Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım lucrin iğne göbekten yapılıyor. Yumurtalıkları baskılaması için.
Peki tatlım Regl olunca ne yapılacak? Merak ettim o yüzden tek tek soruyorum. Kaç gün ne kullanacaksın?? Yumurtalar ne zaman toplanacak ?? Ay heyecan yaptım.
Haydi Godes Haydi Godes Haydi.. tam zamanı tam zamanı şimdi...
:

bende sabırsızlıkla beklemiştim adet olmayı, ondan sonrası daha hızlı geciyor. İyiyiz canım pek belirtim yok az az bulantım var. Dra gitmeme çok var ya 3 hafta sonra demişlerdi 1 hafta oldu daha. Bekliyorum bende keseyi görmek ve kalp atışlarını duymak için.

gulucum81 merhaba.Aklıma takıldı iğne mi kullanıyorsun, jel mi bugün bana jel almamı söylediler ama yorumları okudum korktum bir sürü sıkıntısı varmış, Hemşireye bunların eş değer olup olmadığını sordum oda 1 kutu iğne daha kullanabileceğimi söyledi.Bana da 3 hafta sonra gel dediler çok korkuyorum birşey olacak diye.Bir de karnım, kasıkların bazen ağrıyo, üşüyorum normal mi sende de oluyor mu ?

günaydın, ben 4 kutu iğne kullandım artık jele geçtim. Jelde beni rahatsız eden tek şey kokusu onun dışında bide süt kesiği gibi dışarı atılıyor o biraz rahatsız edici. Eş değer olduklarını düşünüyorum. Ağrı bende de arada oluyor. Üşüme konusunda ayaklarım üşüyo ama eskidende böyleydi. Sen kanda bhcg baktırıyomusun? Ben 10, 12 ve 16. Günlerde baktırdım sadece.

ayy canım benim. Regli olunca yumurta geliştiriciye başlayacam sonrada ortalama 10 gün sonra yumurtalar toplanacak. O yüzden bende sabırsızlanıyorum çok..

günaydınnnnnnnnnn

ben geç mi kaldım yaaa herkes konuşmuş gitmiş bilemmm:gitme:

günaydın :) bende ilk test günüm cuma baktırdım 188 pazartesi tekrar baktır dediler 528 çıktı güzel dediler bi daha test istemediler ama ben belki 2 -3 gün sonra bidaha yaptırırım.

günaydın :) bende ilk test günüm cuma baktırdım 188 pazartesi tekrar baktır dediler 528 çıktı güzel dediler bi daha test istemediler ama ben belki 2 -3 gün sonra bidaha yaptırırım.

ayy sen hamile misin ne kadan mikenmelll hayırlı olsun tüp bebekmi aşılamamı yoksam normalmi özlemm

bu aradaa kızlar yakıdan kurtuldum bu sabah oleyyyyy :hooray:

teşekkür ederim ewt hamileyim bende inanamıyorum ilk tüp bebek denememdi.

bende inanamıyorum, test yaptırınca bi rahatlıyorum bikaç gün sonra yine evhamlanıyorum bebeğim benimlemi hala diye... Özlemcim sende rahminin büyüdüğünü dışardan gözlemliyebiliyormusun? Ben transferden bir hafta sonra ayna karşısında farkettim ilk kez halada görüyorum. Ayaktayken bakınca sağa meyilli bir kabartı şeklinde

kızlar yarın rahim filmi çektürcem..rahim filmi topiğinde yazılanları okuyunca nevrim döndü...çok mu fena bişi bu yaa

kızlar yarın rahim filmi çektürcem..rahim filmi topiğinde yazılanları okuyunca nevrim döndü...çok mu fena bişi bu yaa
Bazıları bişey hissetmediğini bazılarıda acıdığını söylüyor Canım. Valla bende bilmiyorum çektirmediğim için. Anestezi altında mı çekilcek Canım sende?

hiç korkma canım, bende yazılanları okuyunca korka korka gitmiştim, iyi bir merkez seç ve rahat ol, sadece 1,2 saniye bi ağrı oldu o kadar.

canım bende burdaki yazıları okudum ağlaya ağlaya gitmiştim. Bayılacaktım korkudan ama sonra odadan gülerek çıktım. Eşimde ne olduğunu anlamadı. Yani iyi bir yer seçtiysen canım Hiç korkma ben hiç abartmıyorum hiç bir şey hissetmedim. O kadar hafif bir ağrı olduki bu regli olacağın zaman bir ağrı olurya onun yarısı kadar bile değildi benimki.
Gerçi kişiden kişiye farkediyormuş ama ben hiç anlamamıştım.
İnşallah canım herşey yolunda gider ve filmin temiz çıkar. Hiç tıkanıklık falan yoktur. Önemli olan sonuç canım. Güzel haberlerini bekliyoruzzzzz

ay canım kaşılaşamadık bir türlü.
Çok az kalmış canım inşallah güzel haberler verirsin bize

amin inş. canım yaaa

Aaaaa.... Ne zaman test yapıcan? Güzel haberler alırsın inşallah

vallahi gün geçtikçe tırsıyorum yapsammı yapmasammı ne zaman yapsam inan çok kararsızım güzel habere hepimizin ihtiyacı var artık yani inş. senin nasıl gidiyor bakalım yükü bize attın sen :):ecrin_bebek::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…