Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Canım ne kadar çok çocuk deliside olsalar senin kadar deli olmaları mümkün değil.
Evet ya evde oturucam bebeğimi büyütcem 1 yıl kimsecklere vermem ama sonra gene çalışırm herhalde.:)
Yok be tatlım bua y olması mümkün değil çünkü yumurtlama gerçekleşmemiş önümüdeki ay inşallah.

selamlar çok sagol canım ama benim hala kafam karışık kaç haftalık olduguna ama genede teşekkürler

selamlar çok sagol canım ama benim hala kafam karışık kaç haftalık olduguna ama genede teşekkürler

ya canım aşılama kaçıncı gün yapıldı. İşte en iyi doktorun söyler. Sen ne zaman gidecektin doktora yarınmı. Ara sor yaa

ya canım aşılama kaçıncı gün yapıldı. İşte en iyi doktorun söyler. Sen ne zaman gidecektin doktora yarınmı. Ara sor yaa

yarın degil haftaya salı o gün sorarım artık ben sordugumda adet gününden hesaplanır demişti ama bi daha sorayım

aysad elifkaya godes yavruceylan ve ben deniz sinem
yavruceylan nneden sessizsin sen ne durumdasın

doktorum dedi tabi adetten hesaplıyor bugun 7 haftayı bitirdik 8 haftaya girdik

desene 2 aylık ee bulantıların ne durumda fazlaysa sık dişini1 ay sonra bişecigin kalmaz bende balık etlı kilo almaya meyilli biri olarak bazen diyorum hamilleigimde almasamda yedigimi cıkarsam cok korkum var 100 gecerim tahminen

ben şimdiden 2 kilo aldım midem berbat yedigimi çıkarıyorum ama genede kilo aldım

cıkardıgın halde nasıl alıyosun ilginç ama alamyanlarıda duydum ben varya kesin davul olcam napalım her inişin cıkışı vardır bizde veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…