Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
selam kızlar

ben bu ay neler yapıom neler

bugun adetimin 3. günü adet oldum maalesef(

ama yılmadım burdan bulduğum şeyleri deneycem bu ay

ilk başta yakı aldım eczaneden onu yapcam

sonra ovülasyon testi ve preseed jel aldım onları hep beraber yapcam

sonra bide incire başlıcam

tam teşhisat bu ay hepsini birden denicem bakalım ne olcek bende merak ediyorum:)))

gülücümde haber verse bari yaa onuda merak ediyorum

Aaaaaaaaaa bende sana şimdi cepten mesaj attım. nerdesin diyeee.

Hepsini anladımda tatlım yakı ne onu anlamadım.
Benimde tüp bebek olmazsa senin yazdıklarının hepsini deniyecem benimde aklımda olan şeyler.
Hadi hayırlısı olsun tatlım.

meraba kızlar bugün 3.iğnemi vurundum kevgir gibiyim yan yan oturuyorum bu sefer çok acıyor bide 2 doz 2 su bu sefer daha ağır bakalım çarşamba neler olucak ..
sizler nasılsınızzz

en iyisini yapmışsın cnm
incir çok iyi geliyor yumurtaların büyümesine iğneler kadar faydalı diyolar başla bakalım işe yararsa sonraki aya bende başlarım

meraba kızlar bugün 3.iğnemi vurundum kevgir gibiyim yan yan oturuyorum bu sefer çok acıyor bide 2 doz 2 su bu sefer daha ağır bakalım çarşamba neler olucak ..
sizler nasılsınızzz

canım iğnelerin kalçadanmı göbekten değilmi. ben göbekten oluyordum.
Olsun bu kadar eziyetin sonunda bebişlerimize kavuşacaksan çekmeye değer dime tatlım.
Ne zaman kontorlun ?

ablam yakıyı eczaneden alıyorsun tam beline yapıştırıon bi bant
2 gün duruyo belinde bak ara burda öyle konu açılmış YAKI İLE HAMİLE KALMAK die bende ordan gördüm bide başka tıpiklerden duydum bu ay denemiş ve hamile kalmış
bende öle yapcam adetim bitsin yapıştırrcam
incir test jel yakı hepsi bi arada bu ay
bakalım nolcekk hayırlısı olsun bilmiyorumkismile
sizler nasılsınızzz

canım hayırlı uğurlu olsun iğnelerin canın yanıyordur muhakkak ama olsun bebeklerimiz gelsinde gerisi mühim deil can acısı geçiyor ama ruhumuzdaki acı geçmiyor öle değilmi canım dayan azcuk dahaaolumunekankayizsmile

şu preseeedi merak ediyorum millet pek metediyor bakalım sendede inş. ilk ayda işe yarar
tatlım hadi kolay gelsin benimde bugün 3. günüm yaaahaftaya pazartesi belli olurmu

bu sefer erkenden test yaptırcam beklemiycem yaa ömrümden ömür gidiyor resmen
her gün gelcekmi stresinden kurtulmak istiyorum bu sefer
boşu boşuna bekliyoruz

gülücüm neden bizi böle merakta bıraktı acaba
o da benim gibi net madurumu oldu acaba

kızlar 2.aşılamamda malesef olumsuz. regl oldum tam günümde hiç gecikme falanda olmadı.

kızlar 2.aşılamamda malesef olumsuz. regl oldum tam günümde hiç gecikme falanda olmadı.

Hay Allah ya. üzüldüm canım. Demekki doğru zaman henüz gelmemiş. Herşeyde vardır bir hayr.
bıkmadan usanmadan en önemliside isyan etmeden hedefemize ulaşana kadar yolumuza devam edeceğiz canım.

off yaaa üzülme canım aşılama zatenn şansı o kadar düşükkü yaptırdıktan sonra anlıyor insan kendini çok yıpratma canımsenağlama

Hay Allah ya. üzüldüm canım. Demekki doğru zaman henüz gelmemiş. Herşeyde vardır bir hayr.
bıkmadan usanmadan en önemliside isyan etmeden hedefemize ulaşana kadar yolumuza devam edeceğiz canım.

off yaaa üzülme canım aşılama zatenn şansı o kadar düşükkü yaptırdıktan sonra anlıyor insan kendini çok yıpratma canımsenağlama

tşk. kızlar. her ay aynı şeyleri yaşamaktan iyice umutsuzlanıyorum. bilmiyorum artık neyapsam şaşırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…