Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

mantıklıCADIARZU

Bencede Canım.. Malum birde yaz.. Herkes kendini dışarı atıyor haftasonları. Tatil de başlıyor yakında.

benimde aynı cnm 1e doğru dışarı çıkıcam kardeşimi bekliyorum bir terlik aldım elimde patladı daha evde 1 günde onu değiştiricem

bende çıkcam telefon internet su faturalarını yatırcam telefonum bozuk tamire vercem iç çamaşırı alcam vs. vs ama çıkmaya bile üşeniyommm yaaakannehir

yaa bu israil yine haltlar karıştırmış bilgisi olan varmı facede hep protesto etmişler ne oldu yine ben kaçırdım

iklimcim haklısın ama olsun biz burda 2 ayımızı verdik şimdi bebişi olanlar bizi boşlamasınlar unutmasınlar yani her bebişi olnalar uıgramassa ozaman cok üzülürüm bir bebişi olmayan biri olarakmafoldumben

YARDıM GEMISINE SALDIRACAK KADAR ZAVALLI OLAN ıSRAıL; KÖTÜLÜK, ACıMASıZLıK VE HAINLIĞIN BIR ARADA TOPLANDıĞı IYILIĞI YUTAN BIR KARA DELıKTıR.

ASKERıMıZE SALDIRAN pkkya SıVıL VATANDAŞLARIMIZA SALDIRAN israile KARŞI DUYARSIZ OLMADIĞIMIZI TÜM DÜNYA BıLSıN !!! çArşı Masumları Öldürenlere De Karşı !!!

Öldürmediğim Her Yahudi ıçin Bana Küfredeceksiniz (Adolf Hitler

MÜSLÜMANLAR KARDEŞTıRLER , ıMAN CESARETTıR , KAHROLSUN ıSRAıL !! !! zalim bir toplumu hidayete erdirmeyeceğini (Bakara 258) kıyamet gününde onların yar ve yardımcısının olmayacağını (Âl-i ımrân) açıkça buyurmuştur.

bunun gibi birsürü şeyler yazmış arkadaşlar faceye ala ala ne oldu acaba yaa?????????

ayy kız bende öerak ettım benım tv pek aram yok netten bakımn sıze döniyin

Bugün
GEMıLERDEKı ıKı ALMAN MıLLETVEKıLıNDEN HABER ALINAMIYOR
ısrail'in Saldırı Düzenlediği Gemilerde Bulunan ıki Alman Milletvekilinden Haber Alınamadığı Belirtildi.

sanırım israil yardım gemilerine bi haltlar etti bende faceden üye oldum ordan okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…