Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
godes bu arada senin durumun benim iyice psikolojimi bozdu:)bilinçaltıma girdin arkadaşım..bu gece rüyamda gebelik testi yaptırıyodum..ama ne yöntemle eşimin spermleriini alıp bana gebelik testi yapıyolar spermden çıkıyo yani:)ondan sonra test önce 611 mi ne çıkıyo sonra 250 li bişi çıkıyo şaşırıyorum anlamıyorum hamile miyim değil miyim.öle işte:)

bugün 8. günüm hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiçççç bi belirti yok vücudum da ne akınt ne göğüs ağrısı ne de batmalar.hele göğsüm cidden hiç ama hiç hassas diil.ben bu aşılama denen olayın dııııııııııııııııııııııııııııııııııııttt..ama yine de son bi aşılama daha yaptırcam .kendime son bi şans daha vercem aşılamada. bu sefer iğneyle isticem.biraz belimizi bükcek ama napalım..öle işte dua edin

kızlar şok olucaksınız ama doktor keseyi net bir şekilde gördü hemde 6 mm olmuş. Şok olduk eşimle. Bir mucize gerçekleşiyor galiba. Salı günü tekrar gideceğiz bu seferde içinda yol kesesinin oluşması gerekiyormuş onu bakacağız. Yavaş yavaş yol kat ediyoruz. Bakalım bu hikayenin sonu nasıl bitecek. merakla bekliyorum.

ayyyyy canım yaaa nasıl sevindim bilemezsin, benimde içime hep doğuyordu bebeğin seninle diye. hadi bakalım salıya daha güzel haberlerini bekliyoruz. maşallah yaaa çok sevindim bilemezsin. bende az önce geldim eşimin dayısının gelini doğum yapmıştı bugün eve çıktı. bebek prematüre 1 buçuk kilo yaa olamaz böyle bir tatlılık bir görseniz bir ekmek kadar:))) 8 aylık doğum yaptı ama bir haftadır ne badireler atlattılar annesi 2 gün önce yoğun bakımdan çıktı bebekte küvezden. ama şimdi iyiler maşallah

tebrik ederim canm müthiş bir haber bu.. sana demiştim bebeğine güven diye.. hadi bakalm allah tamamını erdirsin
Canım çok sağol. Evet dedin ama benim hiç ümidim yoktu malesef şimdi yeniden ümitlendim. İnşallah tamamına hayırlısıyla ereriz.

İyi biticek tabiki ayy çok sevindim bak rüyan çıktı :ecrin_bebek::nazar:valla hadi hayırlısı darısı basımıza :ecrin_bebek:
evettttttttttttttt :)))))))) Dün gecede rüyamda doktor ultrasonda bakıyor ve kocaman keseyi görüyor. Sonra bende diyorum ne cabuk büyümüş falan diye. Dün gece yatarken çok dua ettim. Allahım bebeğim benimleyse ve kese varsa rüyamda görim dedim ve gördüm :))

minik prensesim geliyor teyzeleri,:2:aklinialirimsmilezemuszemusbayanssulusmile
Ay canım çok sevindim. Yer onu teyzesi yer..... Darısı benim başıma inşallah. Şimididen isim bulallım cimcimemize...

:teytey: :teytey:
ayyyyyy godescimmm canım nası sevindim anlatamam yaa alla alla senin bu ufaklık nası oynuyo bizimle böyle yaa..bi daha hcg baktırdın mı canım.bu ne böle anlamadım ya hayret bişi ama çooooook mutluyum şu an gözlerim doldu inan yani.ya doktor keseyi görünce ne dedi tepkisi ne oldu çok merak ediyorum canım yaa olumlu mu konuştu ne anlattı bi yazıver canım ya..alla alla deli bebekk:emir_bebek:naniknanik

bu godes:CüvCüv:
Valla canım benim bebiş çok oyuncu valla. Tekrar hcg bakmaya gerek duymadı doktorum. Kese göründükten sonra gerek yok dedi. Valla doktorun tepkisi bizden dahada şaşkındı.oda inanamadı galiba :))))) Canım şuan için iyi dedi fakat genede kesin konuşmak için çok erken temkinli davranmak gerekiyor dedi. Salı günü artık belli olacak. Hayırlısı neyse o olsun canım. En azından olumsuz bile bitse demekki hamile kalabilyorum. Onu görmüş oldum.

