedi..ve bi tane ultrason resmi verdi..iki nokta arası 2mm lik bi yavrum var:)şimdi hamile olduğuma inandım..:CüvCüv:darısı hepinize canlarım benimmm:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

senağlama çok duygulandım canım Allah analı babalı büyütsün inşallah sağsağlim kucağına alırsın bebeğini hayırlı evlat olursenağlama
bana benzerde azcuk yırtık olurdelikafadulden

canım çok sevindim darısı salı günü benim başıma. dışarı çıkacaktım seni merak ettiğim için çıkamadım. çok heyecanlandım ya. bir bende görsem bende rahatlasam. seni de minişide öpüyorum.

hayalcim sen hamilemisin aşılama ile hamile mi kaldın ayyyy ne kadar güzel yaaa bişey sorucam kaça yaptırdınız nerde oldu

evet canım 3. aşılamada hamileyim çok şükür rabbime..:Saruboceq: ben ankarada fatih hastanesinde yaptırdım.sonuncu aşılama bana 120 tl prof muayenesi+ 180 tl aşılama farkı +80 tl çatlatma iğnesi+ıvır zıvır yaklaşık 400 liraya mal oldu yani baya ucuza çıktı...

hayalciğim birşey verdimi. folikasit falan. birde usg deki haftasıyla uyumlumuydu senin haftan.

senağlama çok duygulandım canım Allah analı babalı büyütsün inşallah sağsağlim kucağına alırsın bebeğini hayırlı evlat olursenağlama
bana benzerde azcuk yırtık olurdelikafadulden

allah razı olsun canım benim...evet accık yırtık olmaktan zarar gelmez dimi...:)darısı en kısa zamanda sana olsun canım:emir_bebek:

hayalciğim birşey verdimi. folikasit falan. birde usg deki haftasıyla uyumlumuydu senin haftan.

canım evet inşallahhhh salı günü sende görürsün bebişini..salı günü kaç haftalık oluyo seninki? benimki ultrosonda tam 5+5 çıktı günü gününe yani..son adet tarihime göre de bugün 5+5 di..folik falan ben sormadan vermedi ben sorunca beslenmen çok iyi değilse yazıyım istersen dedi bende istedim yazdı folbiol..öle

canım evet inşallahhhh salı günü sende görürsün bebişini..salı günü kaç haftalık oluyo seninki? benimki ultrosonda tam 5+5 çıktı günü gününe yani..son adet tarihime göre de bugün 5+5 di..folik falan ben sormadan vermedi ben sorunca beslenmen çok iyi değilse yazıyım istersen dedi bende istedim yazdı folbiol..öle

canım benim salı günü 6+4 olacak. normalde 7.haftamın bitmesi lazımdı ama dr seninki geç döllenme demişti. foliği sen sormadan nasıl vermiyor. normalde gebelik öncesi kullanmaya başalayın diyorlar. ben gittiğimde usg den bakmadan bana vermişti.
ne güzel senle beraber inşallah sonuna akadar böyle beraberce devam eder hamilelikte her anımızı paylaşır, fikir alışverişinde bulunuruz.
canım benim çıkmam gerekiyor sonra görüşürüz. seni çok çok öptüm.

içme şunu yaaa nooolurr hep yumurtaların mahvoluyo allah sorar bak lütfen karar ver ve bırak artık canım yaa....

ya kzıım zate hastayım kaç gündür ağzıma alamadım.:2:
zaten az içiyorum yaa günde 4 dene falan iyice azalttım inşallah bırakcam ama valla çok içmiyom yaaakızmayınnohaoldumsmile

elfciğim nasılsın. görüşemedik.pek denk gelemiyoruz. şimdilik çıkmam gerekiyor. sonra görüşürüz. öpüldün.

elfciğim nasılsın. görüşemedik.pek denk gelemiyoruz. şimdilik çıkmam gerekiyor. sonra görüşürüz. öpüldün.

ayy iyiyim canım hastaydım bikaç gündür şinci sadece burnum akıyo başka problem yok sen nassın zemuszemus

ya kzıım zate hastayım kaç gündür ağzıma alamadım.:2:
zaten az içiyorum yaa günde 4 dene falan iyice azalttım inşallah bırakcam ama valla çok içmiyom yaaakızmayınnohaoldumsmile

tamam canım ama olsun hiç içme yaa..kıyamıyos sana ondan kızıyoss heralde:eek:klava:

X