Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
gelelim benim dananın kuyruğuna..aşılamanın 11. günü hcg 6.86 çıktı..yani nanayy..galiba ovitrellenin etkisi biraz fazla çıkardı.perşembe bi daha kan vercem ve bu macera da burada bitecek

canım değerin çok ortada çıkmış. Önemli olan 2 gün sonra çıkan sonuç. hakkında hayırlısı neyse olsun canım. Kısmetten öte bişey yaşanmıyor.

çile bülbülüm godes..napalım..dediğin gibi iyiki dış gebelik falan olmadı..çok sıkıntı olurdu.gerçi ben senin bebeğe hala güvenemiyorum son anda süpriz yaparsa die...hayırlısı be tatlım..

canım değerin çok ortada çıkmış. Önemli olan 2 gün sonra çıkan sonuç. hakkında hayırlısı neyse olsun canım. Kısmetten öte bişey yaşanmıyor.

ne çıkacağı belli tatlım..boşversene ..dananın kuyruğu bugün kopcaktı perşembe kopcak..gel bakalım yeni ay yeni umutlar....

çile bülbülüm godes..napalım..dediğin gibi iyiki dış gebelik falan olmadı..çok sıkıntı olurdu.gerçi ben senin bebeğe hala güvenemiyorum son anda süpriz yaparsa die...hayırlısı be tatlım..

ah canım artık süprizlik bi durum yokki. ne yapim bunları yaşamam gerekiyormuş bende yaşadım.
Demekki hayırlısı böyleymiş.
Ama inat ettim ya olacak ya olacak.
Canım senin değerinde olivettinin etkisi yokturki bu kadar uzun süremez onu etkisi.

ne çıkacağı belli tatlım..boşversene ..dananın kuyruğu bugün kopcaktı perşembe kopcak..gel bakalım yeni ay yeni umutlar....

canım çıkmaık candan ümit kesilmiyor. hayat mucizelerle dolu. hayırlısı neyse o olsun be canım.
hepimiz için yeni ay yeni bir ümit....

Son düzenleme:
ah canım artık süprizlik bi durum yokki. ne yapim bunları yaşamam gerekiyormuş bende yaşadım.
Demekki hayırlısı böyleymiş.
Ama inat ettim ya olacak ya olacak.
Canım senin değerinde olivettinin etkisi yokturki bu kadar uzun süremez onu etkisi.

canım ovitrellenin etisi çıkmıştır mı dyosun sen.ya ne bilim doktorların da ne sölediği belli diil.bi doktorum ilk aşılamada 12. gün 16 çıkmıştı ya ilaçların etkisidir dedi. başka bi tanesi o kadar uzun sürmez ovitrelle, olmuş tutunamamış dedi.o yüzden şaştım negatif gibi geliyo.hiç belirti de yok.ama ovitrellenin etkisi geçtiyse niye 6 küsür çıktı.yalnız küsürü de pek kıymetli:)hayırlısı.perşemde gelsin bakalım

gelelim benim dananın kuyruğuna..aşılamanın 11. günü hcg 6.86 çıktı..yani nanayy..galiba ovitrellenin etkisi biraz fazla çıkardı.perşembe bi daha kan vercem ve bu macera da burada bitecek

hadi bakalım hayırlısı olsun canım inşallah hamilesindir, bu moral bozukluğunda sana sevinelim bari, yüzümüzü sen güldürürsün inşallah. bence değerin büyük ihtimal pozitif olabilir. bende ne progestan ne de ovitrelle böyle etki verdi, 1 e bile çıkmadım hiç 2 aşılamadada. haydi hayırlısı hayalbazcım.

