Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım herşey yolunda olsunda geç olsun önemli değil. biz acele ettikçe sıkıntı yapıp üzüldükçe aksilik çıkıyor tek yaptığımız süreci uzatmak oluyor. onun için rahat ol. olsunda 15 gün sonra olsun.

evet tatlım geç olsun tam olsun. Üzülmedim açıkcası. 15 gün daha geç olacak olsun benim bebişim çok nazlı hemen gelmek istemiyor :)))) O yeterki gelsin ben beklerim onu :))))

inş. ii olur amiiinnnnn ay ben yarın gideyim diyorum tahlile ama düşününce içimde kelebekler uçuşuyor yaaa heyecanmı korkumu anlamadım gitti.:ecrin_bebek::Saruboceq::CüvCüv:

inş. ii olur amiiinnnnn ay ben yarın gideyim diyorum tahlile ama düşününce içimde kelebekler uçuşuyor yaaa heyecanmı korkumu anlamadım gitti.:ecrin_bebek::Saruboceq::CüvCüv:

sağol tatlım.
Sende biran önce yaptır canım inşallah pozitif olur. Böyle beklemek insanı dahada çok strese sokuyor.
Hem heyecan hemde korku canım tüm duyguları bir arada yaşıyoruz valla.

sağol tatlım.
Sende biran önce yaptır canım inşallah pozitif olur. Böyle beklemek insanı dahada çok strese sokuyor.
Hem heyecan hemde korku canım tüm duyguları bir arada yaşıyoruz valla.

aynen ama ben aşılamanın 4. günü buzdolabının üstünü silerken sandalyenin tepesinden düştüm gerileme yaaa o çok moralimi bozuyor yaaa hele o gün görcektin ne yapıcamı şaşırdım sonrada olacağı varsa olur zaten olmayacaksada olmaz dedim rahatlatmaya çalıştım kendi kendimi sence bi etkisi olmuşmudur yaa 4. gündü:ecrin_bebek:

teşekkürler canım, tüm iyi dileklerine bende katılıyorum, Allah dualarımızı kabul etsin inşallah

ABLACIM; herseyde bi hayır vardır kendini üzmemişsinsin çok sevindim buna olsun geç olsun güç olmasın
MUTLU;canım senin ne işin var ya buzdolabını falan siliyorsunnalsanaalsanasmile inş. bi etkisi olmamıştır ama bırak kalsın be gülüm işlerin nolcek.
bak kocam bana dediki dün işe giderken bu ay prseedle yakı incir test falan hepsini kullanmıyom ya diyor karıcım hiç iş yapmıcam koltuklarıı falan elleme ama ara sıra dolaşabiilirsin evde:))) yat dinlen dio.
BANUSU;seni çok ii hatırlıyorum canım ilk aşılamada hamile kalmıştın Alllah bebeğğnii sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

BENDE DÜN İLK YAPTIĞIM OVÜLASYON TESTİNDE ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRDÜM VE HEMEN ÇALIŞMAYA BŞLADIK AMA SABAHTAN BERİ KASIKLARIM AĞRIYO EVDE HİÇ İŞ YAPMIYORUM AŞILAMA GİBİ YATIYORUM SADECE AHH AHHH ALLLAHTAN HAYIRLISI BAKALIM NOLCEKK:bbo:

günaydın anne aday adaylarım iyimisiniz? Ben bugün çok mutluyum hepinize bir parçasını yolluyorum ki sizlerde mutlu olun. Güzel bir gün geçirmenizi diliyorum.

Canım oh geçmiş olsun atlattın. Sıra bende. Ama ben çok korkuyorummmm...
Nerde çektirdin Canım??

zeynom ben fatih hastanesinde çektirim.Korkma artık korkunun ecele faydası yok.Yapılcaksa yapılcak işte.napalım.evet çok kolay diyemem ama öyle anlatılanlar kadar da zor değil yani hemde kısa sürüyo.hele rahim filmi topiğini bi okudum az daha vazgeçiyodum ama iyi ki yaptırmışım.şöyle düşün adet sancısının şiddetlisi böyle bi basınç hissiyle vuruyo ama kısa bi süre ..biz nelere dayanmışız ona mı dayanamıcaz bu psikolojik harabiyetin yanında hiçbişi.hem bi rahim filmine dayanamazsak nası doğurcaz kız:)

ay canım çok şükür atlattın. En önemliside filmin sonucuydu oda iyi çıkmış süper.

canım benim saolasın.senin de okudum sürecini ne yumurta var kız sende:)istermisin yumurta baskılayım derken hamile kalasın.bi topikde okumuştum burda da paylaşmıştım kızın biri sayısız aşılama , galiba 3 tane de tüp yaptırmış tutmamış sonra 4.ye mi ne başlarken lucrin kullanırken kndiliğinden hamile kalmış hemde ikiz valla şaşıp kalmıştım ağzım açık kalmıştıkafamçokkarıştı

canım çektiridn kurtuldun işte. bende başkent hastanesinde çektirmiştim. bende de öyle dayanılmayacak bir ağrı olmamıştı. tüplerin açık olmasınada sevindim. şimdi ne düşünüyorsun hayalbaz.

ay canım herşey kısmet zaten. Sen çok doğru düşünmüşsün olcağı varsa olur. Takma kafana sen..

Valla herşey kısmet canım. Valla benim yumurtalar çok inatçı öyle iğne falan fıs geliyor valla. Aman herşey olacağına varır sonuçta. Doğru zaman geldiğinde olur zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…