godes bu arada senin durumun benim iyice psikolojimi bozdu:)bilinçaltıma girdin arkadaşım..bu gece rüyamda gebelik testi yaptırıyodum..ama ne yöntemle eşimin spermleriini alıp bana gebelik testi yapıyolar spermden çıkıyo yani:)ondan sonra test önce 611 mi ne çıkıyo sonra 250 li bişi çıkıyo şaşırıyorum anlamıyorum hamile miyim değil miyim.öle işte:)

bugün 8. günüm hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiçççç bi belirti yok vücudum da ne akınt ne göğüs ağrısı ne de batmalar.hele göğsüm cidden hiç ama hiç hassas diil.ben bu aşılama denen olayın dııııııııııııııııııııııııııııııııııııttt..ama yine de son bi aşılama daha yaptırcam .kendime son bi şans daha vercem aşılamada. bu sefer iğneyle isticem.biraz belimizi bükcek ama napalım..öle işte dua edin
ya canım benim üzüldüm şimdi seni bu şekilde etkilediğim için. İnşallah rüyanın tersi çıkar canım.
Canım sakın belirtilere takılma benim hiç olmamıştı. Hatta hala yok gibi. Sadece regli olacakmşım gibi bazen karnım ağrıyor. Ben 11. gün test yaptığımda hiç bir belirtim yoktu. Burda da bir çok kişi yazmış zaten hiç belirtim yok tutmadımı acaba diyen. O yüzden rahat ol tatlım.
İnan kısmetinde varsa oluyor zaten. Şimdiden kendini strese sokmaya gerek yok.

ayyyyy canım yaaa nasıl sevindim bilemezsin, benimde içime hep doğuyordu bebeğin seninle diye. hadi bakalım salıya daha güzel haberlerini bekliyoruz. maşallah yaaa çok sevindim bilemezsin. bende az önce geldim eşimin dayısının gelini doğum yapmıştı bugün eve çıktı. bebek prematüre 1 buçuk kilo yaa olamaz böyle bir tatlılık bir görseniz bir ekmek kadar:))) 8 aylık doğum yaptı ama bir haftadır ne badireler atlattılar annesi 2 gün önce yoğun bakımdan çıktı bebekte küvezden. ama şimdi iyiler maşallah
Çok sağol canım benim. İnşallah salı günüde güzel haberle dönebilirim size. Genede çok sevinmiyorum. Ne kötü bişey insanın sürekli kendisine ket vurması. Özgürce davranamıyorum herkese hamileyim diye haykıramıyorum . kendini tut tut nereye kadar bakalım.
eşinin dayısının gelinide ne güzel bebişine kavuşmuş. Şuan sağlıklı bir şekilde yanında.. Allah analı babalı bir şekilde güle güle büyütmayi nasip etsin.

aşkolsun sinemcim, Prenses diyorum ya, tabiki kız, şaşkın seni... Godescim hadi gözün aydın, bebişinide görürsün inşallah,

Ayy nebiliyim İnan vallahi balık hafızaya sahibim o yüzden af ola yanliz ne guzel kız cocuklarını çok severim inssalah mutlu bı sekilde buyutursun sana kocaman massallah

kızlar şok olucaksınız ama doktor keseyi net bir şekilde gördü hemde 6 mm olmuş. Şok olduk eşimle. Bir mucize gerçekleşiyor galiba. Salı günü tekrar gideceğiz bu seferde içinda yol kesesinin oluşması gerekiyormuş onu bakacağız. Yavaş yavaş yol kat ediyoruz. Bakalım bu hikayenin sonu nasıl bitecek. merakla bekliyorum.