canlarım benim çok sağolun detekleriniz için teşekkür ederim.
Bugünü anlatayım size. saat 2:30 randevumuz vardı. Sonra doktor alttan ultrasyona baktı yolk kesesini görmek için fakat göremedi. ama gebelik kesedi 6 mm den 10 mm çıkmış. Onda bir anormallik yoktu. Sonra üstten bakıcam bol bol su iç şıkış dedi. ben 1 saat su içtim anca sıkıştım sonra üsten baktı. Demekki doktora yeterli gelmedi kan testi ve progesterona bakalım dedi. Kan aldı ve 2 saatte onun sonucunu bekledik. Sonra değer 1300 den 2300 çıkmış 4 günde çok çok az artmış.progesteronda en az 25 olması gerekirken oda 15'e düşümüş. Yani boş gebelik olmuş. Doktorumla çok uzun muhabbet ettik. Daha doğrusu hep o konuştu ben ağlamaktan hıçkırılara boğulmaktan hiçbir şey diyemedim. Bizi teselli etmeye çalıştı ne yapsın adamcağızda inanın o kadar üzüldüki odaya girdik hiç abartısız tam 5 dk kimse konuşmadı doktor bile kafasını kaldırmadı önünden o anki halini görmeniz gerekti aynı acıyı ve üzüntüyü sanki oda yaşıyordu. Bide benim ağlamama çok üzüldü sanırım. Neyse perşembe günü 5,30 da gel son kez ultrasonda bakalım ve çıkışta hastaneye gidip alalım dedi.
Biliyormusunuz bugünde doktora giderken öyle özen gözterdimki saçıma fön çektim makyaj yaptım hiç öyle yapmazdım doktora giderken.
kısmet buraya kadarmış ne yapim. genede daha kötüsünü düşünip iyiki dış gebelik olmadı ve iyiki tüplerimden birini kaybetmek zorunda değilim diye kendimi teselli ediyorum işte.

tabi ki beterin beteri var be canım bunada şükür dediğin gibi dış gebelikte olabilirdi, ne yapıcaksın. bir dahakine umutlu ol umudunu hiç ama hiç kaybetme godescim, allaha emanet ol.

canım ovitrellenin etisi çıkmıştır mı dyosun sen.ya ne bilim doktorların da ne sölediği belli diil.bi doktorum ilk aşılamada 12. gün 16 çıkmıştı ya ilaçların etkisidir dedi. başka bi tanesi o kadar uzun sürmez ovitrelle, olmuş tutunamamış dedi.o yüzden şaştım negatif gibi geliyo.hiç belirti de yok.ama ovitrellenin etkisi geçtiyse niye 6 küsür çıktı.yalnız küsürü de pek kıymetli:)hayırlısı.perşemde gelsin bakalım

canım bence ilaçın etkisi çoktan gitmiştir. Ama biz ne dersek diyelim 2 gün daha sabret canım. o zaman tam çıkar sonuç. hayırlısı neyse o olsun canım. inşallah güzel haber alırızda sana seviniriz bari. Banda moral olursunuz inşallah.

tabi ki beterin beteri var be canım bunada şükür dediğin gibi dış gebelikte olabilirdi, ne yapıcaksın. bir dahakine umutlu ol umudunu hiç ama hiç kaybetme godescim, allaha emanet ol.

canım umudumu hiç kaybetmedim. Ya olacak ya olacak. çok istiyorum. mücadele etmeye devam edeceğim. pes etmeye niyetim yok bu yaşadıklarım beni yıldıramaz asla. yarına bişeyciğim kalmaz.

hadi bakalım hayırlısı olsun canım inşallah hamilesindir, bu moral bozukluğunda sana sevinelim bari, yüzümüzü sen güldürürsün inşallah. bence değerin büyük ihtimal pozitif olabilir. bende ne progestan ne de ovitrelle böyle etki verdi, 1 e bile çıkmadım hiç 2 aşılamadada. haydi hayırlısı hayalbazcım.

canm sen ovitrelleden kaç gün sonra test yaptın?
benim
ilk aşılama ovitrelleden 13.5 gün sonra 16.6
2. aşılama preglyden 13.5 gün sonra 2.22
3. aşılama ovitrelleden 12.5 gün sonra 6.86

:) eyvah bende hesaplar gene başladı:)ama şaka şaka .yok bebiş mebiş biliyom.pis ovitrelle

canm sen ovitrelleden kaç gün sonra test yaptın?
benim
ilk aşılama ovitrelleden 13.5 gün sonra 16.6
2. aşılama preglyden 13.5 gün sonra 2.22
3. aşılama ovitrelleden 12.5 gün sonra 6.86

