Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben bi kaç saat girmeseydim yazdıklarınız o kadar çok oluyorduki. Yetişemiyordum. Şimdi nazar mı değdi Canlarım?? Nerdesiniz?? Sizinle yazışmaya çok alıştım ben ya.. mafoldumben

offf yaa ama canım neden biyomusun godes suan bılmıyorum işten cıktımı ama işteyken hep burda olurdo pc başındaya genelde giren godesle sohpete takılırdı ve diger arkadaşlarda katılırdı suan godes yok ve hep farklı zamanlarda giriyoruz denk gelmiyo godes işten cıktıysan tez zamanda bulursunda bizide bu sıkıntıdan kurtarırsın yoksa sohbetimiz eski haline dönemicek mafoldumben :1no2: :gitme: :teselli:

zeynocum yaa avatarında bebek resimleri cok tatlı offf baktıkca moralim bozulıyo

kizlar gunaydin ve simdiden hayirli haftalar,
ben bu ay rahim filmi cektirmistim ve sol kanalim tikaliymis onu basinc uygulayarak acti dr, biz calismalarimizi yaptik bu ay, bu cmt adet gunumu bekliyorum ama gariptir bu ay asilama icin hap veya catlatma ignesi fln olmamama ragmen bi gaz, siskinlik, basenlerim bu hafta bir anda genisledi, bacaklarimdaki damarlar burdayim diye bagiriyo mavi mavi hic bu kadar belirgin olmamisti ( boyle bi damar cikmasi diye bi hamile belirtisi okumustum da buralarda daha evvel) bir de devamli gegiriyorum ki hic gegiremem ve belim agiryo, sizce?

Günaydın Canım..
Canım inşallah adet olmazsın ve hamilesindir.. Ağrıların konusunda bi yorum yapamicam. Hayırlısıyla bi cumartesi olsunda anlaşılır canım.

noluyo kızlar size elifkaya sen gunaydınla sonlamasdın
geodescim nerelerdesin yaa iklim sende öyle zeynoda ortalarda yok hayalbaz mutlu offf kızlar yaaa:umursamaz:

yaz geldi millete üşengeçlik bastı galiba bende öyleyim üşengeçlikten ölcem mirmirmirmir

neyse ben kahvltı yapıp geliom karnım acıktı boshayallersmile

elifkaya gedesten haberin varmıo merak ettim pc başında olmadıgına gore işten cıktı inşallah yanılıyorumdur hadi bekliyorum cabuk gel bende işlerimi yoluna koyıyım

Günaydın ıklimcim.. Hoşgeldin
Sinemcim ben arada bakıyorum canım. Ama ne zaman baksam kimse olmuyor. Bende işlerimi hallediyorum o sırada..

günaydın canlarım saolun
tüm arkadaşlar tedavilerinde sonuç aldı ama negatif ama pozitif pozitif olanların artık uğramaması normal onlar hamiler yerlerine giderler tabiki diğerleride tedavi olmuyor şuan aşılama bekleyenler az sayıda belki ondandır kimsenin olmaması ne dersiniz

bakın sadece 2 kişi belirsiz kalanı belli zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…