Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aaaaaaaaaaaaa kızlar nereye gittiniz yaaa. Kimsecikler yok.
ben bugün doktora gittim lucrin diye iğnelere başladım. 10 gün gibi bunları kullanacağım sonra regli olacağım işte. Ondan sonra aşılama ile protokol aynı.

hadi canım benim hayırlısı ile muradına erersin inşallah..heyecan ve duayla bekliyorum seni..

hayırlı olsun canım tedavin.

kistten şüpheleniyorum demişsin ya benim de 5 tane folikül vardı o ay ama hiç kist kalmamıştı.buna rağmen normal adet günüme yakın adet sancısı gibi ağrım oldu batmalar oldu ama adet olmadı sonra 12.günümde test 16 çıktı iki gün sonra tekrarladım 0.2 çıktı ama negatif çıkandan da 4 5 gün sonra adet oldum

hala ağrı var kasıklarımda ve karnımın alt kısımlarında. ve aşılamadan beri geçmedi. bazen hafifliyor o kadar. özellikle oturunca ağrıyor. basınç baskı ağırlık hissi gibi, ara ara da üşütmüşüm gibi sancım oluyor. dieğr aşılamada progestan kullanmama rağmen birşey yoktu. şimdi böyle olunca ondan acaba kistmi oldu dedim.

testine kaç gün var yani bugün kaöıncı günündesin

selam kızlar bugün dr gittim iğneleri yazdı aldım yarın ilk iğnemi vurunucam çarşamba kontrole gidicem şimdilik bukadar :))
sizler nasılsınız değişiklikler varmı ?

testine kaç gün var yani bugün kaöıncı günündesin

bugün aşılamanın 11.günü canım. rken test yapmayı düşünmüyorum. ne zaman test yapsam aynı gün hastalanıyorum. bu sefer bekleyeceği 5-6 gün geçmesini. tabii ki o zamana kalırsam.

selam kızlar bugün dr gittim iğneleri yazdı aldım yarın ilk iğnemi vurunucam çarşamba kontrole gidicem şimdilik bukadar :))
sizler nasılsınız değişiklikler varmı ?

canım seninde tedavin hayırlı olsun. yine heyecanlı bekleyişler başladı.hepimiz gene bişeylere başladık. ne iğnesi verdi canım.

saol arencim amin.
evet başladık yine heyecanlara menogon canım yumurtlamam için senin son durum ne okuyamadım uzun süredir topiği

benim 11.günüm aşılamada. bekliyorum ama umutsuzum. çok ağrım sancım var.

11. gün ay ne heyecanlısındır şimdi sen :))
allah kalbine göre versin hayatım inşallah tutmuştur ama bu ağrılar bir belirti olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…