Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yanlışı düzeltiyoru :1closedeyes: ne yalan söyleyim olumsuzluga hazırladım kendimi...

Olumsuz düşünürsen negatif enerjyi üstüne çekmiş olursun. Bu kadar olumsuz olma kim bilir belkide şuan bebeğin seninledir.
Herşey kısmet. Beklememiz gereken tek şey doğru zaman sadece.
Hakkımızda hayırlısı

nerelerdesiniz kızlar :teselli:size ihtiyacim varken bulamıyorum
kızlar regl olcakmışım gibi sancim var ya olursam:çok üzgünüm:

Üzgün olma lütfen kısmet değilmiş demekki. Doğru zaman gelince emin ol olacak sen istemesende çat kapı yapacak.

canım zaten tüm hamileler adet olucakmış gibi hissederler bakarsın vardır be canım üzme kendini

DÜn bende 3. aşılamamı oldum şuan beklemedeyim. En zor kısım bu bekleme faslı nasıl geçiçek günler bilmiyorum umarım bu sefer olur olmazsa direk tüp bebeğe geçicem artık beklemek istemiyorum.
inşallah hayırlı sonuçlar alırsın cnm...

kızalar dr um yarın gel hemen 2. aşılamaya geçelim dedi.ama ben bu ay ara verecem ve gitmedim.bi daha ki aşılama içinde iğne tedavisi görücekmişim. bu ay çok yıprandım. onun için 1 ay ara verip kendi kafamı dağıtmaya çalışacam.

canım sen bilirsin tabi ama dr gel demiş durumunda müsaitse git bence iğneyle daha iyi sonuç alınıyo hem bence zamanını boşa geçirme derim bilmiyorumkismile

iklim ben bugün adet oldum
yarın sabah aşılama için başlıyorum tahliller falan
aşılama tarihi kontrole gittikçe belli olur
allah hepimize bebiş versin inşallah..

iklim ben bugün adet oldum
yarın sabah aşılama için başlıyorum tahliller falan
aşılama tarihi kontrole gittikçe belli olur
allah hepimize bebiş versin inşallah..

öylemi canım hadi hayırlısı en azından kendiğinden adet oluyosun ne güzel bende oda yok :1no2: hadi inşallah aşılaman başlar ve sonuç mükemmel olur amin canım inşallah

kızlar selam bende önümüzdeki ay asılama yaptırıcam anlatırmısınız biraz pko var bende yumurta cok ama catlamıo diger hersey normal tüplerde acık sizce sansım ne

iyi aksamlar kızlar.bende aranıza yeni katıldım 2 gündür ilk sayfadan beri paylasımlarınızı okuyorum....bende asılama yaptırdım 19 unda bakalım nasipse gelir inşallah bebişlerimiz

kızlar selam bende önümüzdeki ay asılama yaptırıcam anlatırmısınız biraz pko var bende yumurta cok ama catlamıo diger hersey normal tüplerde acık sizce sansım ne

mrb cnm
benim ilk aşılamam olucak tahminen sonraki haftanın ortalarına olucam inş..
senin gibiyim bendede pko var tüpler temiz asıl sorunun cevabını benim aşılamdan sonra beraber alıcaz pkoda aşılama şansını bende deneyerek öğrenicem çünkü

Son düzenleme:
iyi aksamlar kızlar.bende aranıza yeni katıldım 2 gündür ilk sayfadan beri paylasımlarınızı okuyorum....bende asılama yaptırdım 19 unda bakalım nasipse gelir inşallah bebişlerimiz

aaaaaaaaaa herkescikler gitmiiiiş (

iyi akşamlar canım
hoşgeldin aramıza a.s. hayırlı olsun aşılaman inşallah tutmuştur adet gününüde yaz listeye alıyım adını a.s

iyi akşamlar canım
hoşgeldin aramıza a.s. hayırlı olsun aşılaman inşallah tutmuştur adet gününüde yaz listeye alıyım adını a.s
hoşbuldum canım...3 mayıs
lmaz:
ama gelmesiiiiin....ekleyebilirsin canım....iyi aksamlar cıkmalıyım..

anladım canım zor yaa işimiz yani bana öyle gelio

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

anladım canım zor yaa işimiz yani bana öyle gelio

sendede troid sorunumu var canım bende var tsh 24.12den 1.50lara düşürdük levatironla şükür şimdi iyi ama benim antitipo 600 yazıyodu dr bişey demedi ilaca devam dedi :1shok:
inşallah işimiz kolaylaşır :Saruboceq:

iklim galiba seninle aşımalarımız yakın zamanda olacak. benimde haftaya olacak. tahminen çarşamba olur diye dşünüyorum hadi hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…