Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Belli olmaz godes senin bebek bizi çok sasirtiyo son anda bı spriz yaparsa şaşırmam tabi olmassada senin Can'ın sag olsun

Belli olmaz godes senin bebek bizi çok sasirtiyo son anda bı spriz yaparsa şaşırmam tabi olmassada senin Can'ın sag olsun

valla canım ne diyim bilmiyorum. Bu saateen sonra bişey olacağını sanmıyorum. Hayırlısı neyse o olsun ne diyimki.

Allahım yardımcın olsun kolay bı sekilde atlatirsin inşaallah tabi benim gibi kilo derdin yok nasıl olsa bede 15 günde 3 kg verdm pazaertesi Dr gitcem insallafh az dıyip kızmaz gidene kadarda. 1 kg veririm off

godes canım şimdiden geçmiş olsun. böyle umutlu olmana sevindim. umarım iyi geçer.

tabiki hayatım umutlu olmamam için bir sebep yokki. Herşey güzel geçecek bugün inanıyorum en hafif şekilde atlatacağım bu tatsız olayıda. Ama inat ettim normal yolla hamile kalmak için uğraşacağım bir kaç ay. Hemen tüp bebek yaptırmayacağım. Son kararım bu :)) Doktorum takdik verecekmiş bize. EŞimle bana öyle söyledi. Bakalım ne diyecek sizinlede paylaşaırım.

Allahım yardımcın olsun kolay bı sekilde atlatirsin inşaallah tabi benim gibi kilo derdin yok nasıl olsa bede 15 günde 3 kg verdm pazaertesi Dr gitcem insallafh az dıyip kızmaz gidene kadarda. 1 kg veririm off

ay süper canım. bence yavaş verirsen geri dönüşü olmaz kiloların. Çok hızlı verdiğinde hemen geri alıyorsun. Şimdi bende birkaç gün sonra rejime başlayacağım. Ne kadar kilo verirsem o kadar iyi. Benimde kilo derdim var olmaz olurmu canım. Boyum 170 kilom 72. 10 kilo vermem gerek benimde.

Ayy bende uygulucam oo takdigi bu takdikle kalırmış
Godescim bı arkadasım var hocasından bebek için dua istedim çok geçmedi arkadasım kazayla hamile kaldı anlican ters etki yaptı ayy inşallah bu takdikle hepimiz kalırız

Ooo ben 7 kg vercemki senin suanki kg geliyim benimde hedefim. 62 çok. Calism lazim Cook godescim Dr faydaları açıkmadan kg veriyorum

Hii size doğadan besi bir yerde cayı öneriyorum oo olmazsa verem İnan iciyorum çok aciktiriyo tabi ama bir elma yiyorum hemen solemesi ayıp laubaya aksamda yatarken yeşil çay 100 tanede kocamın istegi üzerine mekkik çekiyorum

Hii size doğadan besi bir yerde cayı öneriyorum oo olmazsa verem İnan iciyorum çok aciktiriyo tabi ama bir elma yiyorum hemen solemesi ayıp laubaya aksamda yatarken yeşil çay 100 tanede kocamın istegi üzerine mekkik çekiyorum

aferim sana yaaa. İnşallah hedefine ulaşırsın

Kiloları versek kg almadan dikkatli bı sekilde hamileliğimizin geçirsek ohh bizde daha dert tasamı kalır hii kocalarda her dediğimizi yapsa İnan godes bebek kg aklıma yatiyoda kocamın mum üstünde oturtcaam aklımın ısı degil

Kiloları versek kg almadan dikkatli bı sekilde hamileliğimizin geçirsek ohh bizde daha dert tasamı kalır hii kocalarda her dediğimizi yapsa İnan godes bebek kg aklıma yatiyoda kocamın mum üstünde oturtcaam aklımın ısı degil

ay canım valla hamile kalimde kilo alim umrumda olmaz sonra ne yapar ne eder veririm kiloları zaten.

Godescim anladığım kadarıyla sen benden çok istiyosun ben tedavi sırası sarsılıyorum ondan sonraları ilk günkü gibi değilim aman balığım godes herseyde hayır var Allah'ı tala diyoki
Sizin hayır bildiginzde ser ser bildiğinizde hayır vardır
Ben buna çok şahit oldum uculdugumsey olupda sonradan iyilik olmamış dediğim oldu belkide ondan rahatım bu kadar

Godescim anladığım kadarıyla sen benden çok istiyosun ben tedavi sırası sarsılıyorum ondan sonraları ilk günkü gibi değilim aman balığım godes herseyde hayır var Allah'ı tala diyoki
Sizin hayır bildiginzde ser ser bildiğinizde hayır vardır
Ben buna çok şahit oldum uculdugumsey olupda sonradan iyilik olmamış dediğim oldu belkide ondan rahatım bu kadar

çok haklısın canım. Kesinlikle san akatılıyorum

X