Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklim adet tarihin 14 haziran ayzmışsın kendine niye öyle yazdın hazirana daha çok var
kendim adet oluyorum ama ne fayda bakalım ksımet..
inşallah seninde yumurtaların güzel gelişmiştir ve pozitif sonuç alırsın..

ay haziranmı yazmışım heheh mayıs diye düzeltiyim zaten düzensiz hatta uzun süredir ilaçsız olmuyo aşılama tutmasada ne zamman adet olurum bilmiorum.
saol canım inşallah hepimizin bu ay olur

slm kızlar hepinize bol şans allah yardımcımız olsun.bugün nohut kadar pembe bir leke geldi acaba ne oluyor bunu yaşayan varmı aranızda haftaya salı tahlil yapıcam neolur gelmesiiiin beklemek çok kötü ya saat başı wcdeyim oldummu diye offf ya..iklimcim bu cumamı bitiyo iğne benim aşılama iğneden (ovitrelle)2 gün sonra yapıldı.işallah hepimizin seneye bebişleri kucağımızda olur amiiiiiiiiiin...

canım daha arkası gelmediyse üzülme :teytey::teytey: ayy içime güzel şeyler doğuyo senle ilgili inşallahhhh tutmuştur hadi hayırlısıı..
aa 2 gün sonra demek hımm benimde pazartesiye kalmaz belki ayy heyecan yaptım bile :roflol: acaba yumurtalarım cumaya kaç mm olucak dahada uzarsa adet madet olurum aha bitti tedavi 13 gündür iğne vurunuyorum cuma 15 yani 3 kutu

Arkadaşlar pazartesi günü aşılmam oldu o gün hiç ağrım yoktu fakat dün ve bugün ağrım var adet olurken sancımız olur ya o şekilde. Daha önceki aşılamalarımda böyle bişey olmamıştı. Tek fark diğerlerinde klomen kullanmıştım bundada iğne. Ağrıların sebebi nedendir acaba ?

canım daha adet olmassın iğnedendir bence bendede daha aşılama bile olmadı düşün bulantı ağırlık fln var üstümde iğnedendir seninde

İklİmcİm desteklerİn İÇİn Çok tŞk ederİm.bİ daha kİ ayda gİtmem de bİ sakınca olmadıĞını sÖyledİ.ama yİnede Çok geÇ kalmamamı sÖyledİ. Hayırlısı bakalım. Bİde soĞan suyunu kullanayı dÜŞÜnÜorum ondan sonra yaptırıcam aŞılamayı. SoĞan suyu İÇİnde ne var ne yok temİzlİomuŞ. Belkİ pkolarİm az da olsa gİder.hayırlısı. İnŞallah lİstede bekleyenler olumlu sonuÇlar alır.gerÇekten hepİnİzİn hamİle kalmasını Çok İstİorum. HamİŞ olun da bana da Ümİt olun olur mu?

hımm en iyisini sen bilirsin canım kullan bakalım fayda gören çok bende kullandım akıntı bile gelmedi bıraktım bi ay kullanıp sıkıldım umarım sana faydası olur ardındanda incir kürünü yap peş peşe yapılıyo ikisi inşallah çok kişi hamile kalıcak canım ben inanıyorum

daha yeni basladım ilaca antitponun ilacı yokmus malesef ama anti tpo olanlarda tsh yüksekligi daha cabuk oluyormus

ay pardon ya yanlıs okudum yogunluktan anti tponun tedavisi yok diyor nette vücudun yaptıgı bişi işte antikorlar yeniyo ama böylede hamile kalan cok ama düsük riski daha fazla oluyormus malesef:KK43:

hımm anladım cnm artı bi ilaç gerekmiyo evett ben hipoyum hep yükselmeye meyilli tsh falan hiç kalmadım ben ki düşsün neyse hayırlısı hayatım

kızlar merhabalar..
olumlu sonuc alan yok daha degılmı..
az kaldı gunlerınıze ınsaallah hayırlı haberlerınızı alırız..
takıpteyım..

