Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ay canim masallah..Ne yumurtaymis o öyle zemuszemus Bakarsin tüpe gidiyorum derken bebisin seninle olur..
Mutlucum ne diyeyim sana ben kaydirigubbakcemile Birak evi sey götürsün hayatim. insallah yarin güzel haberlerini aliriz

Evet tatlim haklisin. Peki Rahim Filmini sigorta karsiliyormu canim? Ne kadar acirsa acisin dimi ya, sonunda bebis gelicekse
evet dün kullanmaya başladım preseddi
kabak çekirdeğinide yiyom dün akşam aldı kocam:):ecrin_bebek:
Elifcim Ovulasyon testini hangi günler yapiyorsun? Hergün yapman mi gerekiyor anlamadim?
bölemi derken tatlım halsizlikenmi bahsediyon
Canim sen bi Progestana basla o zaman gör halsizligi.. Progestan bana cok dokunuyordu. Sarhos Sarhos geziyordum. Egerki gebelik olursa bebis tutunsun diye kullaniyordum ben.

HEPINIZI KOCAMAN ÖPTÜMMMM opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

mutluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:ecrin_bebek:
bizide mutlu et kendinideeeeeeeeeeeeeeeee alkisalkisalkisalkisalkisalkis

zeynocuğummmm;
dadlum ovülasyon testine ben adetimin 12. günü başladım ve pozitifi gördüm ve çalışmalara başladım canım
eğer negatif olsaydı pozitifi bulana kadan yapcektim bebetommm
başka merak ettiğin bişi varmı canımm süle ablan cüvap versin :ecrin_bebek:

mutluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:ecrin_bebek:
bizide mutlu et kendinideeeeeeeeeeeeeeeee alkisalkisalkisalkisalkisalkis

amaaan kızlar yaaa benim gibi tembel bi insan varmı acaba hem merak ediyorum hemde tembellik ettim gitmedim bugün benden bişey beklemeyin daha
tembelim işte ne yapayım gece çok sancım oldu adet sancısı gibi o da biraz beni vazgeçirtti ondan yani ben hep yüzü koyun yatarım öyle bile yatamıyorum bütün gece uykusuz döndüm durdum öle sabah birz rahatlamışım ondan kalkmak istemedi canım
sersem gibi valla hastanenin yolunu bulamazdım eminim
dün bankaya gittim yolda ayaklarımı hep boşa boşa atıyordum bayılcak gibi oldum korkuyorum yola çıkmaya açıkçası yollarda kalmaktansa evde oturmayı tercih ettim birazda hak verirseniz.

Mercü Gıymatlum. Önümüzdeki ay bende bari deneyeyim şu Ovulasyon testini. Belki işe yarar. Haziranda geç adet olmuştum,dedim benim yumurta geç çatladı demekki. Sonra eşimle daha uzun süre beraber oldum,günleri değiştirdim.Bu seferde bu ay erken adet oldum. Demekki yumurta erken çatlamış.Yani demekki Ovulasyon testini kullanmak lazım.

zeynom sigorta rahim filminin bi kısmını karşılıyo galiba.özelde 400 tl demişlerdi filme fatih ünv hastanesinde 130 tl verdim.tabi bide doktorun muayene ücretini veriyosun üstüne ..ama benim doktor prof olduğu için pahalı da flm yazdırmak için sadece 20 tl ye asistaa da gidebiliyosun

kısslarrr şu preseedi nerden alıyosunuz bu ay bende alsam ya içinden ovulasyon testi de mi çıkıyo bide kaç para acele bi yaıverin yaa

kısslarrr şu preseedi nerden alıyosunuz bu ay bende alsam ya içinden ovulasyon testi de mi çıkıyo bide kaç para acele bi yaıverin yaa

canım testle preseddi ayrı alıyorsun
test olmadan boşuna kullanmaya gerek yok presedi çünkü pozitifi görünce başlıyorsun çalışmalara
zaten o presedin içinde çok az var küçük bi arko krem kadarlmaz: fiyatıda 130 lirakafamçokkarıştı
test ise içinde 5 tane var ben 50 liralık olandan aldım:bbo:
annem saolsun parasını o verdi yoksa cepte beş kuruş yok bilmiyorumkismile

ahhh tembel mutluuuuuuuuuuu
iş yaparken üşenmiyonda test yapmaya giderkenmi üşeniyon kızzzzzzzz :umursamaz:

canım çok pahalıymış nerden aldın netten mi şu anda bakıyom da hangi siteye bakim .brdan yazmak yasaksa faceden yaz

canım presseedi ebay dan al fiyatı çok daha düşük. burada fiyat önceden 59 tl ydi. ben almıştım o zaman. sonra KK sayesinde reklamları çok oldu birden 130 tl ye çıkarttılar. ve artık kimse almıyor ordan ebaydan alıyorlar genelde. yurtdışından geliyor.

canım sen o ebay dediğn yerden mi aldın.site ingilizce galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…