Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
350 aşılama için istedi bide aşılama öncesi bişi koyuyorlarla rahme su gibi o ilaçta 67 lira falan toplam 400 de o kadar başka bişi istemedi benden :eek:lmaz:

canım sen iğne kullanmadan aşılama olmuşsun..iğne kullanamdan bu kadra para mı verdin yazık olmuş..
su gibi ilaçmı ben duymadım böyle bişey.
bak benimkiler şöyle

muayne 200
Aşılama işlemi 200
7 tane iğne kullandım 420
Sperm yıkama 210
çatlatma iğnesi 80
sen herşeyi özle yaptırmış galiba üniversite hastanesi sperm yıkama ve muayene kan tahlili hepsi ücretsiz..tedabide sadece hastane ve iğne katkı payı ödeniyor..nerdeyse raporlu tüp bebek parası ödemişsin..
benim 200 ovulasyon sperm ykama işlemi 200 ignem100 aşılama 400 tolam 900

200 ovulasyon dediğin nedir anlayamadım?

canım sen iğne kullanmadan aşılama olmuşsun..iğne kullanamdan bu kadra para mı verdin yazık olmuş..

sen herşeyi özle yaptırmış galiba üniversite hastanesi sperm yıkama ve muayene kan tahlili hepsi ücretsiz..tedabide sadece hastane ve iğne katkı payı ödeniyor..nerdeyse raporlu tüp bebek parası ödemişsin..

200 ovulasyon dediğin nedir anlayamadım?

yumurtlama takibi

:) of sıkıntı bastı. hep başa sarmak hep başa sarmak yoruyor insanı ya...eşim hep evlatlık alalım diyor. öylemi yapsam acaba
canım yaşın kaç acaba?
daha erkend eğ*il mi bunları düşünmek için..inşallah gerek kalmaz kendi çocuğunu alırsın kucağına..
ya ikizz. neler çekiyor canım ya. ben çok korkmuyorum ama eşim acayip korkuyorrrrrr o yüzden tüp bebek pek stemiyor. Çoğul gebelik olur diye

sizde birtane koydurursunuz bizdede tam tersi be korkuyorum eşim olsun annemle beraber bakarsınız dıyo o yüzden istemiyorum

zaten artık 8 martta çıkan yasa ile tek embriyo koyuluyor..
3. denemede 2 tane transfer ediliyor..
kızlar okadar sinirlerim bozukki anlatamam beni bana bıraksalar kendimi toparlarım ama birde insanların bana yaptıkları hakızlıga tahammül edemiyorum
ben onu üzücem derken o beni hiç umursamıyo çıkmış annesiyle oturuyo ben tadavi görürüken bir ilgi bir ilgi demekki benim pskljmi iyi tutuyomu bebek tutsun diye bugun geldi boşver falan dedi ama ilgi yok yaklaşıyorum uykum var rahat bırak ben zaten sabahtanberi aglamaktan sinirlerim bozuldu bayadırda anneme gidemedim bu haftada götrmez allah kahretsin onunla konuşmucam ben çok şansızım

çok üzüldüm sinem ama şu anda sana destek olması lazım belki o da çok üzülmüştür seni üzmek istemiyordur..bir gün bend eeşime rahatsın benim gibi üzülmüyor sıkılmıyorsun demiştim sonra çok üzüldü ve ben istekli görünüp seni daha fazla üzmek istemiyorum demişti..gerçekten doğru söylüyordu onu daha istekli gördükçe daha da kahrolurdum..herşey kısmet inşallah düzelirsiniz..

Doğru aslındada birde tüp bebekle olan çocuklar biraz sorunlu oluyor diye duymuştum o korkutoyr insanı

tüp bebekte yapılan çocuklarda doğal yola olandan hiç fark yok..canım ben çok araştırdım ..negatif bir tüp bebek denemem var 2 embriyo transfer edildi fakat olmadı..kısmet değilmiş..tüp bebekte aksine eğer daha öncesinde düşük veya özürlü bebek sorunu varsa genetik araştırma yapılarak sağlıklı embriyolar transfer ediliyor sağlıksız bebek olma olasılığı azaltılıyor..
yumurtlama takibi

anladım..

iklimcim ben 28 inde çatlatma iğnemi yaptırdım. Normal yolla deniyoruz. 9-10 mayıs adet tarihim. listeye eklersen sevinirim. Herkes için en hayırlısı olur umarım. Sende üzülme benimde 4 yıldır çocuğum olmuyor ve ilk kez aşılama deniyoruz. Gerçekten çok zor bir süreç, özellikle psikolojik olarak. ama burada insan daha kolay atlatıyor. Her gün defalarca girip yeni bir yazı var mı diye bakıyorum. Bende burda yalnızım ama kk sayesinde o kadarda yalnız hissetmiyorum. inşallah daha çok güzel haber duyarız.

ayrıca senin fincanda kek tarifini denedim, burda duymuştum. çok güzel oldu, eşimde çok beğendi. tarif içinde teşekkürler

Doğru aslındada birde tüp bebekle olan çocuklar biraz sorunlu oluyor diye duymuştum o korkutoyr insanı

asıl tüp bebekle olan cocuklar cok zeki oluyo canım düşünsene spermler seçmece yumurtalar secmece en kalitelileri:):) hiç korkma bence tüp bebek dene

Malesef öyle oldu ama. Benim için gittiğim doktor çok önemli ve sonsuz güvenmem gerekiyor. Ben çok uzun araştırmalar sonucu doktoruma gitmeye karar verdim. O yüzden o kadar para vermeyide göze alıyorum. ıstediğim anda doktoruma ulaşmak istediğimde çat kapı gidebilmek,istediğimde randevu almak gibi bir çok rahatlığı var tabi.
Sonucta ben hiç üniversite hastanesine gitmedim. Prosedür nasıl işliyor bilmiyorum naısl randevu alınır her istediğinde doktora ulaşabilinirmi yada istediğin zaman randevu alınırmı. Saat problemi varmı ???????????? yanıtlarsan sevinirim

günaydın kızlar....benim bugun asılamamın 14.günü sabah test yaptım tek cizgi cıktı :KK43: eger tutmus olsaydı çift cizgi cıkması lazım dı değilmi :KK43:(((

günaydın kızlar bugün dünkü gibi açılışı ben yapıyorum anlaşılan
kızlar bu gece hiç uyumadım sinirden aglamaktan gözlerimi görseniz davul olmuş şişmişler
bugun bu gözlerle dışarı hayatta cıkamam zaten kimseyide görmek istemiyorum
tek isteyim yanlız kalmakmafoldumben

günaydın canım birde kan tahlilini dene istersen
eger yarına kadar olmazsam gidicem doktoruma yapıcam kan tahlilini...zaten doktorum 15 gün sonra gelirsin demişti.yarın tam 15 gün oluyo ama agrımda var kırmızı kartı görücem galiba.senin canın neden sıkkın canım tutmadıgı içinmi yoksa.baska birşeyemi sıkıldı canın?

allahım nasıl sinir olmıyım pazar sabahım yok çıktı giiti alışverişe ailesiyle
her pazar kahvaltı yapmak zorundamıyım cıkmıcam beni çagırma dedim
o annesinden cekinip benim aileme kırk yılda bir gidiyo
ben her pazar sabahımı onlaramı ayırıcam
nese gelir peşime ben uyuyo numarası yapıyım

X