Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
hayalbaz canım sakın ikiz olmasın senin değerin 2 günde bir 4 kata yakın artmış. Ay 1 derken yoksa 2 tanemi :))))

kız ne diyosun olabilir mi sence öle bişi..ikiz için biraz değer düşük değil mi ne dersin.
annemlere söylemedim daha da bugün inşallah kayınvalidem biliyo onunla aynı apartmandayız ya o daha çabuk duydu.görümce de acayip sevindi:) bugün en yakın arkadaşıma söledim az önce o da şok oldu çok mutlu oldu:)

nesse laptopun da şarjı bitiyo ben kaçıyorum taam mı akşam grşrz inşş

canım baksana değerin çok iyi artıyor maşallah. ne bilim aklıma ikiz olabilir gibi geldi. Aman hayırlısı olsun ne farkeder sağlıklı olsun yeterki.
hadi anneciğinede ver güzel haberi. hepiniz birlikte sevgi yumağı oluşturun.
Güzel gözlü annecik seni çok öpüyorum.opuyorumnanaktan

ayyyyy ayyyyyyyy ayyyyyyyyyy tebrik ediyorum seni canım çok ama çooook sevindim allah daim etsin inşallah aman hayalbazcım doktora gitmeyi ihmal etme çabucak gitte allah korusun düşük önleyici jel verir doktorun. haydi bakalım topikimize nazar değmesin önümüzü açtınız darısı bizim başımıza inşallahhh dua et bizede hayalbazcım. kendine ve bebişine iyi bak:CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

arencim seninde gözün aydın canım değerini yazmamışsın ama inşallah herşey normal gider. senide tebrik ediyorum tatlım

çok sevindim gerçekten kızlar, biraz işim var akşama toplaşırız yine inşallah kutlarız 9 gibi buluşalım mı? bye bye

gülücüm sanada kaç gündür yazıcam unutuyorum, bebişin kız olacakmış çok güzel yaaa kırk bir kere maşallah. allah hayırlı sağlıklı etsin inşallah. cimcimeye ve kendine iyi bak bitanem.
bizede birazdan çıkıcaz eşimin arkadaşı evlenmişti gidememiştik düğününe onlara gidicez hediyesini takmaya. akşama girerseniz size iyi muhabbetleropuyorumnanaktan

kızlarrrrr slmmmmmmm yaaa ben aranızda yokum sanmayın hep yazdıklarınızı okuyorum fakat ben yazamıyordum üyeliğimmi aktif deidi bilmiyorum ama şimdi bugün dayanamadım internetçiye yaptırdım =))yazdıklarınızı okuyunca çok ama çok mutlu oldum fakat godescim senin yaşadıklarında çok farklıydı rabbim hepimizin yardımcısı olsun hayalbazla arn aşılamadanmı kaldınız? onu kaçırdım=))bana gelince 2 aşılama yaptırmıştım 4 aydırda dokdor yüzü görmedim ama bu adetimde gitmek istiyorum bakalım hayırlısı bundan sonra sizinleyimmm öptmmmm................kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canım.
İyi kötü bir sürü şey yaşıyoruz canım benim kötü günlerimde hep beraber çok üzüldük. Şimdi birazda sevinme zamanı hayalbaz ve arencim bunu bize yaşattı. bende böyle güzel haberlerle yaramı sarıyorum.
Her yeni ay yeni bir umut demektir tabi. O yüzden asla ümidimi kaybetmedim.
Bencede canım adetinle birlikte sende tekrar git. Beklemek inan insanı daha çok yoruyor. Hakkında hayırlısı olsun canım.
tekrar aramıza hoşgeldin.

saol godescim hakkımızda hayırlısı diye diye kafayı bozdum ama normal yolla kalmak imkansızlaştı artık çünkü ilişkiler bile afedersin ama çocuk için yaşanır oldu=((ama eşimle kararımız tüpbebek için start ocak ayını yani 15 tatili beklemek ozamana kadarda aşılama yapmalımıyız çok kararsız ve sitresliyiz

sana kesinlikle katılıyorum canım sanki benimde eşimle aramadaki ilişki sadece çocuk içinmiş gibi geliyor bazen. Ama ister istemez öyle oluyor. canım 2 kere aşılama yaptın bence 1 kez daha denenebilir. bak hayalbazcım 3. aşılamada hamile kaldı. Tabi bu işler kısmet işi ama ben senin yerinde olsam 3. yü muhakkak yapardım. Çünkü ocak ayına kadar hiçbirşey yaptırmadan beklemek seni daha çok yorar gibime geliyor. bak ben daha 2 gün önce kürtaj oldum 1,5 ay nasıl hiçbirşey yapmadan duracağım diye kafayı şimdiden yemeye başladım..

Son düzenleme:

saolasın godescim tavsiyelerin için sende mutlaka anne olacaksın hepimiz olacağız inşallah buraya yazmayı nekadannn da özlemişim yaaa hatta lafı bile var =)) bayram deil syran deil ben neden sevindimm kaydirigubbakcemile3 galiba saçmalıyorum mmzemuszemus

Amin canım, sağol. Bu ay sonunda ayrıntılı usgye giricem o zaman kesinleşecek, gerçi drun hiç şüphesi yok gibiydi.
Sanada iyi eğlenceler,

tabiki hepimiz anne olacağız sadece doğru zaman gelmedi bizim için o kadar. Eeee sende artık bu açığı kapatırsın bol bol yazarak.

Hoşbulduk, pek toplaşamamışız bneimde acayip uykum var, dünde erkenden yattım, sabahın köründe kalktım, şimdi yine uykum geldi. Meraktan gireyim dedim ama haber yok

evet canım ya kşmsecikler yok sen 9 diyince bende geldim ama. Herkesin işi var galiba. bende areni çok merak ettim. Umarım herşey yolundadır. Canım sende yat uyu dinlenin analı kızlı. yesinler ikinizde..

gülümcüm isim düşünüyormusu aklında bir isim varmı.

öğrendiğimiz anadan beri düşünüyoruz ama daha bulamadık, çok da zor bir işmiş.hem anlamlı olucak, hem melodik, hem herkeste bulunmasın istiyorum, hemde çokta garip olmasın, anlıcan her isme bir kulp buluyorum, bakalım daha zamanımız var.
sizde fikir verin onlarıda düşünelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…