Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bu siteyi açılış sayfam yap | Favorilerime ekle SON DAKıKA HABER: Türkiye ısrail'i Protesto Etti

Kaçırdığınız haberleri kolayca bulun:

ANA SAYFA | POLıTıKA | GÜNCEL | EKONOMı | SPOR | DÜNYA | MAGAZıN | KÜLTÜR-SANAT 31 Mayıs 2010 Pazartesi

Türkiye ısrail'i Protesto Etti
Türkiye, ısrail'in Ankara Büyükelçisi Gaby Levi'ye, Gazze'ye ınsani Yardım Taşıyan Gemilerin Alıkonulmasıyla ılgili Protestosunu ıleterek, Bu Saldırının Kabulünün Söz Konusu Olmadığını Bildirdi.
Haber Yayın Tarihi: 31.05.2010 12:24

Ankara haberleri
ısrail haberleri

Türkiye, ısrail'in Ankara Büyükelçisi Gaby Levi'ye, Gazze'ye insani yardım taşıyan gemilerin alıkonulmasıyla ilgili protestosunu ileterek, bu saldırının kabulünün söz konusu olmadığını bildirdi.

Dışişleri Bakanlığına çağrılan Büyükelçi Levi, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Vekili Büyükelçi Ünal Çeviköz görüştü.

Yaklaşık 20 dakika süren görüşmede, Büyükelçi Levi'ye sözlü olarak şu hususlar aktarıldı:

"ınsani yardım taşıyan ve uluslararası sularda seyreden gemilere güç kullanılarak müdahalede bulunulması uluslararası hukuka aykırıdır. Bunun kabulü ve mazur görülmesi söz konusu değildir.

Türkiye dahil 33 ülkenin vatandaşının bulunduğu uluslararası konvoyda yer alan gemilerdeki yolcuların akıbeti hakkında ayrıntılı rapor talep ediyoruz. Yaralıların bir an önce teslim alınarak tedavilerinin Türkiye'de yapılmasını ve bu konuda gereken işbirliğinin derhal gösterilmesini istiyoruz. Gemilerdeki diğer yolcuların da tarafımıza daha önce de söylendiği gibi en kısa zamanda ülkelerine gönderilmelerini bekliyoruz. Bu hukuk dışı duruma derhal son verilerek, uluslararası sularda müsadere edilen gemilerin en kısa zamanda serbest bırakılmasını talep ediyoruz.

Söz konusu saldırılar konusunda olanlar karşısında da uluslararası hukuktan kaynaklanan, haklarımızı saklı tutuyoruz."

59 TL ile aracınızda çizikten eser kalmayacak! Tıklayın!

9 Günde Sigara Nasıl Bırakılır? Videoyu ızleyin!

DıĞER HABERLER:
Bakan Akdağ ve Kavaf'ın Ortak Basın Toplantısı ıptal Edildi
Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve Devlet Bakanı Sema Aliye Kavaf'ın 31 Mayıs "Dünya Tütünsüz Günü' Nedeniyle Düzenleyecekleri Basın Toplantısını ısrail As...
ısrail'e Tepki Yağıyor (1)
ısrail'in Gazze'ye ınsani Yardım Götüren Türk Gemilerine Düzenlediği Saldırıya, Her Kesimden Tepki Yağıyor.
Levi'nin Konutu Önünde Protesto
ısrail'in Gazze'ye Yardım Götüren Gemilere Saldırısı, ısrail'in Ankara Büyükelçisi Gabi Levi'nin Konutu Önünde Protesto Edildi.
ısrail Büyükelçisi Levy, Dışişleri Bakanlığı'nda
Ankara (cihan) -ısrail Askerlerinin 'rotamız Filistin Yükümüz ınsani Yardım' Gemilerine Yaptığı Saldırının Ardından, ısrail'in Ankara Büyükelçisi Gaby...
ısrail Büyükelçisinin Evinin Önündeki Bekleyiş Sürüyor
Ankara -israil'in Yardım Gemisine Saldırmasının Ardından, ıhh Üyeleri ısrail Büyükelçisinin Evinin Önünde Bekleyişini Sürdürüyor. Gece Saatlerinde B...

Son Dakika Haberleri
12:36 Fransa'dan ısrail'e Sert Tepki
12:35 Şahin: TBMM Deklarasyon Yayımlayabilir
12:35 Saldırı Uluslararası Sularda
12:35 AK Parti'de Değerlendirme Toplantısı
12:35 Pakistan Saldırıyı Şiddetle Kınadı
12:35 'Çipli Pasaportlar' Yarın Geliyor
12:35 ıkt'de Acil Durum Toplantısı Yapılıyor
12:26 Rusya'da Her Yıl 400 Bin Kişi Sigaradan Ölüyor
12:26 Gemilerdeki ıki Alman Milletvekilinden Haber Alına
12:26 Danimarka Dışişleri Bakanı Lene Espersen: ısrail'd
12:26 Başbakanlıkta ıkinci Toplantı
12:26 Yunanistan, ısrail ile Tatbikatı Sonlandırdı
12:25 ıran'dan ıkt ve BM'ye Çağrı
12:25 Şahin: Terörle Mücadeleden Vazgeçmeyeceğiz
12:24 Bakan Akdağ ve Kavaf'ın Ortak Basın Toplantısı ıpt

ÇOK OKUNAN HABERLER
ısrail Türk Yardım Gemisine Saldırdı
ısrail Askerleri, ınsani Yardım Taşıyan Gemilere Girerek Ateş Açtı. 2 Kişi Öldü, 30 Yaralı Var.

