Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklim canım hayırlısı olsun. sana dr yine klomenmi vermişti. yoksa bu sefer iğneyemi geçmişti.

saol cnm
klomen işe yaramıyor zaten ilkinde düşük doz şimdiyse yüksek dozda menogon iğne yazdı kullandım ve BAŞARISIZ :çok üzgünüm:

iyi geceler, uyuyamadım bu gece, dünden beri nete giremedim. İyi dilekleriniz için çok teşekkürler, ALLAH hepinize bu mutlulugu nasip etsin inşallah. 12. Gün kanda test sonucum 261,3 çıktı. Herşey iyi gidiyo maşallah. Bulantım başladı bugün ilk defa kustum ve buna sevindim. Yarın sabah görüşürüz.

tunaydiiiin,
herkese hayirli bir hafta diliyorum, gulumcum tebrikler tekrar:) darisi basimiza:)
ben de protokole basladim godes gibi, ama daha haptayim igneye gecmedim

bende iyi sayılırım valla. Regli olmayı bekliyorum bir olsam yumurta geliştiricilere başlayacam ama hala tık yok :KK43:

bekliyosun ya ondan olmuyordur. eğer beklemeseydin gelmişti şimdiye kadar.
kullandığın ilaçlarda gecikme yapabilir. lucrinin gecikme yaptığı söyleniyor.

canımcım sorun var sitede.
Sen ne yapıyorsun annenler geldimi canım.
Annemler geldi dün akşam. Kardeşimi bana bıraktılar Ankaradayız. Bi kaç gün sonra Konyaya Annemlerin yanına geçicez. Felaket bi halsizlik var bende. Bayağı uyumuşum bilmem neden.. Antibotikden olabilir belki de..

bekliyosun ya ondan olmuyordur. eğer beklemeseydin gelmişti şimdiye kadar.
kullandığın ilaçlarda gecikme yapabilir. lucrinin gecikme yaptığı söyleniyor.

evet tatlım öyleymiş 1 hafta falan geçikme olmuyormuş normalmiş bekliyorum işte bende :))

merhaba kızlar, napıyosunuz? Lucrin geciktiriyo canım bende 14. Gün adet olmuştum.

slm tatlım. Senin peşinden elmek için sabırsızlanıyoru valla. o yüzden biran önce regli olmayı bekliyorum. Bakalım bugün lucrinin 11. günüydü bekliyorum bende :))
Sen nasılsın canım bebişimiz nasıl. Ne zaman doktora gidicen, herşey yolundamı, mide bulantıların başladımı

Ne kadar çok soru sordum :)))))))))))))))))))

Son düzenleme:
X