Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sinemcim özetle aşağıdaki gibi durum

kızlar hemen özetle yazayım. ığneleri yan etkisi olan yumurtaların aşırı uyarılması ve bundan doğan kocaman kocaman yumurtalar gitmiş. Fakat biliyorsunuz 7 gündür ovulasyon testi yapıyordum fakat 2. çizgiyi hiç yakalayaamştım. Tabi bu arada çalışmalara devam ediyordum :)) Ama bütün çabam boşunaymış çünkü bu ay yumurtlama gerçekleşmemiş. Doktorum normal dedi çünkü geçen ay hamilelik başlangıçı olduğu için bir sonraki ay vucut yumurtalamazmış.
Şımdi asıl bomba 1 kez daha aşılama yapmaya karar verdik. Çünkü ilk 2 aşılamam klomenle olmuştu 3. aşılamamsa gonalfle oldu. 3 aşılamam kısmen cevap vermişti hamilelik başlamış ve hemen son bulmuştu. O yüzden bir kez daha iğne kullanarak aşılama yaptırıcağım. Artık olmazsa kesin tüp bebeğe geçicem.
Açıkcası hiçbir sorun yokken tüp bebek yaptırmayı kendime yediremiyorum ((
durum bu....

bencede iyi karra baktın olmadı tüp bbege geciş bende düşünüyorum bu ay kalmassam biraz ara vercem goderscim kafam cok kötü 3 tedaviyi hazır degilim allah nasip ederse haziranın 5 de tatile gitmeyi düşünüyoru bakalım geldikten sonra tüp bebek eylül gibi olur heralde
godescim tüp bebegi yediremem diyosun bendede sorun yok bende düşünüyorum biz bebişleri hayırlısıyla kucagımızıa alalımda gerisini boşver

cnm senin adina sevindim, tabii yaptir asilama tekrar. hem kanallarin da acik bi problemin yok rahminle ilgili benim gibi....
ben de emre bey ile konusmayi bekliyorum yrn bi olsa oglen saat 12....

godes cim, dun anneme dedim ki " bu emre bey benden rahim filmi istemedi ama rahmimde problem cikti' dedim, annem de " e sen oyle bi hasta profili ciziyosunki hemen olsun paranoyasiyla adam da sende bi problemin olmadigini sadece acele ettigini dusunmustur ' dedi, mantikli da geldi, bakalim...

kızlar benim gögüsler felaket acııyo şafak 5 sayıyorum cuma kan tahlili yaptırsam acaba cıkarmı 16 yumurtam catladı cuma 13 oluyo...

cnm senin adina sevindim, tabii yaptir asilama tekrar. hem kanallarin da acik bi problemin yok rahminle ilgili benim gibi....
ben de emre bey ile konusmayi bekliyorum yrn bi olsa oglen saat 12....

evet canım şimdilik böyle işte dün doktorumla böyle karar verdik. Bakalım hayırlısı.
Evet sen yarın gideceksin senin için bende çok heyecanlıyım canım. İnşallah güzel geçer görüşmen. Biran önce atlatırsın şu ameliyat olayını canım.
Bak benimde bu ay tüp bebek olmayacak seninde kim bilir bir sonraki ayda ikmizde aynı zamanda tüp bebek yaptırmış oluruz. (ama inşallah gerek kalmaz ya)

canım kendini ne zaman hazır hissediyorsan o zaman yap. Tatile git gel kafanı topla ondan sonra sağlıklı karar verirsin zaten.
Canım işte sorun yokya o yüzden tüp bebek ağır geliyor bana ama tabi buda tutmazsa kesin yaptırıcam tüp bebek.
Umarım sana gerek kalmadan tüp bebek biran önce kendiliğinden hamile kalırsın.

ama canım senin nasıl bir profil çizdiğin kimseyi ilgilendirmezki yapılması gereken neyse yapmalı doktorlar. İlla bizmi ısrar edeceğiz. Onların bunu takip etmesi ve yaptırmamız gereken ne varsa istemeleri gerek. Bence rahim filmi istemedikleri için suçlular.

kızlar benim gögüsler felaket acııyo şafak 5 sayıyorum cuma kan tahlili yaptırsam acaba cıkarmı 16 yumurtam catladı cuma 13 oluyo...

13 günd kesin çıkar çıkar canım kan tahlilinde. İnşallah olmuştur bu sefer.
:Saruboceq::CüvCüv:

işalllak canım sagol sen de dail herkez tüm isteyenlerde dail allah herkezin istegini yerine getirsin inşallah inşallah bu ay tutar istirat et canım bol bol bol bak aysad öyle yapmış dün ben baya aykta kaldım akşamda belim tutuldu eşime bişe demedim kızıyo bana bakalım dünkü yorgunlıga tutacı varsada tutmaz heralde

ya canım belkide hamileliğim tutması ben çok ama çok yordum kendimi iş yerin aksilik buya o kadar yoğun olduğum bir zamana geldiki. Sadece aşılama olduğum gün yattım okadar ondan sonra hep koşturmaca bir yoğunluk katalog çıkma zamanı iş stresi belkide o yüzden olmadı. Ama bu ay hiç yormayacağım kendimi.
Bir güünden bişey olmaz herhalde ama sende niye yoruyorsunki çalışmıyorsunda mecbur değilsin bişeyleri yapmaya. Bırak ev işide dursun.

evet aynen, haftaya cuma regl gunum, histeroskopi ameliyati regl bitiminde yapiliyo ayni rahim filmi gibi, ondan sonraki ay da insallah mikroenjeksiyon, seninle bizim gidisatimiz ayni birtanem :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…