Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

evet çin takvimi dimi bende baktım:)

canım tedirgin olma. aşılama işleminde birşey yok bence her doktor aynı şeyi yapıyor. eğer klomene cevap veriyorsan doktorlar iğneye gerek duymuyor. çünkü klomenle senin hormonalrın uyarılarak doğal yumurta gelişimin sağlanıyor , iğnede ise dışardan hormon veriliyor. 10 dk kısa bir süre korkma. 30 dk da yetiştirin derler. o yöndende rahat ol.
tedirgin olma o kadar bunlar değil stres engeller olmasını.

saolasın arencim zaten iğneye ondan gerek duymuyolar inşallah busefer olurrrr=))dau et banada yeni hamilesin=))
:CüvCüv:

ya deminden beri isim bakıyorum bende cidden nedense hep kız ismi bakıyorum:)

hayalbazcım sen aşılamadan sonra yattınmı ben 1.sinde yatmıştım 2.sinde kaldırdılar hasta yoğun olunca bundada hemen kaldıracaklar gene bence birde klomen +ovitrellemi olmuştun bitanem?

ay aren kusra bakma canım görmedim isimlere dalmışım..bugün kaptırdım kendimi

hayalbazcım sen aşılamadan sonra yattınmı ben 1.sinde yatmıştım 2.sinde kaldırdılar hasta yoğun olunca bundada hemen kaldıracaklar gene bence birde klomen +ovitrellemi olmuştun bitanem?

evet canım klomen ve ovitrelle...aşı sonrası yarım saat yattım..sonra eve geldi biraz uyudum..kaldırmak isterlerse hemen kalkma yaa olur mu öle şey en az 15 dk yat

ay sedacım şimdi de sen çıktın galiba kusra bakma ya geç gördüm canım

evet canım klomen ve ovitrelle...aşı sonrası yarım saat yattım..sonra eve geldi biraz uyudum..kaldırmak isterlerse hemen kalkma yaa olur mu öle şey en az 15 dk yat

canım hastası çok yoğun ısrar ederim ama yarım saat asla yani 10 dk yatsam razıyım inşallah bakalım...

elfkaya
4 yıldır bebek bekleyen arkadaşım
rahimdeki yarayı yaktırdıktan 1 ay sonra hamile kaldı umarım sendede öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…