ısrail Askerlerinin Gemiye Çıkış Anı
ısrail Askerlerinin Botlardan Filistin'e Yardım Götüren Gemiye Çıkış Anı.

ıskenderun'da Hain Saldırı: 6 Şehit
Teröristler, ıskenderun'da Deniz Komutanlığı Birliğine Saldırdı. 6 Şehit, 9 Yaralı.

ısrail TV'si: 16 Ölü Var!
ısrail'de Özel Bir Televizyon Kanalı, Yardım Konvoyunda Ölen Kişi Sayısını 16 Olarak Duyurdu.

Mavi Marmara'da Can Pazarı
ısrail Güçleri, Gazze'ye ınsani Yardım Malzemesi Götüren 6 Gemilik Filoya Ateş Açtı.

'ısrail Sonuçlarına Katlanacak'
Dışişleri Bakanlığı'ndan ısrail'in Müdahalesine Yönelik Çok Sert Bir Açıklama Geldi.

ısrail'den ılk Üst Düzey Açıklama
ısrail Sanayi ve Ticaret Bakanı Binyamin Ben Eliezer Saldırı Ardından Meydana Gelen Ölümlere Üzüldüğünü Söyledi.

Okmeydanı'nı Savaş Alanına Çevirdiler
Okmeydanı'nda Polisin Havaya Ateş Etmesini Bahane Eden Bir Grup, Ortalığı Savaş Alanına Çevirdi.

(C) SonDakika.Com
Yeni Medya Elektronik Yayıncılık Ltd Şti.
Hakkımızda | ıletişim

Son Dakika .com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan diğer haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. 31.05.2010 1233

ANA SAYFA | POLıTıKA | GÜNCEL | EKONOMı | SPOR | DÜNYA | MAGAZıN | KÜLTÜR-SANAT
Buradasınız : SON DAKıKA HABER: Türkiye ısrail'i Protesto Etti

yokk ben alınmam ona çünkü hamile topiklerine giderler ve orda devam ederler ama arada gelip nasısınız diyede sormaları gerekir bence!!!!!

kızlar biraz fazla ayrıntılıı oldu ama olsun kızlar benim yarım saatlık işim var yapıp gelıoyrum bıyere ayrılmayın

ısrail Türk Yardım Gemisine Saldırdı
ısrail Askerleri, ınsani Yardım Taşıyan Gemilere Girerek Ateş Açtı. 2 Kişi Öldü, 30 Yaralı Var.

bu yahudiler kadar insafsız millet yok

ya işim vardı sabahtan giremedim. Dünde sokaklardaydım gezdim. Sizinle yaışamadım.
ışten çıkmadım bu arada eşim çık dedi. Bende patronumla konuştum pazartesi son eglicem dedim. Oda öyle yaptı böyle yaptı kandırdı beni. Gitmemei istemiyor. 3 ay boyunca kafana göre takol. Zaten doktor işlerinde var rahat rahat halledersin dedi. Bende o kadar şeyden sonra bırakıyorum işi diyemedim açıkcası. Şuan burdayım yai çalışıyorum. Bakalım benim sağım solum belli olmaz ama.

ben ufak ufak hazırlanayımda çıkayım barii
canım istemiyor ama işlerimi halledeyim
ablam ben gelene kadar kaçma haaa opuyorumnanaktan

ooo ensonunda cok şukur yani godes hanım teşrif edebildini aman kızlar biyere ayrılmayın işlerim var geliyorum balkonu yıkıyım başladım cunku

hazırlandım bi sigara içim çıkıyom arada da haberlere bakıyorm ee ablam işten çıkmadın şimdi dime ama istediğin zaman izin koparabilyon doğrumu anlamışım

hazırlandım bi sigara içim çıkıyom arada da haberlere bakıyorm ee ablam işten çıkmadın şimdi dime ama istediğin zaman izin koparabilyon doğrumu anlamışım

evet canım ya işten çıkmadım işte hala burdayım hafanın 3 günü geleceğim. Bana bıraktı patron. yada 1 ay git sonra gel dedi. Bende 3 gün gelim haftada dedim. Diğer günler işleirmi hallederim işte. Doktor işi falan.

hayırlısı olsun ablam 3 gün çalışmakta ii kebapsın yani :))
ya ben annemlerdeydim ya orda bi arkadaşın kınası vardı oraya gittim bi görsen büyüklerden çok çocuk vardı bi an moralim bozuldu dedim kendi kendime bir kere daha dr gitsemmi aşılama denesemmi bu işin ucunu bırakmasammı acaba?? böyle elim kolum bağlı hiçbişi yapmadanda olmuyor ama yapsamda olmuyor acaba çok isteseme peşine düşsem yıpranırmıyım yoksa benim için daha mı ii olur kara veremedim çok istiyorum bebeğim olsun diye ama olmazsa diyede endişeliniyorum böle kararsız kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…