desene çok nazlı ve inatçı bir bebek geliyor galiba:) canım inşallah böyle devam eder. tekrardan kan testi yaptı mı.
şimdi de salıyı mı bekleyeceğiz heyecanla. hemen hemen 3 hafta oldu sürekli beklemedeyiz hep birlikte inşallah bu beklemenin sonu bir mucize bir bebek olacak.

desene çok nazlı ve inatçı bir bebek geliyor galiba:) canım inşallah böyle devam eder. tekrardan kan testi yaptı mı.
şimdi de salıyı mı bekleyeceğiz heyecanla. hemen hemen 3 hafta oldu sürekli beklemedeyiz hep birlikte inşallah bu beklemenin sonu bir mucize bir bebek olacak.

canım sorma çok nazlı. Bir doğsun doktor amcasıyla bir güzel popoya vurucaz öyle karar aldık.şaka bir yana canım gerçekten 3 hafta oldu. doktor keseyi gördüğü için tekrar kan testine gerek duymadı. Şuan herşey yolunda dedi fakat salı günü net konuşabiliriz yolk kesesini görmemiz gerek dedi. bakalım salı günü ne olacak. İnşallah güzel haber verebilrim size.

Hani ben geldim yoksunuz kizlar bından sonra her saat bası girelim ornegim saat 11.00 12.00 13.00 tabi isteyen istediği vakitte girebilir müsait olamayanda giremeyenilir fırsat buldukça saat bası girelim
İklim den haber alan varmi merak ettim onu

kızlar içimde acayip bir korku var. bugün çok negatifim. sanki yolun sonuna gelmiş gibiyim ve yarın kötü şeyler duyacak gibi hissediyorum doktorumdan. Ama inşallah yarın netleşir artık. Daha beklemek istemiyorum ya.

canım nasılsın.
ne zaman test yapacaksın çarşambamı? perşembemi? çok merak ediyorum sonucunu. İnşallah senden alıcağımız haberle burada bayram havası yaşarız.

godesim benim bunu söylemeye utanıyorum ama bugün test yaptırdım dayanamadım.test yaptırmamın nedeni şu:biliyosunuz ki bu ay çok sakindim ve hiç umudum yoktu.bunu çok ciddi söylüyorum kesinlikle ihtimal vermedim bu ay gebeliğe.neden bilmem öyle hissettim bu ay.bi protesto sanki.bugün 10. günümdü.baktım ki ilk kez bugün biraz hayal falan kurmaya başladım korktum.çünkü bekledikçe heyecanlanıp ümitleneceğimi hissettim.çünkü öyle yapıyorum ben. adetime bi iki gün kala bebeğin muhtemel doğum tarihini, burcunu hesaplamaya başlıyorum.ve sevdiklerime bu haberi nası vereceğimi planlıyorum.tabi sonra hayal kırıklığı daha ağır oluyo..

baktım bu sefer de 10 gün itibariyle o şekilde duygular başgösterdi,hemen kendimi bu deriiin hayal dünyası çukuruna düşmekten kurtarmalıydım. o yüzden gittim ve kan verdim.Şimdi siz sonucu merak ettiniz dimi.benle ilgili çok da şaşılmayacak bi sonuç çıktı.'kanınız makinede kalmış sonuç vermemiş yarın sabah bi daha kan verin'..şaşırdım desem yalan olur çok normal geldi.daha öncede olmuştu.sinirlenmedim bile çektim gittim.öle işte kızlar vay benim dertli başım yani..henüz öğrenemedim..

Şimdi godesim mesajında endişeni okudum.var mısın yarın danaların kuyruğunu koparmaya..hadi koparalım..

X