Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hanımlar, aranızda ovulasyon testi kullanan var mı ? Dogruluk payı nedir ve hangi marka kullandınız?

Hanımlar, aranızda ovulasyon testi kullanan var mı ? Dogruluk payı nedir ve hangi marka kullandınız?

ben kullandım canım. Bence doğruluk payı çok yüksek. ben predictor 5 li kutu kullnaıyorum. Diğerlerine göre biraz pahalı çok daha ucuzları varmış ama güvenlir diye bunu kullanıyorum.

slm ben geldim herkes kaçmış dr a gittim bu gün neoluyo anlamıyorum yaaa önceden çok fazla yumurta gelişiirdi bugün sadece 1 tane vardı aman allahım rezervlerimmi tükeniyor ne töbe töbe allah korusun şeytan kulağına kurşun tık tık tık neyse o bir tanede baya ii 22 ml miş cuma günü aşılamaya gidiyorum kızlar dualarınızı bekliyorum allah hepimizin hakkında hayırlısını versin

selam canım oo üzülme maşşallah 1 tane yeter zaten bide baksana 22 cm oo süper hadi iyi haberlerini alıcaz hiç sıkma canını sen cuma kısmetse aşılama hadi hayırlı olsun opuyorumnanaktan

selam canım oo üzülme maşşallah 1 tane yeter zaten bide baksana 22 cm oo süper hadi iyi haberlerini alıcaz hiç sıkma canını sen cuma kısmetse aşılama hadi hayırlı olsun opuyorumnanaktan
saolasın canım hadi bakalım hayırlısıyla 3. de tutması dileğiyle

kızlar bende tahmini cumaya yada c.tesiye adet olurum ve 2.günü dr gidicem aşılama için iğnelere başlarız inşallah gerisi kısmet artık..

iyi geceler ...sizi özlüyorum...çok giremesem de aklım hep sizde haa beni unutuvermeyin sakın...aren innnnnnnnnnşallah hamilesindir canım.benim ilk aşılamada yani önce pozitif çıkanda çok adet ağrısı gibi ağrım ve batmalarım olmuştu...ooooffff....şu mübarek saatler hürmetine rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize...yarın da kandil biliyosunuz...birbirimize dua edelimm..

hayal baz inşallah canım ama ben bunları kiste yordum. aşılama gününden beri hiçbir ilaç kullanmama rağmen kasıklarımda karnımın alt kısmında bir dolgunluk bir basınç hissi , ara ara batmalar var. yumurta sayım fazlaydı 2 gelişmiş dışında arkadan gelenler vardı onlar kistleştimi acaba.

canım 1 tane olsun kaliteli olsun. sayıya bakmıyor bu tutarsa tutuyor. inşallah bu sefer olumlu sonuç alırsın.

canım ben kullandım. gittigidiyordan alıyordum. ertesigün hemen geliyordu.orada 22 lik ovülasyon+4 gebelik testi şeklinde coretest markalı olandan alıyordum. fiyatıda uygundu. birkaç ay kullandım. memnundum. ovülasyon testinde koyu çift çizgiyi gördükten 14 gün sonra adet oluyordum. bence doğruluk payları var. birkaç ay böyle takip ettim. benim siklusum 28 gündür. neolur ne olmaz diye 9.gün başlıyordum kullanmaya çift çizgi çıkmaya başlıyordu gün gittikçe koyulaşıyordu ve genelde 14.yada 15.gün kopkoyu oluyordu ondan sonraki 14.günde adet oluyordum.
uzun anlattım biraz dimi:)

kandiliniz mübarek olsun kızlar
hadi hep beraber birbirimize daha çok
dua edelim bu akşam mübarek günde
allah inş hepimize bu ay ya da şöle diyeyim bu sene
hayırlı evlatlar nasip etsin inş.
amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…