Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Neyse Canım ben çıkayım. Eşim gelir birazdan.. Öpüyorum opuyorumnanaktan
ıyi geceler

ben geldim. tabi baya geç oldu bu saatte herkes uyuyordur. Birtek ikilmcim var galiba.

sinemcim şimdi okudum regli olmuşsun. Çok üzüldüm canım. Ama yapacak bişey birşey yok. yılmadan hedefimize ulaşmak için elimizden geleni yapıcaz canım. Ben inanıyorum çok az kaldı. Yolun sonuna geliyoruz mutlaka bebeğimize ulaşacağız.

zeynocum ve sinemcim doktorlarınız size nasıl bu ay hamilesiniz gibi sözler söyleyebiliyorki sonuçta kesin tutacak diye bişey yok. Bunu doktorlarda biliyor ve bu şekilde hastalarını ümitlendiriyorlar ve beklenti içine sokuyorlar. Çok şaşırdım valla.
Benimde hiç biri sorunum olmamasına rağmen doktorum hiç bu ay hamilesin falan gibi kesin konuşmalar yapmıyor. Olması gereken bu diye düşünüyorum.

bu arada kızlar eurovisionda 2. olduk onu heyecanla izliyordum. Neyse buda gayet güzel bir sonuç. Şuan mutluyum :)))))))))
Niyeyse çok hırs yapıyorum her yıl yerimde duramıyorum izlerken :)))

Son düzenleme:
slm kızlar yaaa benim adet olacakmış gibi karnım ağrıyor göğüslerimdeki ağrıda kesildi acayip akıntı var ve adetime en az 1 hafta var ama anlamadım

zeynocum ve sinemcim doktorlarınız size nasıl bu ay hamilesiniz gibi sözler söyleyebiliyorki sonuçta kesin tutacak diye bişey yok. Bunu doktorlarda biliyor ve bu şekilde hastalarını ümitlendiriyorlar ve beklenti içine sokuyorlar. Çok şaşırdım valla.
Benimde hiç biri sorunum olmamasına rağmen doktorum hiç bu ay hamilesin falan gibi kesin konuşmalar yapmıyor. Olması gereken bu diye düşünüyorum.
Selam Kızlar

Haklısın Canım boşuna ümitleniyorum Doktorum öyle deyince. O da beni motive etmek içinmi söylüyor anlamadım gitti. 90% gebelik bekliyorum senden diyor sonrasını biliyorsun. Progesteronum bayağı yüksek çıkıyordu yani ona dayanarakda söylemiş olabilir. Aman napalım artık alıştımda yüzde yüz hamilesin deselerde inanmicam galiba..
Bugün eşim izinli canlarım. Havanın tadını çıkarayım..
opuyorumnanaktan öptüm sizi..

adetime 1 hafta falan var ama müthiş sancım var birde göğüslerime dokunamıyordum ama şimdi sancıdan sonra bıçak gibi kesildi erkenmi gelcek acaba benimki bu ayda olmayacak sanırım

selam arkadaşlar herkese iyiakşamlar... zeyno kaç gündür inanılmaz yoğun günler geçirdik doktorum karşı tarafta her gün git gel akşam oldu giremedim haber veremedim. bugün sabah aşılamam olduuu :) dua edin kızlar inşallah tutmuştur.

selam arkadaşlar herkese iyiakşamlar... zeyno kaç gündür inanılmaz yoğun günler geçirdik doktorum karşı tarafta her gün git gel akşam oldu giremedim haber veremedim. bugün sabah aşılamam olduuu :) dua edin kızlar inşallah tutmuştur.

iyi akşamlar cnm hayırlı olsun hadi inşallah tutmuştur :))
son adet tarihini ve aşılama tarihini yaz buraya ben senin adınıda listeye alıyım ilk sayfada listemiz

Canım inşallah tutar. ınşallah Hamile kalırsın!! Yalnız mümkünse hiç stres yapma. Kendini fazla yorma. ınşallah bebişine kavuşursun.

Ben bi kaç saat girmeseydim yazdıklarınız o kadar çok oluyorduki. Yetişemiyordum. Şimdi nazar mı değdi Canlarım?? Nerdesiniz?? Sizinle yazışmaya çok alıştım ben ya.. mafoldumben

günaydın bügünde açışı yapmka bana düştü herkeze kocaman GÜNAYDIIIIIIIIIIIIN

X