Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar dier sayfalarda o kadar çay dan bahsetmişsinz ki cnm çekti çay demledim içiorum hadi sizde gelin içelim

kızlar dier sayfalarda o kadar çay dan bahsetmişsinz ki cnm çekti çay demledim içiorum hadi sizde gelin içelim

ben içtimde üstüne iki tane sigara yaktım öle bi çaysamışımki ii geldi bee :içelim:

kızlar ben sineme üzüldüm ya şimdi moralim bozuktu dahada bozukdu :nazar:

aynen bende yaktım aşılamadan sonra 20 gündür içmiodum aklıma hep bebeğimi getiriodum ama ...........................

cnm sinem demek istedin heralde gerçi bende depresyona girmiştim ama artık herşeyi kendi haline bıraktım

cnm sinem demek istedin heralde gerçi bende depresyona girmiştim ama artık herşeyi kendi haline bıraktım

evet sinem diye düzelettim ama off ne bilim elim ayağıma dolandı işte bugun çok içtim bende zaten dün akşamdan beri moralim bozuk off off batsın bu dünyaa :eek:klava:

Ya bir işim çıktı neler olmuş.
Sinemcim hasta olmuş. Çok üzüldüm ya. Kısmet değilmiş demekki. Herşeyin hayırlısı.
Sinemcimmm sakın üzülme gerçi ne kadar desekde insan tutamıyorum kendini. Sen inançlı bir kızsın. Kader kısmet olayı sadece o kadar. Emin ol doğru zaman geldiğinde bebişin olacak....

Ya çoğu kişiyi görüyorum hamile hiç uğraşmadıkları halde. Köylerde tarlalarda çalışanların bir sürü çocukları oluyor. Bizim gibi ovulasyon testimi yapıyorlar yada ilişkiden sonra ayaklarını kaldırıp 1 saat yatıyorlarmı. Nasıl oluyor ya. Acaba üstüne gitmekle işlerimi zorlaştırıyoruz. Anlamadım gitti. ters olan bişey var amaaaaa :uhm:

evet sinem diye düzelettim ama off ne bilim elim ayağıma dolandı işte bugun çok içtim bende zaten dün akşamdan beri moralim bozuk off off batsın bu dünyaa :eek:klava:
,
cnm erkekler bizim kadar hassas olmuolar.biz akşama kadar bebeğimiz olacak mı ne olacak ne zaman olacak yoksa olmayacak mı die kafamızdan yüzlerce şey geçirioz ama onlar fazla düşünmüolar. üzülüyolar ama fazla belli etmiolar.biz de öyle gel gitler yaşadığımız için seni çok ii anlıorum. insann hiç bişeyi gözü görmüo. bizlerde biraz agresifleştik heralde.yani en azından ben öyleyim. eskiden sinirlenmedim herşeye çok çabuk sinirleniorum.eşim bazen alttan alsa bazen almıo. erkek milleti işte....

Ya çoğu kişiyi görüyorum hamile hiç uğraşmadıkları halde. Köylerde tarlalarda çalışanların bir sürü çocukları oluyor. Bizim gibi ovulasyon testimi yapıyorlar yada ilişkiden sonra ayaklarını kaldırıp 1 saat yatıyorlarmı. Nasıl oluyor ya. Acaba üstüne gitmekle işlerimi zorlaştırıyoruz. Anlamadım gitti. ters olan bişey var amaaaaa :uhm:
haklısın cnm ya. dediklerin doğru valla.biz aman üşütmeyelim aman ağır iş yapmayalım dioruz herşeye dikkat edioz. ama etmeyenlerin dörder beşer tane çocukları var. nasip demekki bizlerin de olur inşallah..

canım çok güzel bişeye parmak basmışsın hakkatten onların nası oluyo yaa ohaoldumsmile
ama işte onlar sağlıklı yerde yaşıyolar bizim gibi pis havası olan yerde değil buda bi etken onların yedikleri içtikleri bebeklikten itibaren gerçek yiyecek bizimkiler gibi pof şişirme değil a.s

Sinem canım kendini çok üzme. zamanı gelince olacak. bak insanlar ne tedaviler görüyor olmuyor, sonra tedaviyi bırakıyor bakıyorsun kendiliğinden oluyor. kısmetse oluyor canım benim.

X