meraba canım evet henüz aşılama sonuçlarımıza var 3 tane mi ne arkadaşımızın tutmadı ama umutsuzluk yok evett bende heyecanla bekliyorum hepsinin o günlerini inşallah tutar hepsinin :Saruboceq:

kızlar merhaba ben adet oldum beni listeden silin inşallah sizilerden iyi haber alırım adetime daha vardı ama oldum bugün 2.inci günüm doktora gidecem bugün çok üzgünüm kızlar bu 3.üncü aşılamamdı

canım benimmm yaa anlıyorum seni ama üzülme olurmu kısmet değilmiş bu 3 aşılamadada demekki var işte hepsinin zamını bekliyolar veletler..
tmm siliyim cnm ama sadece nisan değil her zaman olucak bu topik adınıda NİSAN MAYIS diye değiştirtirim sizler burda olun yeterki yerimseniben

kızlar merhaba ben adet oldum beni listeden silin inşallah sizilerden iyi haber alırım adetime daha vardı ama oldum bugün 2.inci günüm doktora gidecem bugün çok üzgünüm kızlar bu 3.üncü aşılamamdı

bu arada 3 mayısmış adet günün ama çok önce oldun be canım düzenlimidir

merhaba, başından beri sizi takip ediyordum ama bende bir gelişme olmadığı için yazamıyordum. biliyosunuz aşılamam iptal olmuştu. dün tekrar doktora gittim. e2 normal değere düşmüş progesteron biraz yükselmiş. dr yumurtalardan biri çatlamış ama gebelik yok dedi bhcg 0.100 çıktı.ama diğer yumurtaların iyi her an çatlayabilirler dedi 20-22 mm arasındalarmış. çatlatma iğnesini yapalım 36 saat sonra da ilişki deneyelim dedi. bu gün yaptırdım çatlatma iğnesini bakalım yarın çalışıcaz. Hayırlısıysa 10 mayıs yeni adet günüm inşallah hepimiz güzel haberi bir an evvel alırız. Dün olmadığını bildiğim halde gebelik testinde heyecanlandım bye

canım olsun olmayana üzülme bak ne güzel yenisi bi anda başlamış bile ay çok sevindim ne güzel boyutları yumurtalarının :nazar: inşallah bu ay olucak bak görürsün a.s

birşey soracağım kızlar. mesela kontrole gittiğimizde bir yumurtanın kendiliğinden çatlamış olduğunu görüre dr diğer yumurtaların büyümesini mi bekliyor yoksa işlem diğer aya mı kalıyor.

canım bana klomen verdi. p.tesi başladım cuma bitecek. sonra p.teside kontrole gideceğim. 12.günüm olacak tahminen bana çatlama iğnesini p.tsi vurdurur diye düşünüyorum. çünkü normal döngüm 27-28 gün.

hımm hadi inşallah çok iyi yumurtaların oluşur cumaya ikimizde güzel döneriz buraya boshayallersmile

birşey soracağım kızlar. mesela kontrole gittiğimizde bir yumurtanın kendiliğinden çatlamış olduğunu görüre dr diğer yumurtaların büyümesini mi bekliyor yoksa işlem diğer aya mı kalıyor.

valla canım benim bildiğim tek yumurtayla bile oluyo yeterki boyutu neyin iyi olsun tek yumurta bile yeter diye biliyorum ben

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin
.............................................................................................................................
ay ay BUNLARDA HAMİLELERİMİZZ ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN
1.denizim16 :CüvCüv: adetim bitsin dr gidiyim derken hamile olduğunu öğrendi :teytey: ..sat..24 nisan
opuyorumnanaktan
NİSAN AYININ AŞILAMA LİSTESİ

