Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
350 aşılama için istedi bide aşılama öncesi bişi koyuyorlarla rahme su gibi o ilaçta 67 lira falan toplam 400 de o kadar başka bişi istemedi benden lmaz:

selam millet nasısınız değiiklik varmı ben yeni geldim eve alışverişteydim amma yoruldum yaa

350 aşılama için istedi bide aşılama öncesi bişi koyuyorlarla rahme su gibi o ilaçta 67 lira falan toplam 400 de o kadar başka bişi istemedi benden lmaz:

su gibi ilaçmı ben duymadım böyle bişey.
bak benimkiler şöyle

muayne 200
Aşılama işlemi 200
7 tane iğne kullandım 420
Sperm yıkama 210
çatlatma iğnesi 80

selam millet nasısınız değiiklik varmı ben yeni geldim eve alışverişteydim amma yoruldum yaa

selam canım hoşgeldin ne alışverişine gittin kızz bugun fener maçı var die yine formamı aldın yoksam :1shok:
iklim herseyin ii hoş oğlak burcusun ben gibi ama bu fener ne kızım yaa koskaca beşiktaş varken sositososito

benim 200 ovulasyon sperm ykama işlemi 200 ignem100 aşılama 400 tolam 900

Elfkayacım sinemki ve benimki özele göre normal. Sneinki nasılş hem özel hemde 400 hala anlamadım

iklimcim ben regl oldum listeden sil istersen yarın ne olcagını karar veremedim akşam eşimle konusıyım ona göre sölerim

kızlar siz bu ovülasyon testi uyguladınızmı olumlu yazılar okuyorumda ben gecen sene 2 kere yaptırdım ovulasyon takibini ondada cok para harcadım bilseydim bunu yapardım

kızlar siz bu ovülasyon testi uyguladınızmı olumlu yazılar okuyorumda ben gecen sene 2 kere yaptırdım ovulasyon takibini ondada cok para harcadım bilseydim bunu yapardım

Canım ben aşılamalara başlamadın önce 2 ay kullandım. Gördüğün gibi hala hamile değilim. Ama teste 2. çizgiyi gördüm. Doktoruma sormuştum güvenilirliği yüksek demişti.

kızlar bu sitede biri yazmışki clearblue digital ovülasyon testi kulandım ve şimdi hamileym ne dersiniz denemkte yarar var

Canım ben aşılamalara başlamadın önce 2 ay kullandım. Gördüğün gibi hala hamile değilim. Ama teste 2. çizgiyi gördüm. Doktoruma sormuştum güvenilirliği yüksek demişti.

demekkı herşey bahane ama ben denemedim yapmadım demek istemiyorum bi deniyi sunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…