Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
gülücüm hamile haaa

işlerimi bırakıp geldim oleyyy beeee

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

evettttt süper yaaa ne güzel şenlendi topik yaa
Önümüzde bir engel kalmadı kızlar şeytanın bacağını kırdık hadi sıraya girin hamile kalmak için.

evettttt süper yaaa ne güzel şenlendi topik yaa
Önümüzde bir engel kalmadı kızlar şeytanın bacağını kırdık hadi sıraya girin hamile kalmak için.

ekledimm kız ekmemmmmiii heeyyooo darısı bizee :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

göreceksiniz bizde bu ay tek tek halayımızı cekecez kızlarr yaşasınnnnnnnnn
:dance::dance::dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey::teytey:

göreceksiniz bizde bu ay tek tek halayımızı cekecez kızlarr yaşasınnnnnnnnn
:dance::dance::dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey::teytey:

inşallah banada öyle geliyor çünkü önümüzde bir engel kalmadı tek engel şeytanın bacağını kırmakdı onuda sağolsun gülümcüm yaptı :roflol:

gülücüm gel bi alnından öpüm seni kırdın şeytanın bacağını sıra bize geldi sayılır kaydirigubbakcemile3
kızlar ben annemdeyim bi bakim dedim öpüyorum sizleri mutfağa gidiyim anneme yardıma byyy.

kolay gelsin canımcım.

kızlar bende çıkıyorum bugun kocamın doğumgünü ona pasta yapcam

hediye alamadım(

öpüyorum hepinizi gülücüm gelirse güllerinde öptüğümü söyleyin byy

kızlar bende çıkıyorum bugun kocamın doğumgünü ona pasta yapcam

hediye alamadım(

öpüyorum hepinizi gülücüm gelirse güllerinde öptüğümü söyleyin byy

yaaa canım doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu uzun yıllar diliyorum birlikte size.

kizlar selam,
gulumcum u tebrik ediyorum, mikro-enjeksiyon mu asilama mi? bir bileniniz varsa soylesin, merak ettim

oh oh oh maşallah yaaa hadi bakalım gülücüm çok çok çok tebrik ediyorum seni inş allah kucağına almayı nasip etsin

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: oolllleeeeyyy beeeeaaaaaaaa

kızlar bugün yoksun. herkes bir yerlere kaçtı sanırım.

Gulumcum seni merak diyorum canım değerin ikiye katlandınmı acaba. Biran önce haber verirsin umarım.

selam kızlarr benim tedavi bu seferde olmadı yumurtalarım yine yarıda kaldı büyümedi ve yine aşılama olamadım tıpkı nisandaki gibi mafoldumben
ve bu sebeple şöyle iyi bir dr bulmuş eşim yürü oraya gidicez dedi bakalım yarın randevu alıcak bana ne zamana alırsa artık ..ismi FERHAT UYSAL.. incirlide yeri çok iyi olduğunu ismini googleye yazıncada anladım bakalım hayırlısı inşallah..

iklim canım hayırlısı olsun. sana dr yine klomenmi vermişti. yoksa bu sefer iğneyemi geçmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…