Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bu arada can çıkar huy çıkmazmış.huylu huyundan vazgeçmezmiş.akşam eve gelip idrar testi yaptığımı da sölemeden edemicem.bile bile lades yani:)
ve bu ay ennnnn ufak bi belirti akıntı göğüs hassasiyeti vırt zırt yok.göğüslerimi mıncıklıyorum hasas ı die sanki lokal anestezi yapılmış hiç his yok:)vücudumda protestda artık anarşist olduk tüm vücut..

Canım seni öyle iyi anlıyorumki. Çok normal test yapman ben 8. günü idrar testi yapmıştım düşün. Ama şuan varsada çıkmaması çok normal onu kafana takma. Biz her ne kadar heyecanlanmıyoruz sakiniz desekte aslında öyle değiliz. Bilinç altımızda bir yerde bizi yiyip bitiriyor.
Canım seninde nedir bu başına gelen ya. Sürekli kan testinde bir sorun çıkyor sonra tekrar vermek zorunda kalıyorsun hep aynı yerdemi yaptırıyon. Seninde kısmetine işte.
Bugün tekrar gidip kan verdinmi acaba umarım gitmişindir canım. Sabırsızlıkla bekliyorum sonucunu.
Bende tam hayel kurmaya başlıyorum canım annemlere nasıl söyliyim falan diye plan yapmaya başlarken biranda kendimi frenliyorum ya kürtajla sonuçlanırsa diye hamileliğim. O kadar kötüyümki doya doya yaşayamadım sevincimi.
İkimiz içinde hatta hepimiz için hayırlısı olsun ne diyim canım.
Ben kendimden ümitli değilim inşallah sen dananın kuyruğunu koparırsın canım...

godescim aynen katılıyorum sana, hepimizin bilinç altında mutlaka oluyo, her ne kadar rahatım düşünmüyorum desekte mutlaka düşünüyoruz, kafamızda yok rahatım desekte olmuyo. hayalbazcım inşallah allah yüzünü güldürür canım, umutlu ol hiç belli olmaz hadi bakalım güzel haberlerinizi bekliyoruz burda. godescim sen hamilesin zaten buna inan. bakalım yinede güzel haberlerini duymak için sabırsızlanıyoruz burda hepimiz.

kızlar size ne yazacağımı bilemiyorum. tam 4,5 saattir doktordaydım. Malesef kötü haber vermek zorundayım size. perşembe akşamı kürtaj olacağım. Çok üzgünüm başkada söylecek bişey bulamıyorum.
Gözyaşlarıma hakim olamıyorum.
Çok üzgünüm dünya başıma yıkılmış gibi.

ya off ne bu böyle ...canım yaa mahvoldum şimdi..ne yaptın 4 buçuk saat doktorda ve kürtaj kararını neye göre verdiniz kafanı toplayınca anlat tatlım yaa..amaaan senden çok umutlu gelmiştim godesim benim..oooy oy

meraba kızlar ve hayalcim..nasılsınız?ben hayalin arkadaşıyım.hayalcim akşam üstü ovulasyon testi yaptım...ikinci çizgi biraz silik ama belirgindi...gözle görülüyordu...sence yumoş çatlamışmıdır canım...bugün adetimin 23 günü...bir haftadır test yapıyorum biliyorsun sen...bugünü ve yarını değerlendirecem...eğer test doğruysa çok mutlu oldum...çatlama olmadı ya kist olursa diye çok korkuyordum..Allahıma şükürler olsun ki çatladı sanırım...içim birazda olsa rahatladı...yarında test yapcam...ya ilk yaptım tek çizgiydi..telim çaldı akşam ...arkadaşım aradı..biraz onla konuştum 18 dk kadar gittim baktım ikinci çizgi belirmiş biraz silikti ama belirmişti...sizce çatlamışmı?:uhm:

geçmiş olsun canım...çok üzüldüm..konuyu tam bilmiyorum ama inşallah senin için hayırlısı olur tatlım...olumunekankayizsmile

ahhh canım benim yaaaa kıyamam sana. yapma godescim yaaaa sen çok güçlü birisin biliyorum tamam çok ama çoook zor günlerdi senin için ama sen değil misin yılmadan yoluma devam, bunda da bir hayır vardır diyen. sakın ama sakın kendini bırakma, güçlü olmaya devam. allahın bir bildiği var ki bebeğin tutunamadı sana, hep böyle düşün. allah yardımcın olsun.

ya canım inşallah çatlamştır takılma çoktakıldıkça adamı sünür ediyo bu işler

godesim benim acayip tadım kaçtı ama Allah takdir ettiyse hayırlısının böyle olduğunu hepimiz biliyoruz..ne diyim ki canım benim ağzım dilim tutuldu.

