Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sınıf öğretmeniyim canım sende dinkültürü heralde ankara millieğitimdesin demi

evet din kült. sen nerde çalışıyodun

bu arada neremize baktırıyoruz demişsin ya valla göğüsten başlayarak toto ve jinekolojik muayeneye kadar hepiciğini oldum.görülmedik yerim kalmadı valla:)

evet din kült. sen nerde çalışıyodun

bu arada neremize baktırıyoruz demişsin ya valla göğüsten başlayarak toto ve jinekolojik muayeneye kadar hepiciğini oldum.görülmedik yerim kalmadı valla:)

aynen aynen görülmedik yer kalmadı.:roflol:

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin
nazarboncugugifleri2.gif

.............................................................................................................................
:nazar: :nazar: ay ay BUNLARDA HAMİLELERİMİZZ ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN :nazar::nazar:
.
.
1.denizim16 :CüvCüv: adetim bitsin dr gidiyim derken hamile olduğunu öğrendi :teytey: ..sat..24 nisan
2.aysad :CüvCüv: sat 6 nisan, aşılama 19 da oldu ve hamilee :teytey::teytey: :teytey:
3.banusu :CüvCüv: sat 14 nisan, 25 nisanda aşılama yaptırdı vee hamilee :teytey::teytey:
4.anira01 :CüvCüv: sat 14 mayıs, 28 nisanda aşılama oldu :teytey::teytey::teytey:
5.ozlenen2010 :CüvCüv: sat 25 mayıs ,6 mayısta aşılama yaptırdı :teytey::teytey::teytey:
6.gulucum81 :CüvCüv: 1 temmuz transfer tarihi
7.hayalbaz:CüvCüv: 3.aşılama tutti yupppiiiiiiiii:teytey::teytey::teytey:
8.aren hamileeeeeeeeeeeeeeeeee
....................................TEMMUZ AYININ AŞILAMA LİSTESİ .........................

AŞILAMA YAPTIRMIŞ VE O GÜZEL GÜNÜ MERAKLA BEKLEYENLER
.
.
.1.sudegürsel
.2.semi :emir_bebek:
.
.
opuyorumnanaktan
.
.
.BU ARKADAŞLARDA TEDAVİYE BAŞLAMAK ÜZERE OLANLAR
.
.
.1.godes(tüpü olmadı maalesef ama inatla yoluna devam ediyor bayanssulusmile)
.2.iklim(sana kocaman BANNNNNNNkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3)
.3.elfkaya(1 ay molaaa:KK1:)
.4.Zeyno_81(kocasına almanya öğretiyy boş vakitlerinde. tenefüslerdede bebek çalışması yapıyorlar:kedi:)
.
.
.
MALESEF BAŞARISIZ OLUP BİR SONRAKİ AYA UMUDU OLANLAR
.
.
1.yavruceylan
2.fatıma zehra
3.ankara_06
4.bahar_81
5.zeynoperi
6.alaiye
7.SMGE
8.sinem25
9.haticet
10.cicvir41
12.sultanpendik
13.35deniz
14.ahukush
15.aren
16.mus26
17.mutlu80
18.smsimay
19.neyzen_
20.darling82
21.byyy

.
.
:çok üzgünüm: opuyorumnanaktan
İSMİ OLMAYAN YADA DÜZELTTİRMEK İSTEYEN BİLDİRSİN KIZLAR...
opuyorumnanaktan

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden BEN YAPTIM NASI OLMUŞ LİSTEE:KK70:D

Son düzenleme:
listeye bak anacımm kafayı yedim hee kaydirigubbakcemile3:KK1:

godescim dokorun yanında dokdor zar zor sekretere ayın 14 üne sıkıştırttı beni yani ben aramak deil gitsem bile vermez sekreteri çünkü adetliyken 3.günüme istiyodum ağlıyodum ya resmen sinirden rabbim hastanelere düşürmesin diye boşuna demiyolar hele bide benim gibi muhtaç bi şehirdeysen ne yapacağını şaırıyosun yani mecbur 14 ünde gidecem nolacaksada olsun valla :1no2:

sudecim topike hoşgeldin tanışamamıştık ben giremedim birkaçgündür. klomene bir gün erken başladığını söylemişsin, bende ilk aşılamamda 1 gün erken içmiştim klomeni hiçbir şey olmaz ondan korkma canım. bende iki aşılamamıda aynı yerde yaptırdım labaratuarada o kadar takılma. hayırlısı olsun inşallah tutar aşılaman canım.

sudecim topike hoşgeldin tanışamamıştık ben giremedim birkaçgündür. klomene bir gün erken başladığını söylemişsin, bende ilk aşılamamda 1 gün erken içmiştim klomeni hiçbir şey olmaz ondan korkma canım. bende iki aşılamamıda aynı yerde yaptırdım labaratuarada o kadar takılma. hayırlısı olsun inşallah tutar aşılaman canım.

teşekürler canım sen aşılaman tuttumu peki benim bu 3.aşılamam rabbim yardımcımız olsun canım yaş kaç=))

benim bu kalplari 2 ye çıkarmam lazım yaaa çok az yani teee topiğin başından beri burdayım ara sıra girincemi nedir devamlı yazacam devamlı yazacammmm=))))

X