Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

abla bendeki değişikliği farkedebiliyonmuu ama bak ne kadan olgunlaştım
artıkın yıkılmıyom adet olunca hemen alternatif yöntemlere baş vuruyom tabi bunda senin çok büyük katkın var artık isyankar elif gitti umutlu elif geldiii :sm_cool:
bu ay ben senden de kendimde ümitliyim valla
yakı test jel incir hepsi bir arada
seninde tüpün var ohh gel keyfim gell hadi beraber doğurak
bu ay hamile kalırsak nisanda doğuruyoz
ben şimdiden söylim bebeeme Nisan Su takıcam adına taammı sende düşün :CüvCüv:

ayyyy süper bu şekilde olmana çok sevindim tabiki yılmak yok. Hemen başka careler arıyacağız olmayınca. Heleki sen daha minicksin çok acele etmene bilem gerek yok. Benimki kartlaşmaya başlamadın :)))))))))))))))))
İnşallahhh bu kadar emeğimizin karşılığını hemen alırız.
Nisan su heee süper kız olacak ayni kesin. Ben kararsız bir kişi olduğum için kolay kolay karar vemem herhalde.

yaa ne kartlaşması yaaaa sen hepimizden genç ve güselsinnbayanssulusmile bayan kokoşsun sennn

yaa ne kartlaşması yaaaa sen hepimizden genç ve güselsinnbayanssulusmile bayan kokoşsun sennn

Canım benim gerçeklerden kaçmak mümkün değil malesef kimlik öyle demiyor :))))
Ayrıca iltifat ediyorsun şekercim.
Seninle kendimi aynı kefeye koymam mümkün değil arada nerdeyse 10 yaş fark var :)))
Ama olsun gönlüm genç benim sositososito

iklimcim ben cuma lucrin diye bir iğneye başladım. Onu olurken regli olucakmışım sonrada yumurta geliştirici iğne olucam :))) bende delik deşik oluyorum yani. Ama benimki göbekten kendim yapıyorum

godesim niye öyle düşünüyosun kaymak gibisin aşk olsun ya

iklimcim niye bilmiyorum geçen yıl kendimi çok beğenirken halimden mutluyken 1 yılda herşey değişti. Aynaya bakıyorum ve sürekli kusurlarımı buluyorum. Galiba bu tedaviler falan yıprattı beni.

iklimcim ben cuma lucrin diye bir iğneye başladım. Onu olurken regli olucakmışım sonrada yumurta geliştirici iğne olucam :))) bende delik deşik oluyorum yani. Ama benimki göbekten kendim yapıyorum

göbekten olacak olduğun gonalf dir bu ay olmazssa bidahaki aya bende gonala başlıycam cnm menogonda iyi gayet ..
senin lucrini hiç duymamıştım demek adet için hayırlı olsun cnm inşallah bu sefer olucak

iklimcim niye bilmiyorum geçen yıl kendimi çok beğenirken halimden mutluyken 1 yılda herşey değişti. Aynaya bakıyorum ve sürekli kusurlarımı buluyorum. Galiba bu tedaviler falan yıprattı beni.

bende aynaya baksam dikkatli ne kusurlarım var ohooo :))
aslında üzüntüden yıpranıyoruz hayatım

göbekten olacak olduğun gonalf dir bu ay olmazssa bidahaki aya bende gonala başlıycam cnm menogonda iyi gayet ..
senin lucrini hiç duymamıştım demek adet için hayırlı olsun cnm inşallah bu sefer olucak

lucrini reglin 21. günü veriyorlar işte. Tam niye bilmiyorum o kadar detaylara girip kafamı bulandırmak istemiyorum. veriyor kullanıyorum işte :)))
İnşallah bu ay olur bizim doktorun istatistiklerine %47 tüp bebek tutma olasılığı bugüne kadar yaptırkları tüp bebeklerin tutma yüzdesi.
Bence gayet iyi yarı yarıya nerdeyse. belki bende o yüzde içine denk gelirim dime ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…