Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar sabah gititm kan verdim pozitif çıktı. ama kesin değil tekrarlanacak.şu an tlfdan yazıyorum sonra detaylı yazarım hepinizi öpüyorum.

kızlar sabah gititm kan verdim pozitif çıktı. ama kesin değil tekrarlanacak.şu an tlfdan yazıyorum sonra detaylı yazarım hepinizi öpüyorum.

SENİNDE GÖZÜN AYDIN CANIM, NE ZAMAN KESİNLEŞİCEK, NEDEN KESİN DEĞİL ANLAMADIM AMA, HAMİŞLER GELİYOR,MAŞALLAH

kızlar öğle arasına girmeden kan verceğim yer zar zor yetiştim..daha doğrusu öğle arası bile diil öğleden sonra tatillermiş.ve işten çıkmadan yetiştirmek için acele ettiler ve o yüzden sonucu erken aldım..sonuç 152.3 ...düşmediğine öle sevindi ki yaaa..

aşılamanın;
11. günü 6.86
13. günü 40.8
15. günü 152.3
kızlar ne diyosunuz artış nası?

demekki o kanama yerleşme kanaması mıymış yaa..

şoka mı girdin hayalbaz, ordamısın? bide test yaptırıcan mı, dra söyledinmi, anlat bakiim.

ayyy areeeeeeeeeeeeennnnn hemen gel yaaa ne demek kesşn diil arkadaşım ya ....pozitif yazıncaya kadar şuraya değeri yazsaydın ya ooooyyy çatlattın beni ortamdan bi günde bu kadar heyecan kaldıramam bennn

çok güzel canım değerlerin, 2 günde 2 kat yeterli seninki kat be kat artmış maşallah.
kanamalara dikkat et bundan sonra hemen drunla haberleş canım, riskli günler bunlar, kendinede bebişinede iyi bak:CüvCüv:

şoka mı girdin hayalbaz, ordamısın? bide test yaptırıcan mı, dra söyledinmi, anlat bakiim.

şoka girdim evet zaten iki üç gündür şoklardayım yanii inanamıyorum.doktoruma söylemedim henüz.telefonu yokki hatunun....bilmiyorum bi daha test yaptırcammı ne halt yicemi valla bilmiyorum şatım kaldım değerim nası onu da bilmiyorum.bugünnormalde adet olmam lazımı ya da en geç yarın..adetim de şööööle bi geçsin de bakalım.:)

çok sevindim gerçekten kızlar, biraz işim var akşama toplaşırız yine inşallah kutlarız 9 gibi buluşalım mı? bye bye

ayyy hamilemiyim ben gulucum yaaaa..sen kendinin hamile olduğunu ne zaman hissetmeye başladın canı yaa..şaşkın ördek gibiyim

Ohh beeeeeeeeeee işte budur ya. Çok sevindim bitanemmm. Hadi hayırlısı olsun. değerlerin süper canım. Hiç kafana takma herşey yolunda.
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
Ayyy nasıl sevindim bilemezsin. a.s.opuyorumnanaktan
Bu kötü günlerimde ilaç gibi geldi valla.

ya canım pozitif çıktı diyip kaçmışsın değerin kaç çıktı bizi çatlatmadan hemen gel canım.
Bugün ne güzel bir gün böyle. Hadi hayırlısı olsun canım.
:teytey::teytey::teytey:

ayyy godesim inanamıyorum canım yaa...:)bi garibim biliyomusun.bilgisayarımı yanımda getirmiştim sonucu alır almaz oturdum bi kafeye hemen kkya girip size yazdım:)

hayalbaz canım sakın ikiz olmasın senin değerin 2 günde bir 4 kata yakın artmış. Ay 1 derken yoksa 2 tanemi :))))

ayyy godesim inanamıyorum canım yaa...:)bi garibim biliyomusun.bilgisayarımı yanımda getirmiştim sonucu alır almaz oturdum bi kafeye hemen kkya girip size yazdım:)

ay canım benim ne kadar güzel bl bol tadını çıkar bu günlerin.
maşallahhhhhhhhhhhh
hep böyle güzel gider inşallahhhhh.
Annelere söyledinmi canım.

şu kafeden bi kalkıp gidim.bugün annemlere gitcem..becerebilirsem onlara da sölicem bakalım neler olcek:) hadi öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…