Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ah arencim ne bilim ne düşünebilirim ki .bugün doktorum bi kaç aşılama daha yaparız en son çare tüp bebek dedi.tabi bu ay boşa gidiyo aşılama olmuyo film çekildiği için.anca kendiliğinden olursa öle.önümüzdeki ay da ramazan oruç var nası olcak bilmiyorum kader arkadaşım sen ne düşünüyosun

kızlar bu arada bilmem hatırlayacakmısınız da ben tekrar ilk doktoruma döndğm.ama kadının başka yerde de bi aşılama yaptırdığımdan haberi yok.korkumdan söleyemedim.:)

canım ben ne düşüneceğimi bilmiyorum kafam karışık. yarın izne ayrılıyorum 2 haftalığına rapor alabilirsem bir haftada ben eklerim üstüne. biraz kafa dağıtayım.

canım ben ne düşüneceğimi bilmiyorum kafam karışık. yarın izne ayrılıyorum 2 haftalığına rapor alabilirsem bir haftada ben eklerim üstüne. biraz kafa dağıtayım.

dağıt canım dağıt da sen çalışmıyorum yazmışsın senin meslek neydi

ayyy elifcim öle diyorsunda annem duruyormu bi geliyor beni kahrediyor yazık kadında haklı sölemediğim için böle durumları evdeyken temizlik yap diyor artık napim bu olaydan sonra temizlik için kadın falan tutarım herhalde benim gibi sakar bi insan olunca öle oluyor
eet godescim aynen öle düşündüm ve ve ve
yarın sabah teste gidiyorum
bakalım öğlen saat 1:30 da belli oluyor:ecrin_bebek:

hadi hayırlısı canım yarın güsel haberlerini bekliyoruz
saat 1:30 da burda ol bak bekliyor olacam bi işim olmazsa

:ecrin_bebek:ayyy gelsin bebiklerrr:ecrin_bebek:

ablaaaaaaaaaaaaaaa
naberrrrrr :ecrin_bebek:
gülücüm hep bebek resimleri koydu ya her mesajda bende öle yapcam belki uğurlu gelir banada

canım hemen bizimlede paylaş sonucu olurmu çok merak ediyoum bende. İnaşallah güzel sonuçlarla dönersin. Unutma herşey kadar kısmet doğru zaman geldiğinde olacak. İnşallah doğru zaman senin için yarındır.

bu arada bugunde yaptım testi ve dünkünden koyu çıktı iki çizgide :ecrin_bebek:

ablaaaaaaaaaaaaaaa
naberrrrrr :ecrin_bebek:
gülücüm hep bebek resimleri koydu ya her mesajda bende öle yapcam belki uğurlu gelir banada

Ya ben çok halsizim hep uykum var az önce kalktım. bu ne böyle yaaaa....
ya tabi tatlım koy bebek resmi kim bilir belki uğur getirir.

süper tatlım. Bugün yarın yumurtalama gerçekleşecek o zaman. had hayırlısı. Pre seed kullnıyorsun dime.

evet dün kullanmaya başladım preseddi
kabak çekirdeğinide yiyom dün akşam aldı kocam:):ecrin_bebek:

evet dün kullanmaya başladım preseddi
kabak çekirdeğinide yiyom dün akşam aldı kocam:):ecrin_bebek:

aferim kız sana dört bir yandan saldırdın valla. İnşallaahhhhhhhh bu ay hedefin ulaşırsın canımm.
Birde ilişiden sonra 1 saat yatın diyorlar onuda yapta ta olsun bari

aferim kız sana dört bir yandan saldırdın valla. İnşallaahhhhhhhh bu ay hedefin ulaşırsın canımm.
Birde ilişiden sonra 1 saat yatın diyorlar onuda yapta ta olsun bari

1 saatmiii ayol hiç kalkmıyomki yat babam yat
bide evde işte yapmıyorum sadece yemek yapıyorum yatağıda üstünden topluyorum okadar
kocam hiçbirseye dokunma diyor bu ay çoook rahatım bakalım sadece istirahat var

sen bi daha nezamn gitcen dr a:ecrin_bebek:

Ya ben çok halsizim hep uykum var az önce kalktım. bu ne böyle yaaaa....
ya tabi tatlım koy bebek resmi kim bilir belki uğur getirir.

mirmirmirmirmirmirmirmirbenneyaptımkimirmirmirmir
bölemi dolaşıyon hep mirmirmirmirbenneyaptımki

oh oh yat yat canım bu ayda böyle olsun dime ama....
Ben çarşamba günü gidice tatlım kontrole bugün vermiş olduğu ilaçın etki edip tmediğine bakacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…