Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
gülücüm bişey sorucam bu yumurta toplama ve transfer nasıl
bi olay aşılama gibimi operasyon varmı çok merak ettimde

gülücüm bişey sorucam bu yumurta toplama ve transfer nasıl
bi olay aşılama gibimi operasyon varmı çok merak ettimde

sıra sizede gelir tez zamanda inşallah. Yumurta toplama anesteziyle yapılıyor ben çok korkuyodum ama çok kolay bi işlem. En son ilacı verdiler gözümü odamda açtim. Sonrasında çok az ağrım oldu. Transferde anestezi yok ama acılı bi işlem degil. Muayene gibi biraz daha uzun ve heyecanlı. Ben hic asılama olmadım canım ama transfer kısmı benziyo galiba.

selam kızlarr. ayyy gülücüm canım yaa çok sevindim tebrik ediyorum, allah tamamına erdirsin, sağlıklı hayırlı evladın olsun inşallah. darısı bizlerin başına inşallah canım.
hadi godescim sırada sen varsın sende içime çok doğuyorsun. tedaviye başlayan arkadaşlarım inşallah sizinde tutar. bende tatilde adet oldumn bittim şu anda malesef bu ayda olmadı allahtan hayırlısı hepimiz için.

iyiyim canım, topîğimiz çok sessiz bu günlerde, pek gelen giden yok. Sen naptın adet olmana az kaldı dimi?

canım bernde adet olmayı bekliyorum 3 gün geçikti hala bir tık yok. Belirtide yok olacakmışım gibi birazdan doktoru arayacağım. Bakalım yarın belki giderim muayneye..

Şimdi konuştum doktorla kızlar hala adet olmadım dedim ve 15 gün önce yaşamış olduğum kanama belki regliydi dedim oda yarın sabah gel bakalım dedi.
yarın 9 da muaynem var inşallah ters giden bişey yoktur yaaa

Günaydın...

Canım yoktur inşallah ters giden bişey. 15 gün önce kanaman mı olmuştu senin??

Merhaba kızlar

godes canım sorun yoktur kötü düşünme. Kanaman neden olmuştu ki.

canım doğum kontrol hapı vermişti doktor.
O hapta ara kanama yapıyormuş.
Ama ben belki reglidir o kanamam diye korkuyorum biraz. O zaman doktora sorduğumda normal demişti muayne etmemişti. Şimdide reglim geçikince dahada tedirgin olmaya başladım. Acaba kaçırdınmmı diye reglimi.

o zaman sormuşsun normal demiş. canını sıkma. doğum kontrol hapı bittikten sonra mı regl olmuştun.
benim arkadaşıma dr doğum kontrol hapı vermişti. o ay içti. hap bittikten sonra regl olduğunun 3.günü kontrolr çağırdı 21.günü ise lucrine başlattı doktor.

canım normal demişti ama muayne etmemiştiki olsun gidim görinim bir bakalım ne diyecek yoksa kafam rahat değil.
Benim uzun protokol canım reglimin 3. günü doğum kontrol hapına başladım. 21. günde lucrine başladım.

Bu arada yarın olumsuz birşey olsa bile şöyle düşünüyorum şuan için. Herşeyde vardır bir hayır. Sebepsiz hiçbirşey olmaz çünkü.

Evet Canım hayıra yoralım. Ama birşey yoktur inşallah tatlım. Kızın olucak Kızın. Gözler de seninki gibi boncuk boncuk.. İNŞALLAH. Sağlıklı olsunda..

onunkide uzun protokoldü ama demek ki dr dan doktora değişiyor uygulama. doğum kontrol hapı bitince zaten adet oluyorsun. adetinin 3.günü kontrol 21.günü lucrin başlamış.

Son düzenleme:
Evet Canım hayıra yoralım. Ama birşey yoktur inşallah tatlım. Kızın olucak Kızın. Gözler de seninki gibi boncuk boncuk.. İNŞALLAH. Sağlıklı olsunda..

Ayyyy canım ilk defa biri kızın olacak dedi. Herkez oğlun olacak yiyordu çünkü.
Ağzından bal damlıyor resmen.

herkese slm arkadaşlr hepinize bu yolculukta bol şans diliyorum.Ben de yaptırmıştm aşılama bazı arkadaşlar tanır.şu an bebeğim 3,5 aylık oldu,ama eşimin tayini çıktı şırnağa ben gidemiyorum.Allah herkesin hakkında hyaırlısını versin.

kızlarrr rahim filmi çektirdim geldim allaha şükür çok fena olmadım..şiddetli bir adet sancısı gibi oldu basınçla beraber..ama öğle anestezi gerektircek gibi falan değil çok şükür rahatladım ya.filmde de tüplerim açık çıktı:)Yarın sabah kendi doktoruma götürüp göstercem bakalım

Canım oh geçmiş olsun atlattın. Sıra bende. Ama ben çok korkuyorummmm...
Nerde çektirdin Canım??

ay canım çok şükür atlattın. En önemliside filmin sonucuydu oda iyi çıkmış süper.

kızlar ben geldim.
O ara kanamalar regli değilmiş. Ama şöyle bir sorun çıktı 14 gündür vurulmuş olduğum iğneler hiç işe yararamamış ve yumurtalıklarımı baskılamamış. Boşuna olmuşum yani. Öyle bir yumurta varki bendede iğneler bile dizginleyememiş :))))
Neyse başka bir ilaç verdi estrofem diye. Onu kullanıcam çarşamba günüde kontrolüm var bakalım ilaç işe yaramışmı diye sonrasındada progestan diye başka ilaça başlayacağım.Yeni bir adet döngüsü yaratacakmış doktor.
Kısacası doktorum çok nadirde olsa böyle birşey görülebilir. Ama ortada sorun yok yumurtalıkların falan çok iyi dedi. Sadece iğneler yaramamış.
Yani 10-15 gün daha uzadı benim tedavi o kadar.
İnanın başka zaman olsa acayim üzülürdüm fakat bugün üzülmedim. Herşeyde vardır bir hayır diye düşünüyorum. O kadar beklemişim ne olcak 15 gün daha beklerim yeterki sonu iyi olsun :)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…