Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım benim sen gerçekten çok güçlüsün. eminim kısa sürede kendini toparlayıp yeni bir adım atacaksın. herşeye böyle iyi yanından bakmaya bak.

canım şimdi de seni bekleyeceğiz:) inşalalh güzel sonuç alırsın.

ben geldim kızlar çok sağolun, doktor göğsümde ağrıyan yeri bastırdı acıyor mu dedi evet dedim, sanki biraz sertlik şişlik var gibi, bazı genç kadınlarda olabiliyo beze veya kitle olabilir dedi, salı günü meme ultrasonu çekilecek. inşallah bi sorun çıkmaz beze veya kitleysede iyi huylu çıkar. allaha emanetiz insanız işte her şeye hazırlıklı olmak lazım. sinemcim çok sağol allah razı olsun duaların için.
Haydi bakalım hayalbazcım sık dişini son günün sonuca yaklaştın hemen yaz bize haa merakta bırakma sonucu alınca.

godesss canım sen ne yaptın biraz toparlanabildin mi tatlım???? Umarım bugüne daha iyisindir:teselli:

Byy canım Allah'ın izniyle guzel bı sekilde atlatirsin inşallah yaa godes canım merak ettm nerdesin yaa

gedescim hayırlısı ama bence :CüvCüv:

gülücüm naber canım nasıl gidiyor kanaman oluyormu hala aman olmasın inş.
bizim canımız yandı

sağol canım, iyiyiz, kanamam olmuyor artık, atlattık gibi, 3 ay dolunca rahatladık. Yarın 3lü test sonucum çıkıcak, tasındık ya netim yoktu giremiyodum çok. Sen nasılsın?

canım korkma kitle varsa bile bende vardı öğrenciyken zararsız fibroadenom diyolar yada fibrokist.ben ameliyat olmuştum.çıkardılar.ama basit bi operasyondu.ağrıyosa korkma yani.ağrılı olması iyi. çok geçmiş olsun.

slm ben geldim.
benim içinde yarın büyük gün. Artık bu işgençe bu çile sona eriyor. Bu belirsizlik yormuştu beni ama şimdi inanın çok rahatım en azından sonuç belli ve yarın kurtulucam. Sonra geçmişe takılmayıp yoluma devam edeceğim. Bu arada doktorum kürtajdan 4-5 hafta sonra regli olursun dedi. Sonra hamile kalmanda bir sakınca yok dedi. Birde bu şekilde kürtaj olupta bir kaç ay sonra kendliğinden hamile kalanlar çok oluyormuş. nedense çok ümitliyim sanki benim bebişim normal yolla olacakmış gibi geliyor bana.
Ay bende bir alemim dime kızlar birinden daha kurtulmadan diğerinin hayelini kuruyorum.
Bu arada ben çok iyiyim dün kötüydüm ama bugüne bişey kalmadı. beterin beteri var her zaman bunada şükür.
Bugün tüm gün annemdeyim inanın yarını hiç düşünmedim. Yarın akşam 8 gibi kürtaj olucam ve bu işgence sona erecek.
Hepinizi çok seviyorum. her zaman bana destek oldunuz iyiki varsınız.

sağol canım, iyiyiz, kanamam olmuyor artık, atlattık gibi, 3 ay dolunca rahatladık. Yarın 3lü test sonucum çıkıcak, tasındık ya netim yoktu giremiyodum çok. Sen nasılsın?

maşallah maşallah. Allah nazarlardan korusun canım. ne güzel senden güzel haber alıyoruzda moralimiz yerine geliyor.
seni ve prensesimizi çok öpüyorum.

Bitanem çok geçmiş olsun umarım hiç birşeycik çıkmaz ve hemen atlatırsın. benimde bir arkadaşımın başına gelmişti ama önemli bişey çıkmamıştı. İnşallah seninkide öyledir.

canım inan senin kadar bende heyecanlıyım inşallah güzel haberler verirsin ve benimde acım senin sevinçinle hafifler. hadi hayırlı haberler bekliyorum senden.

godesim kendini çabuk toparlayacağını biliyordum..ama sana bişe diyimmi valla senin bu karnındaki haytaya be hiç güvenmiyom.yine yarın ters köşe yapabilir bizi die düşünüyorum.ama hayırlısı tabi..

bana gelince güüüüüüya bu ay normaldim.ama anormalleşmeyi başardım son bi kaç gündür.yarın ak koyun kara koyun çıkcak işte..napalım allahtan gelene razıyız...çıkacak hcg tahminimi sölüyorum 2.38..

günaydın kızlar, nasılsınız bugün, godesin ve hayalbazın durumu belli olucak galiba, inşallah iyi haberler alırız bugün,
Godescim sağol canım, bende sonucu merakla bekliyoru, öğleden sonra arayıp öğrenicem, gerçi sadece yüzde olarak bir ihtimal söyleniyormuş, o yüzden 2liyi de yaptırmamıştım ama bunu yaptırıyım dedim, inşallah iyi çıkar herşey...
Godescim seninde Allah yardımcın olsun, bir kez kürtaj görmüştüm lisedeyken, pek hoş bişey değildi, ama sen iyi bir hastanede iyi bir drls yspıcaksın, sorunsuz sıkıntısız atlatırsın umarım, çoook öpüyorum,

godes canım şimdiden geçmiş olsun. böyle umutlu olmana sevindim. umarım iyi geçer.

canım, benim hikaye bitti artık süpriz mucize falan yok. Bugün herşey bitiyor ve bende rahatlıyorum. ARtık yoruldum dahada fala uzasın istemiyorum.

İnşallah senin kan testin bir süpriz yapar ve seni şaşırtır. Güzel haberlerini bekliyorum canım.

canım inşallah tüm testlerin çok çok iyi çıkar ve prensesini sağlıcakla kucağına alırsın.
Canım evet doktoruma güveniyorum ve onu çok seviyorum onunla aramda bambaşka bir bağ kurdum. Sanki doktorum değilde sıkıntılı zamanlarımda yanımda olan beni rahatlatan üzüldüğümde üzülen sevindiğimde sevilen bir dostum gibi görüyorum. Kürtajdanda aslında korkmuyorum. Yada bu bekleyiş beni o kadar yorduki biran kurtulucam diye kürtajı gözümde büyütmüyorum. Şuan benim tek derdim kürtajı olup hemen kendime yeni planlar yapmak ve yeni mücadeleler içine girmek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…