Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ay haziranmı yazmışım heheh mayıs diye düzeltiyim zaten düzensiz hatta uzun süredir ilaçsız olmuyo aşılama tutmasada ne zamman adet olurum bilmiorum.
saol canım inşallah hepimizin bu ay olur

canım daha arkası gelmediyse üzülme :teytey::teytey: ayy içime güzel şeyler doğuyo senle ilgili inşallahhhh tutmuştur hadi hayırlısıı..
aa 2 gün sonra demek hımm benimde pazartesiye kalmaz belki ayy heyecan yaptım bile :roflol: acaba yumurtalarım cumaya kaç mm olucak dahada uzarsa adet madet olurum aha bitti tedavi 13 gündür iğne vurunuyorum cuma 15 yani 3 kutu

canım daha adet olmassın iğnedendir bence bendede daha aşılama bile olmadı düşün bulantı ağırlık fln var üstümde iğnedendir seninde

hımm en iyisini sen bilirsin canım kullan bakalım fayda gören çok bende kullandım akıntı bile gelmedi bıraktım bi ay kullanıp sıkıldım umarım sana faydası olur ardındanda incir kürünü yap peş peşe yapılıyo ikisi inşallah çok kişi hamile kalıcak canım ben inanıyorum

daha yeni basladım ilaca antitponun ilacı yokmus malesef ama anti tpo olanlarda tsh yüksekligi daha cabuk oluyormus

ay pardon ya yanlıs okudum yogunluktan anti tponun tedavisi yok diyor nette vücudun yaptıgı bişi işte antikorlar yeniyo ama böylede hamile kalan cok ama düsük riski daha fazla oluyormus malesef

hımm anladım cnm artı bi ilaç gerekmiyo evett ben hipoyum hep yükselmeye meyilli tsh falan hiç kalmadım ben ki düşsün neyse hayırlısı hayatım

kızlar merhabalar..
olumlu sonuc alan yok daha degılmı..
az kaldı gunlerınıze ınsaallah hayırlı haberlerınızı alırız..
takıpteyım..

meraba canım evet henüz aşılama sonuçlarımıza var 3 tane mi ne arkadaşımızın tutmadı ama umutsuzluk yok evett bende heyecanla bekliyorum hepsinin o günlerini inşallah tutar hepsinin :Saruboceq:

canım benimmm yaa anlıyorum seni ama üzülme olurmu kısmet değilmiş bu 3 aşılamadada demekki var işte hepsinin zamını bekliyolar veletler..
tmm siliyim cnm ama sadece nisan değil her zaman olucak bu topik adınıda NİSAN MAYIS diye değiştirtirim sizler burda olun yeterki yerimseniben

bu arada 3 mayısmış adet günün ama çok önce oldun be canım düzenlimidir

canım olsun olmayana üzülme bak ne güzel yenisi bi anda başlamış bile ay çok sevindim ne güzel boyutları yumurtalarının inşallah bu ay olucak bak görürsün a.s

birşey soracağım kızlar. mesela kontrole gittiğimizde bir yumurtanın kendiliğinden çatlamış olduğunu görüre dr diğer yumurtaların büyümesini mi bekliyor yoksa işlem diğer aya mı kalıyor.

hımm hadi inşallah çok iyi yumurtaların oluşur cumaya ikimizde güzel döneriz buraya boshayallersmile

birşey soracağım kızlar. mesela kontrole gittiğimizde bir yumurtanın kendiliğinden çatlamış olduğunu görüre dr diğer yumurtaların büyümesini mi bekliyor yoksa işlem diğer aya mı kalıyor.

valla canım benim bildiğim tek yumurtayla bile oluyo yeterki boyutu neyin iyi olsun tek yumurta bile yeter diye biliyorum ben

kızlar unutuyorm bazen eklemeyi herkez kendine baksın sorun yok değilmi eksik falan öpüyorum sizleri inanıyorum güzel şeyler olucak umutsuz olmak yok

bende listeye girmek istiyorum ilk aşılamam olcak inşallah.klomene ptesi başladım.cuma bitcek yani 26 da ilaca başladım aşılama tarihimi bilmiyorum normal adet tarihim 20 mayıs ..hadi hayırlısı....dua edin

canım beni eklememişsin sat 25 nisan , dün puregon 75 le başladım ,, Allahım hepimizin yardımcısı olsun inş..dünden beri bir boşluktayım sanki ne korku ne heyecan ,, bir tuhafım ,, akışına bıraktım gidiyorum..cumartesi e2 ve ultrason var Rabbim hayırlısını nasip etsin inş.

aşılama olan arkadaşlara bir sorum olacak , crinone jel kullanan varmı aramızda? bu ilacı normal oda sıcaklığındamı yoksa buzdolabındamı saklıyosuuz?

bende listeye girmek istiyorum ilk aşılamam olcak inşallah.klomene ptesi başladım.cuma bitcek yani 26 da ilaca başladım aşılama tarihimi bilmiyorum normal adet tarihim 20 mayıs ..hadi hayırlısı....dua edin

bende klomene p.tesi başladım cumaya bitecek. ayın 3ündede kontrole gideceğim.
seni dr ilaç bitiikten sonra ne zaman çağırdı.
sen iklim ve ben tahmini aynı zamanlarda aşılama olacağız gibi.

cnm ben op. dr bekir serdar ünlü nün muayanesinde yaptırdım. ama ne yazık ki tutmadı. kızılayda yeri.ziya gökalp cad. de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…