AŞILAMA YAPTIRMIŞ VE O GÜZEL GÜNÜ MERAKLA BEKLEYENLER
1.smsimay :ecrin_bebek:15 nisan aşılama 29 nisan mutlu haber inşallah
2.neyzen_x :ecrin_bebek:14 nisanda aşılama yaptırdı 2 mayıs adet tarihi
3.darling82 :ecrin_bebek:14 nisan aşılama oldu 28 sinde tahlili var
4.haticet :ecrin_bebek: 17 nisanda aşılama yaptırdı 3 mayıs adet günü
5.sinem25 :ecrin_bebek: 16 nisanda aşılama yaptırdı 1 mayıs tahlil günü
6.umudu_m :ecrin_bebek: 18 nısanda yapıldı, yarında test günü
7.sultanpendik :ecrin_bebek: 23 nisan aşılama günü, 5 Mayıs tahlil günü
8.cicvir41 :ecrin_bebek: 19 nisanda aşılama yaptırdı 3 mayıs tahlil günü
9.godes :ecrin_bebek: 26sında aşılama yapıldı

opuyorumnanaktan

AŞILAMA İÇİN İĞNELERE YENİ BAŞLIYANLAR
1.iklim :emir_bebek: iğneye 16 nisanda başladı adet tarihi 14 mayıs
2.kayse :emir_bebek: iğneye 13 nisanda başladı
3.banusu :emir_bebek: iğneye 15 nisanda başladı
4.ankara_06 :emir_bebek: iğneye 4 nisanda başladı 2 nisan adet tarihi
5.35deniz :emir_bebek: 1 mayıs adet günü o zaman belli olucak aşılama tarihi
6.fatıma zehra :emir_bebek: bu ay olmadı sonraki aya kısmetse :teselli:
7.gulucum81 :emir_bebek: çok yakın zamanda aşılaması yapılıcak inşallah
8.bahar_81 :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
9.zeynoperi :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
10.elfkaya :emir_bebek: henüz günü belli değil
11.aren :emir_bebek: 26nisanda klomene başlıycak çok yakındada aşılama
12.alaiye :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
13.SMGE :emir_bebek: bu ay olmadı kısmet sonraki aya inş
İSMİ OLMAYAN YADA DÜZELTTİRMEK İSTEYEN BİLDİRSİN KIZLAR...

kızlar unutuyorm bazen eklemeyi herkez kendine baksın sorun yok değilmi eksik falan öpüyorum sizleri inanıyorum güzel şeyler olucak umutsuz olmak yok

bende listeye girmek istiyorum ilk aşılamam olcak inşallah.klomene ptesi başladım.cuma bitcek yani 26 da ilaca başladım aşılama tarihimi bilmiyorum normal adet tarihim 20 mayıs ..hadi hayırlısı....dua edin

canım beni eklememişsin sat 25 nisan , dün puregon 75 le başladım ,, Allahım hepimizin yardımcısı olsun inş..dünden beri bir boşluktayım sanki ne korku ne heyecan ,, bir tuhafım ,, akışına bıraktım gidiyorum..cumartesi e2 ve ultrason var Rabbim hayırlısını nasip etsin inş.

aşılama olan arkadaşlara bir sorum olacak , crinone jel kullanan varmı aramızda? bu ilacı normal oda sıcaklığındamı yoksa buzdolabındamı saklıyosuuz?

bende listeye girmek istiyorum ilk aşılamam olcak inşallah.klomene ptesi başladım.cuma bitcek yani 26 da ilaca başladım aşılama tarihimi bilmiyorum normal adet tarihim 20 mayıs ..hadi hayırlısı....dua edin

bende klomene p.tesi başladım cumaya bitecek. ayın 3ündede kontrole gideceğim.
seni dr ilaç bitiikten sonra ne zaman çağırdı.
sen iklim ve ben tahmini aynı zamanlarda aşılama olacağız gibi.

Merhaba arkadaşlar bende sitenin çok yeni üyelerindenim. Doktor araştırmaları içindeyim bu ara bebek istiyorum. gerekirse aşılama yaptırıcam. HRS ile görüşcem ankarada. SMGE sen nerede yaptırdın aşılamanı?

cnm ben op. dr bekir serdar ünlü nün muayanesinde yaptırdım. ama ne yazık ki tutmadı. kızılayda yeri.ziya gökalp cad. de

X