Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayalbaz canım nasılsın bakim. Annenler ne yaptı tepkileri ne oldu ne çok soru sordum yaaa merak ediyom ama :))))

çok haklısın tatlım acayip zor bir iş. Birde herkezin beğendiği isim farklı oluyor bazı kişiler eski isimleri seviyor bazıları daha modern ve yeni isimler. Ama benim şuan için beğendiğim isim duru ve damla...

hayalbazzz 3.aşılamadan kalmışın hayırlı olsun canım eşindemiydi sorun bende 2 olumsuz aşılama geçirdimde bide dokdormumu 3.aşılama için deiştirmek istiyorumda sen 3ünüda aynı dokdordamı oldun

Duru güzelmiş, benim sulu isimlere karşı biraz antipatim var galiba yağmur, nehir, su, damla, ırmak bunları sevmiyorum. dediğingibi kişiden kişiye değişiyor zevkler. babişle karar vericez artık

gulucum seninde şu resmine bayılıyorum ne şirin bir anne hamile remi=))nerden koydun bende resim koyyim yaa

kısssslarrr selamlarr hepinizeeee...biliyomusunuz henüz lafı getirip doğrultup anneme söyleyemedim.utanıyorum:)sölicem ama laf açmaya çalışıyom kadın başka şeylere dalmış tencere tava bi türlü lafı getiremedim zırtdiye de söleyemedim:) amaaannn hala kıvranıyorum yani:) amannn bu aren nerde kız deli etti beni alla alla...kızlar ben hamile miyim şimdi:)

neeeeeeeeeee delimisin kızım ben olsam kapıdan girerken söyleerdim daha sen ne bekliyon hala.

Duru güzelmiş, benim sulu isimlere karşı biraz antipatim var galiba yağmur, nehir, su, damla, ırmak bunları sevmiyorum. dediğingibi kişiden kişiye değişiyor zevkler. babişle karar vericez artık

hadi hayırlısı olsun canım. herkesin evet farklı oluyor zevki.

canlarım destekleriniz için çok teşekkür ederim...rabbim hepinize hepimize nasip etsin inşallah...yani hala inanamamakla beraber alışmaya kendime anlatmaya çalışıyorum...,
sedacım doktor sormuşsun...2. aşılamada doktor değiştirdim ama hiç memnun kalmadım ve 3. aşılamada geri döndüm doktoruma..aradaki aşılamadan kendi doktorumun haberi yok::)o 2. aşılama sanıyo

neeeeeeeeeee delimisin kızım ben olsam kapıdan girerken söyleerdim daha sen ne bekliyon hala.

ya biliyomusun bu konuda biz biraz utangacız annem de bana hiç sormadı bu kadarsenedir hani bebek die utanıyoo:) bende şimdi sölemeye utanıyom...ama çok mutlu olcak...hele babam ...adam açıktan torun istiyodu:)ona en söleemem ama annem söler

haydi hayalbaz haydi hayalbaz haydi tam zamanı tam zamanı şimdi. Annenin kulağına eğil ve fısıldayarak bende anne oluyorum de yeter.

saolasın canım darısı hepimizin başına inşallah eee hadi söle annene artıkkk=)))

ay canım benim yaa ben bile senin o heyecanını yaşıyorum.

kızlar şu anda söleyemem babam da var..o yatsınöle sölicemmm:)hepinizi çok seviyorum yaaa allah hepinizden razı olsun yaa çok destek olduuz bana bu süreçte ..çok özelsiniz benim için

susmadımmm annemlerin çaylarına bakıyom bi taraftan..o yüsden godescimmm....canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…