İnanmıyorum ya bunedir tövbe hasa kaderin oyunu dedikleri böyle bise heralde napalim godescim bu bitek bizim başımızda değil uzulmu hicbise senden daha değerli değil hernekadar
bebek vazgecilmemiz olsada nolur takma toparlanın iyi olduğunu bize yaz aklim sende

gelelim benim dananın kuyruğuna..aşılamanın 11. günü hcg 6.86 çıktı..yani nanayy..galiba ovitrellenin etkisi biraz fazla çıkardı.perşembe bi daha kan vercem ve bu macera da burada bitecek

canım çok üzüldüm. keşke yanında olabilseydik. süreç bu kadar uzamasaydı keşke. tam olmadı dedin tekrar umut olacak şeyler oldu ve gene üzücü bir sonuç. hayırlısı buymuş. Allah sana ve eşine sağlık versin.

gelelim benim dananın kuyruğuna..aşılamanın 11. günü hcg 6.86 çıktı..yani nanayy..galiba ovitrellenin etkisi biraz fazla çıkardı.perşembe bi daha kan vercem ve bu macera da burada bitecek

canım keşke 2 gün daha bekleseydin. kafa karıştrııcı bir değer. bana aşılamamda dr 11-12 sonra test yapabilirisn demişti. demek ki çıkabiliyor ve seni umutlandırmak istemem ama ovitrellenin etkisi 7 günde çıkıyor derler.

canım ne blim.ilk aşılamamda 12.günümde 16 çıkıştı değer.ve 2 gün sonra 0.2 ye inmişti:)
bugün ovitrelleyi vurulmamın 12 buçuğuncu günümdü.bilemiyorum çok uzak ihtimal geliyo.eğer bebiş olsa biraz daha yüksek olurdu die düşünüyorum

canlarım benim çok sağolun detekleriniz için teşekkür ederim.
Bugünü anlatayım size. saat 2:30 randevumuz vardı. Sonra doktor alttan ultrasyona baktı yolk kesesini görmek için fakat göremedi. ama gebelik kesedi 6 mm den 10 mm çıkmış. Onda bir anormallik yoktu. Sonra üstten bakıcam bol bol su iç şıkış dedi. ben 1 saat su içtim anca sıkıştım sonra üsten baktı. Demekki doktora yeterli gelmedi kan testi ve progesterona bakalım dedi. Kan aldı ve 2 saatte onun sonucunu bekledik. Sonra değer 1300 den 2300 çıkmış 4 günde çok çok az artmış.progesteronda en az 25 olması gerekirken oda 15'e düşümüş. Yani boş gebelik olmuş. Doktorumla çok uzun muhabbet ettik. Daha doğrusu hep o konuştu ben ağlamaktan hıçkırılara boğulmaktan hiçbir şey diyemedim. Bizi teselli etmeye çalıştı ne yapsın adamcağızda inanın o kadar üzüldüki odaya girdik hiç abartısız tam 5 dk kimse konuşmadı doktor bile kafasını kaldırmadı önünden o anki halini görmeniz gerekti aynı acıyı ve üzüntüyü sanki oda yaşıyordu. Bide benim ağlamama çok üzüldü sanırım. Neyse perşembe günü 5,30 da gel son kez ultrasonda bakalım ve çıkışta hastaneye gidip alalım dedi.
Biliyormusunuz bugünde doktora giderken öyle özen gözterdimki saçıma fön çektim makyaj yaptım hiç öyle yapmazdım doktora giderken.
kısmet buraya kadarmış ne yapim. genede daha kötüsünü düşünip iyiki dış gebelik olmadı ve iyiki tüplerimden birini kaybetmek zorunda değilim diye kendimi teselli ediyorum işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…