Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

hayalbazcım sen günde kaç klomen kullandın bide adetin kaçıncı günü oldu aşılaman bide eşin kaç gün bekledi sperm vermek için yaa nolur kızmayın buseferde olmazsa resmen yatağa düşecem ...=(

Son düzenleme:

canım yaa estağfirullah ne demek..ben 3. günüm başladım 5 gün günde 1 tane klomen yuttum.benim yumurtalar çabuk uyarılıyo da başka bi sorunum mu var biilmiyorum..eşim 3 gün bekledi sperm için ..ama spermleri buna rağmen gelmiş geçmiş en düşük değer çıktı 8 milyonkaydirigubbakcemile3yıkandıktan sonra 5 milyon kaldı hareketlilik de iyi değildi.13. günümde aşılama oldum..

bundan önceki aşılamalarımda 1. aşılama 15. gün
2. aşılama(çift seanslı) 11 ve 12. günler olmuştu. üçünde de 1 adet klomen kullandım.

anladım canım teşekkür ederim allah razı olsun allahım yalvarıyorum dokdorun eli uğurlu gelsin=)))

yavvv özelime nerden bakacammm bulamıyomkiiii=))))))))))))))))))))))))

canım sayfanın sol üstünde hoşgeldiniz sedagursel yazan yer olacak hemen altındada özel mesaj yazan kırmızı yazı var onu tıkla canım orda sana gelen mesajları göreceksin..

kızlar ben kaçıyorum. Anacığımdan geldim hemen bilgisayara oturdum azıcık kocamla ilgileneyim değilmi ama. hepinizi çok öpüyorum kendinize iyi bakınnn..

godes bi tanedir tabi canım onun yerini kimse tutamazz:dilcikar: ayrıcana çok güsel kısır ve kek yapar kendileri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…