Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
kızlar ben geldim
3 aşılamam oldu sizler nasılsınız
izmirden geldim şimdi inş. son olurda bir daha bu zahmetleri çekmem yaaaaaaaaaa

mutlu
godes ablam
veeee
iklim
tedavileriniz hayırlı uğurlu olsun vatana millete inşallahhh

kızlar ben geldim

canım inşallah senin ve hepimizin pozitif olur da hepimiz bu stresten kurtuluruz.

selam arkadaşlarrropuyorumnanaktan dün tatilden geldik, pazar sabahıda yakın arkadaşlarla gidiyoruz 2 çift olacağız. bi bakayım dedim, evet hepinizin tedavileri hayırlı olsun inşallah allah kucaklarımızı doldursun hepimizin. bende geçen ay 15 inde olmuştum 2 3 gün öne geliyo kesin tatile denk gelecek reglim tabiii allahın işi inşallah olmam ne sürpriz olur ama en başta eşimle ben olmak üzere aile çıldırır herhaldekaydirigubbakcemile2

:ecrin_bebek::CüvCüv:
mutlu
godes ablam
veeee
iklim
tedavileriniz hayırlı uğurlu olsun vatana millete inşallahhh
saolasın canım benim inş. bu sefer son olur hepimiz için
sende ne var ne yok elfcim :ecrin_bebek::CüvCüv:

canım inşallah senin ve hepimizin pozitif olur da hepimiz bu stresten kurtuluruz.

amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn allah dualarını kabul etsin inş.:ecrin_bebek::CüvCüv:

kızlar ben geldim

canım hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bebişine kavuşmak için attığın son adım olur.

selam kızlar bugün dr gittim iğneleri yazdı aldım yarın ilk iğnemi vurunucam çarşamba kontrole gidicem şimdilik bukadar :))
sizler nasılsınız değişiklikler varmı ?

İklimcim inşallah bu sefer bol bol yumoşların olur tatlım. Hepimizde tatlı bir heyecan yine başladı.
Umarım hepimiz bu sefer kavuşuruz :Saruboceq:

iyi olmaya calışıyorum şekerim
tedavi neyin yok bi süre bilion kaç gündür kahverengi akıntım vardı sanırım adet olcammafoldumben
sen nasılsın

tatlım inş adet değilde nişan akıntılarıdır lekelenmelerdir bi halay çekeriz şurda

inşallah hepimiz için tek tek halay çekcez burda...bi adet olsam bu ay hemen doktorun kapısını çalcam ya ..tedavi istiyorum tedaviiii:)
.

Mrb kızlar Çok uzun zamndır gırmıodm. Nasılsınız bakalım bende adet olmayı beklıorum 2. AŞılamamı yaptırıcam allahın ıznıyle

kızlar günayın.
nerdesiniz ya hepiniz kayboldunuz ???

bende çok şey kaçırdığımı sanıyordum ama kimse girmemiş dün falan nerelerdesiniz
kızlar herkeşmi tatilde yaaaaaaaaaaa
görüşürüz hepinizi çok öpüyorum :ecrin_bebek::CüvCüv:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…