Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
herşey güzel olacak canım. artık sona geldin. emin ol şuan eksik olan şeylere biranda kavuşacaksın. ben inanıyorum. sadece biraz sabır bitanem.

Evet canım çok güzel dostluklar oldu keşke hepimiz buluşabilsek güzel vakit geçirebilsek çok isterdim.
Ahukush anca kendini toparlayabildi ilk iğnesine cuma günü başlayacak. Hatta ilk iğnemi olurken sende yanımda ol dedi. bende ona gidicem ben yapıcam ilk iğnesini ona destek olucam :)))) Sürekli buluşuyoruz ve konuşuyoruz ahukuslada onunlada çok güzel bir dostluğumuz oldu.

Son düzenleme:
dışardaydım gelir gelmez açtım ...

arencim benim kanama şu an yok ama mesela sabah çamaşırım çook hafif açık kahve leke vardı ama çok açık..biliyomusun aynı şüpheler benim içimde de var. bugün ben de testyaptırmak istedim ama zor tuttum kendimi.doktor beni iki hafta sonra çağırdı.ama ben daha hangi doktora gideceğime karar veremedim...

sedacım senin fsh yüksek çıkmış heralde dimi daha önce kaç çıkmıştı..

önce normaldı hayalbazcım yaa nebilim allah muhafaza erken menepoz falan olmaz demi yaaa dokdorun dediklerini yazıyım gene

kızlar bugün dokdora gittim kan tehlili sonuçlarını almaya adam dediki biraz yüksek çıkmış bu sonuçlar serap hanım dedi bende negibi hocam dedim yani anne olman için klomenin yeterli olmayacağı gibi demezmi eee ozaman iğne versin ama dedi önceki sonuçlarına normal dediysem bunu çok fazla dikkate almayalım ama mutlaka tekrarlayalım öbür aya dedi ve kızlar asıl pişmanlığım keşke bu dokdora 1 aşılama oldum deseydim 2 kere oldum dedim ve sonra tüpbebek mevzunuda konuşmuştuk bunla şimdi içimde kocamannnn bir kurt dolaşıyo acaba bu adam bunlar nasılsa tüpbbebek yaptıracak diye bilerek aşılamayı başarısız kılarmı=((((???????????kızlar birde size yazıyım şu tahlilleri FSH=26.13 E2=33 TSH=2.75 PROLAKTİN=21.54....yorumlarınızı bekliyorum...

klava:klava:

kızlar klomeni günde 1 tane dedi ben 2 tane içsem nolurki bide bu ovitrelle iğne biraz pahalı prengly 5000 den 2 kutu aldım ikisi arasında fark varmı dokdor farketmez demişti
canım ben gonalf kullandım.Ama ilaçla iğne arasında çok fazla fiyat farkı var. Üstünden çok zaman geçti fyatı tam hatırlamıyorum ama nerdeyse 600-700 tl fark oluyordu ilaçlı aşılamayla iğneli aşılama arasında.

godes bugün hiç görünmedi
Canımcım bugün annacığımla birlikteydim o yüzden giremedim. Sen nasılsın bakim lütfen içini rahat tut canım. Ama içinde sürekli bir kuşku varsa bence test yaptır çünkü bu şekilde kaç gün daha geçirebilirsinki doktora gitmenede daha var. bence için rahatlaması için kan testi yaptırabilirsin. Bu şekilde stresli günler geçirmen çokda doğru gelmiyor bana.

canım çok şükür şimdilik sıkıntı yok...öööle leyla gibi takılıyorum...senden naber
canım benim öyle zor günler geçirdik insan inanamıyor ve sürekli bişey olacakmış gibi geliyor. Bende diyorumki doğurduğum zaman artık inanacağım :)))))
Lütfen stres yapma olurmu. Zaten bliyorsun herşy kısmet işi kısmetinde varsa inan seni asla bırakmaz ve sonuna kadar bebişin seninle olur.ben inanıyorumki bebeğini 8 ay sonra kucağına alacaksın çok güzel maviş gözlü bir cimcimeyi.

önce normaldı hayalbazcım yaa nebilim allah muhafaza erken menepoz falan olmaz demi yaaa dokdorun dediklerini yazıyım gene

ya canım bilmiyorum ki niye öle çıkmış acaba..inş sıkıntı olmaz..fsh düşürmek için de galiba incir kürü yapılıyodu sende yap tamam mı mutlaka

yaa süpersiniz yaa istanbuldu demi sizin şehir valla çok hoş ya bugibi şeyler hele hele bebişleri olmayanlar daha iyi birbirine destek oluyorlar keşke bende olabilsem sizlerle çok isterdim=)) :1hug:

maviş cimcime mikaydirigubbakcemile3ayyyy yerim ben onuuu..kız mı ki acaba:)

canım sadece fsh değerin biraz yüksek. Onun dışında diğerleri normal değerler içinde. Ayrıca ilaçla olmazsa iğneyle olursun bunu kafana takma. Doktora kaç aşılama olduğunu söyliyip söylememen niye bu kadar önemliki. Sonuçta sen ne istiyorsan onu yapmak zorunda. İlla o sana tüp derse gidip tüpmü yaptıracaksın. Boşver canımcım en son kafana takacağın şey doktora söylemiş olduğu aşılama sayısı.....

yaa süpersiniz yaa istanbuldu demi sizin şehir valla çok hoş ya bugibi şeyler hele hele bebişleri olmayanlar daha iyi birbirine destek oluyorlar keşke bende olabilsem sizlerle çok isterdim=)) :1hug:

ay canım benim keşke hepimiz aynı şehirde olsak ve görüşsek süper olurdu valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…