:) eyvah bende hesaplar gene başladı:)ama şaka şaka .yok bebiş mebiş biliyom.pis ovitrelle

canım ilkini tam hatırlayamıyorum ama ikincisinde 14. gün yaptırmıştım ve değerim ikisinde de 0.5 0.8 çıktı. ama sende diğer ikisinde de bu şekilde çıkmış, belki senin vücudunda etki yapıyor olabilir canım. ama şimdilik iyi gibi çünkü en erken bunda yaptırmışsın, biliyorsun bir gün bile etkiliyo kan testinde. inşallaaaaah hamilesindir tatlım yaaa:ecrin_bebek:

‎...Ve sen yine denendiğinde ve yine kalbin daraldığında ve yine bütün kapılar yüzüne kapandığında ve yine ne yapman gerektiğini bilemediğinde... Uzun uzun düşün ve hatırla yaratanını!! Allah kuluna kâfi değil mi? (Zümer suresi/36)

canım ilkini tam hatırlayamıyorum ama ikincisinde 14. gün yaptırmıştım ve değerim ikisinde de 0.5 0.8 çıktı. ama sende diğer ikisinde de bu şekilde çıkmış, belki senin vücudunda etki yapıyor olabilir canım. ama şimdilik iyi gibi çünkü en erken bunda yaptırmışsın, biliyorsun bir gün bile etkiliyo kan testinde. inşallaaaaah hamilesindir tatlım yaaa:ecrin_bebek:

perşembe günü üzülcem biliyorum ama napalım bu iki gün az hayl kurıyım bari:)engel olamıyorum nede olsa hayalbazım:)

perşembe günü üzülcem biliyorum ama napalım bu iki gün az hayl kurıyım bari:)engel olamıyorum nede olsa hayalbazım:)

ayyyy canım:)) allah o hayallerini gerçekleştirsin inşallah. gerçi hepimiz öyle değil miyiz? inan rüyalarımda seviyorum bebeğimi her defasında farklı farklı kaç bebikim oldu:)

Gunümüz Aydın neşenin daim olsun off yaa suan hicbi tedavi görmüyorum ama sizin tedavinizi kendim oldugum kadar heyecanlaniyorum dün godes bügünde hayalbaz dualarım senle hayalbaz inşallah çok guzel sonuclar alırsın

GUNAYDİN KANKİLERİM

bu arada bende hastaneye gidicem birazdan eşimle, 1 aydır falan sol göğsümden koluma vuran bi ağrı var onu göstericem. geçer geçer diye ihmal ettim ama geçmedi üstüne yatamıyorum düşünün inşallah kötü bir şey çıkmaz kızlar dua edin

Byyy canım inşallah bisen yoktur kesin rüzgar girmiştir sana namazlarımda dua etcem ve diğer kankilerimede

bu arada bende hastaneye gidicem birazdan eşimle, 1 aydır falan sol göğsümden koluma vuran bi ağrı var onu göstericem. geçer geçer diye ihmal ettim ama geçmedi üstüne yatamıyorum düşünün inşallah kötü bir şey çıkmaz kızlar dua edin

byyy çok geçmiş olsun inşallah mühim bişe yoktur.gelince haber ver taam mı..çok beklemişsin hastaneye gitmek için okadar acıyosa.nesse inşallah önemli bişi yoktur belki kolunu zorladın falan farkında olmadan

Gunümüz Aydın neşenin daim olsun off yaa suan hicbi tedavi görmüyorum ama sizin tedavinizi kendim oldugum kadar heyecanlaniyorum dün godes bügünde hayalbaz dualarım senle hayalbaz inşallah çok guzel sonuclar alırsın

GUNAYDİN KANKİLERİM

kızlar bana dua edin ama çok da ümitlenmeyin..pozitif olma ihtimali çok düşük farkındayım.biliyomusunuz kan verirken biliyodum zaten böle bi sayı çıkcanı 6 yada 7 çıkar diyodum.ve öle de çıktı.ikinci test yarın.

X