Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklim galiba seninle aşımalarımız yakın zamanda olacak. benimde haftaya olacak. tahminen çarşamba olur diye dşünüyorum hadi hayırlısı.

öylemi ne güzel beraber olucaz inş
ne diycem sen iğneylemi klomenlemi yumurtladın yada kullanıyomusun hala ilaç benim cuma son iğnem inş :Saruboceq:

tsh 5.5 digerleri normal allahtan anti tpoda hamilelik zor oluyormus diye duymustum ama

Her 100 gebenin 2 veya 3’ünde teşhis edilmemiş tiroit yetmezliği vardır. Bu yetmezlik özellikle kanlarında anti-TPO antikoru yüksek olan gebelerde daha da fazla olup % 15 oranında görülür. Bu nedenle gebe kalmadan önce kanınızda anti-TPO antikoru yüksek ise gebelikte tiroit hormon yetmezliğine girme ihtimaliniz artıyor demektir.

hımm peki ilaca devam ediyorum tsh falan normallerde antitipoda normale inermi bu ilaç sayesinde artı bişey gererktirirmi acaba ?

iklim adet tarihin 14 haziran ayzmışsın kendine niye öyle yazdın hazirana daha çok var
kendim adet oluyorum ama ne fayda bakalım ksımet..
inşallah seninde yumurtaların güzel gelişmiştir ve pozitif sonuç alırsın..

slm kızlar hepinize bol şans allah yardımcımız olsun.bugün nohut kadar pembe bir leke geldi acaba ne oluyor bunu yaşayan varmı aranızda haftaya salı tahlil yapıcam neolur gelmesiiiin beklemek çok kötü ya saat başı wcdeyim oldummu diye offf ya..iklimcim bu cumamı bitiyo iğne benim aşılama iğneden (ovitrelle)2 gün sonra yapıldı.işallah hepimizin seneye bebişleri kucağımızda olur amiiiiiiiiiin...

Arkadaşlar pazartesi günü aşılmam oldu o gün hiç ağrım yoktu fakat dün ve bugün ağrım var adet olurken sancımız olur ya o şekilde. Daha önceki aşılamalarımda böyle bişey olmamıştı. Tek fark diğerlerinde klomen kullanmıştım bundada iğne. Ağrıların sebebi nedendir acaba ?

hımm peki ilaca devam ediyorum tsh falan normallerde antitipoda normale inermi bu ilaç sayesinde artı bişey gererktirirmi acaba ?

daha yeni basladım ilaca antitponun ilacı yokmus malesef ama anti tpo olanlarda tsh yüksekligi daha cabuk oluyormus

ıklımcım desteklerın ıÇın Çok tŞk ederım.bı daha kı ayda gıtmem de bı sakınca olmadıĞını sÖyledı.ama yınede Çok geÇ kalmamamı sÖyledı. Hayırlısı bakalım. Bıde soĞan suyunu kullanayı dÜŞÜnÜorum ondan sonra yaptırıcam aŞılamayı. SoĞan suyu ıÇınde ne var ne yok temızlıomuŞ. Belkı pkolarım az da olsa gıder.hayırlısı. ınŞallah lıstede bekleyenler olumlu sonuÇlar alır.gerÇekten hepınızın hamıle kalmasını Çok ıstıorum. HamıŞ olun da bana da Ümıt olun olur mu?

ay pardon ya yanlıs okudum yogunluktan anti tponun tedavisi yok diyor nette vücudun yaptıgı bişi işte antikorlar yeniyo ama böylede hamile kalan cok ama düsük riski daha fazla oluyormus malesef

canım bende izmirdeyim doktorun kim sorunun ne

cnm iğne için daha etkili diyolar.büyük ihtimalle yumurtaların daha çoktur.dier tedavilerine göre tabi.inşallah bu tedavin başarılı olur.aslında bi bakıma ağrılarınn olması daha iyi bildiğim kadarıyla.inşallah bebişin geliodur.bu arada kendini yorma ayaklarını uzat yat.ilk günlerde döllenme oluo.kendine dikkat et.

Çok sağol canım. Çalıştığım için yatamıyorum tabi ama elimden geldiğince yormamaya çalışyıroum kendimi. Hiç böyle ağrım olmamıştı. yumurtlama sorunum yok aslında ilaçlada 2-3 tane olgun yumurtam oluyor iğneylede aynı oldu. Ama ağrı niye oldu benim gibi ağrısı olan arkadaşlar varmı diye merak etmiştim.

kızlar merhabalar..
olumlu sonuc alan yok daha degılmı..
az kaldı gunlerınıze ınsaallah hayırlı haberlerınızı alırız..
takıpteyım..

kızlar merhaba ben adet oldum beni listeden silin inşallah sizilerden iyi haber alırım adetime daha vardı ama oldum bugün 2.inci günüm doktora gidecem bugün çok üzgünüm kızlar bu 3.üncü aşılamamdı

merhaba, başından beri sizi takip ediyordum ama bende bir gelişme olmadığı için yazamıyordum. biliyosunuz aşılamam iptal olmuştu. dün tekrar doktora gittim. e2 normal değere düşmüş progesteron biraz yükselmiş. dr yumurtalardan biri çatlamış ama gebelik yok dedi bhcg 0.100 çıktı.ama diğer yumurtaların iyi her an çatlayabilirler dedi 20-22 mm arasındalarmış. çatlatma iğnesini yapalım 36 saat sonra da ilişki deneyelim dedi. bu gün yaptırdım çatlatma iğnesini bakalım yarın çalışıcaz. Hayırlısıysa 10 mayıs yeni adet günüm inşallah hepimiz güzel haberi bir an evvel alırız. Dün olmadığını bildiğim halde gebelik testinde heyecanlandım bye

cnm çok üzüldüm snn adına inşalalh bi dahakine olur.benimde tutmadı ama moralimi yüksek tutmaya çalışıorum.sende moralini düzelt fazla kafana takma. tabi bunu yapmak zor ama napalııımmmmm..........

Merhaba arkadaşlar bende sitenin çok yeni üyelerindenim. Doktor araştırmaları içindeyim bu ara bebek istiyorum. gerekirse aşılama yaptırıcam. HRS ile görüşcem ankarada. SMGE sen nerede yaptırdın aşılamanı?

öylemi ne güzel beraber olucaz inş
ne diycem sen iğneylemi klomenlemi yumurtladın yada kullanıyomusun hala ilaç benim cuma son iğnem inş :Saruboceq:

canım bana klomen verdi. p.tesi başladım cuma bitecek. sonra p.teside kontrole gideceğim. 12.günüm olacak tahminen bana çatlama iğnesini p.tsi vurdurur diye düşünüyorum. çünkü normal döngüm 27-28 gün.

alaiye cim senin adına cok üzüldüm arkadasım...belki bu ay olur allahtan ümit kesilmez.rabbim ol derse olur....bu tedavi süreçleri cok yıpratıcı biliyorum benim ilk aşılamam.kendimi senin yerine koyuyorumda gercekten üzülüyorum,ama ben 2 de olsa 3 te olsa üzülsekte bi kere bu yola bas koyduk sekerim yılmak yok lmaz:
yola devam,mis kokulu bebişlerimiz gelene kadar umudumuzu kaybetmek yok.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…