Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Canım bitanem lütfen üzme kendini. Biliyorsun moral çok önemli kafaya taktığımız sürece olmayacak bebişimiz ne zaman rahat olacağız ve zamana bırakacağız bak o zaman hiç ummadığın zamanda süpriz yapacak.

bende doldurdum cnntürk tüp bebek şeysini

iyi yaptın tatlım belki çıkar dime ama.

Ben çok şapsalım ya en son gittiğimde doktor bana bir sürü tahlil verdi yaptır öyle gel dedi. benim daha yeni aklıma geliyor ya. Offf onları yaptırmam gerek.

iyi yaptın tatlım belki çıkar dime ama.

Ben çok şapsalım ya en son gittiğimde doktor bana bir sürü tahlil verdi yaptır öyle gel dedi. benim daha yeni aklıma geliyor ya. Offf onları yaptırmam gerek.

ay artı şaşkına dndük kan kalmadı damarlssrımızda benimde adetin 2. günü olan hormon tahlilini yaptırmadım canım istemedi dra dedim yaptırmadım diye gerek yok ultrasonla bakmak yeter dedi ama senin durum şimdi farklı ihmal etme tatlım kendine ii bak

of canım ihmal etmeyeceğimde ben böyle şeyleri hiç unutmazdım. Nasıl olduda unuttum ya cuma günü randevum var sabahtan. Önceden o kadar çok korkardımki kan aldırmadan. Hatta evlilik için sağlık raporu çıkaracağım zaman bile nerdeyse evlenmekten vazgeçecektim kan vermemek için :)) ağlayarak verdim. Ama şimdi nasılda alıştım. :))))) ınsanoğlunun başına herşey geliyor valla bakalalım daha neler gelecek.

kızlar meraba aşılama sonucu bekliyorum ve pek umudum yok...ihtimal düşük biliyorum...offf umarım herkez kavuşur yavrusuna:sinifsinif:

kızlar meraba aşılama sonucu bekliyorum ve pek umudum yok...ihtimal düşük biliyorum...offf umarım herkez kavuşur yavrusuna:sinifsinif:

Hayırlısı olsun. Probleminiz nedir peki niçin aşılama yaptırdın.

Son düzenleme:
karnımın alt kısmında kasıklara doğru sanki içinde birşey var bir dolgunluk bir basınç çıksa rahatlayacağım gibi.

arencim test gününede az kaldı hadi inşallah güzel haberi bekliyoruz senden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…