Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Listede bir kişi kalmış evet ya bu kadarmı zor ya hamile kalmak. ıstemedikleri halde hamile kalanlar nasıl başarıyor yaaaaaaaaa

aaa birde aysad vardı dime hamile olan daha doğrusu pazartesi kesinleşecek olan. demekki 2 kişi oluyor. Acaba 3 de ben tamamlarmıyım yok yaaaaa hiç sanmam :KK43:

Az önce kuzenimle konuştum Oda 3-4 ay çocuk istedi olamadı sanki dünyası yıkıldı o kadar kısa sürede olmuyor diye. sonra 5. ayda hamile kaldı. Hiç doktora falan gitmedi doğal olarak hamile kaldı. Sonra ikiz olduğunu öğrendi. Şimdi 2 yaşına girdiler. o kadar hayatından bıktıki diyorki intihar edicem uğraşamıyorum bunlarla diyor. kuzen sakın üzülme eninde sonunda olacak acele etme bak ben şimdi dayanamıyorum. Çocuksuzluğun tadını çıkar diyorrr :)

hemde ikiz ayy cok güzel bi okadarda yorucu
aklıma gelmedi degil ikiz olsa naparsın diye sordum kendi kendime ama
ben bitaneden yanayım bütün sosyal aktifiten sıfır olcak bitane olsun temiz olsun güzel olsun

hemde ikiz ayy cok güzel bi okadarda yorucu
aklıma gelmedi degil ikiz olsa naparsın diye sordum kendi kendime ama
ben bitaneden yanayım bütün sosyal aktifiten sıfır olcak bitane olsun temiz olsun güzel olsun

ya ikizz. neler çekiyor canım ya. ben çok korkmuyorum ama eşim acayip korkuyorrrrrr o yüzden tüp bebek pek stemiyor. Çoğul gebelik olur diye

sizde birtane koydurursunuz bizdede tam tersi be korkuyorum eşim olsun annemle beraber bakarsınız dıyo o yüzden istemiyorum

sizde birtane koydurursunuz bizdede tam tersi be korkuyorum eşim olsun annemle beraber bakarsınız dıyo o yüzden istemiyorum

annesi kusur kalsın ne her yerden çıkıyor beee. ben uyuz oldum heeee. alla alla
acaba sinemcim 4. aşılama yapmasamda tüp bebekmi denesem kafam karışık ya

şuan cok sıkılıyorum bitane bebegim olsaydı onla vakit geçirirdim arkadaşlarım var bebekleri olmalarına ragmen şikayet ediyolar sıkılıyolarmış benim bebegim olsa sıkılmamk, hiç ohh hep ona zaman ayırırım

annesi kusur kalsın ne her yerden çıkıyor beee. ben uyuz oldum heeee. alla alla
acaba sinemcim 4. aşılama yapmasamda tüp bebekmi denesem kafam karışık ya

ben senin yerinde olsan tüp bbek yaparım eşimle daha konuşmadım ama oda öyle diyodu regl olursan tüp bebek diye valla ugraşıcana yaptır maddi boyutu desem bin bin derken tüp bebek fiyatını geciyo ee geriye ne kalıyo yüzde yetmiş garanti

ben senin yerinde olsan tüp bbek yaparım eşimle daha konuşmadım ama oda öyle diyodu regl olursan tüp bebek diye valla ugraşıcana yaptır maddi boyutu desem bin bin derken tüp bebek fiyatını geciyo ee geriye ne kalıyo yüzde yetmiş garanti

Doğru aslındada birde tüp bebekle olan çocuklar biraz sorunlu oluyor diye duymuştum o korkutoyr insanı

şuan cok sıkılıyorum bitane bebegim olsaydı onla vakit geçirirdim arkadaşlarım var bebekleri olmalarına ragmen şikayet ediyolar sıkılıyolarmış benim bebegim olsa sıkılmamk, hiç ohh hep ona zaman ayırırım

belki biz yaşamadığımız için anlamıyoruzdur onları. belki ilerde bizimde çocuğumuz olduğu halde sıkılıyoruz diyeceğimiz günler olacaktır. Yaşamadan bilemeyiz

su gibi ilaçmı ben duymadım böyle bişey.
bak benimkiler şöyle

muayne 200
Aşılama işlemi 200
7 tane iğne kullandım 420
Sperm yıkama 210
çatlatma iğnesi 80

canım muayneye almadı
aşılama 150
sperm yıkama 200
çatlatma iğnesini 65 e aldım bi tanıdık sayesinde
o kadar zaten ben klomen kullanıyorum bana iğne vermiyor
en son gittiğimde dedim iğne verin onunla daha çok yumurta oluyormuş die gerek yok dedi bana klomenle oluyor die alkisalkisalkis

:1ninca: ajanlıkmı yapıyon kıss :roflol::roflol:
yok cnm üst baş normal bu sefer ki :roflol:

he ajanlık yapıomm :)) dün burcuma baktıydım burdan anaa bi baktım sende yazmısın ordan biliyom ayol :icecream:

canım muayneye almadı
aşılama 150
sperm yıkama 200
çatlatma iğnesini 65 e aldım bi tanıdık sayesinde
o kadar zaten ben klomen kullanıyorum bana iğne vermiyor
en son gittiğimde dedim iğne verin onunla daha çok yumurta oluyormuş die gerek yok dedi bana klomenle oluyor die alkisalkisalkis

anladım canım şimdi oldu. Muayneye almıyor iğnede olmuyorsunya arada tabi baya fark oluyor. iğneler çok tutuyor zaten.

kızlar okadar sinirlerim bozukki anlatamam beni bana bıraksalar kendimi toparlarım ama birde insanların bana yaptıkları hakızlıga tahammül edemiyorum
ben onu üzücem derken o beni hiç umursamıyo çıkmış annesiyle oturuyo ben tadavi görürüken bir ilgi bir ilgi demekki benim pskljmi iyi tutuyomu bebek tutsun diye bugun geldi boşver falan dedi ama ilgi yok yaklaşıyorum uykum var rahat bırak ben zaten sabahtanberi aglamaktan sinirlerim bozuldu bayadırda anneme gidemedim bu haftada götrmez allah kahretsin onunla konuşmucam ben çok şansızım

X