Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
valla sinemcim bende 70 kiloyum herhelde 20-25 kilo alsam offffffffffffff ama olsun bebişim gelsinde bende 100 kilo alim. Sonra veririz nede olsa.

bu ıklüm gacısı halı halımı yıkıyor yaa kaydirigubbakcemile3

anlat bakalım neler yaptın görüşmeyeli
Evdeyim canım. Bişey yaptığım yok. Sabahları kalkıyorum Eşime kahvaltı hazırlıyorum. Onu işe gönderiyorum. Biraz ev işi derken.. Öğlen oluyor zaten. Kitap okuyorum yada buraya takılıyorum. Akşam olunca yemek işi sonra eşim geliyor derken gün bitiveriyor..
Ev hanımı oldum ben bayağı.. Bunu biri bana 2 sene önce deseydi inanmazdım..

valla tatlım zamanın ne göstereceği belli olmaz.

:CüvCüv:kızzzzlar nasılsınız GODES bence kararın çok mantıklı canım benim sizde zaten belli bi sorun yoktu iyi olmuş bi deneme daha.inşallah tutar canım bu sefer dua edelim.AHU senin probleminin belli olduğuna çok seviniyorum artık o problem giderilince önünde bi engel kalmıcak.kilo meselesinden bahsettiniz ya ben 172 cm boya 50 kiloyum sopa gibiyim anlıcanız hamiş olsamda az tombiklensem diorum hevesleniyorum:CüvCüv:

valla tatlım zamanın ne göstereceği belli olmaz.
Aslında Türkiyeye döndükten sonra çalışırım diye düşündüm ama sonrada araya bebek sevdası girdi. Herşeyin hayırlısı olsun canım ya. Sağlık olsunda gerisi boş.

bugün başka bi doktora gitcem akşam bakalım ne dicek
Canım sen hangi doktora gidiyordun ondan önce ve şimdi kime gitmeyi düşünüyorsun. Sakıncası yoksa yazarmısın? Benim Ankarada bildiğim bi kendi gittiğim Doktorum var şu an.

sinem senin denemelerin üzerinden zaman geçmiş test yapmayı düiünüyosun kaliba adetin geçinceye kadar yapma arkadaşım valla ben bu ay şapşala döndüm o yüsden

Canım sen hangi doktora gidiyordun ondan önce ve şimdi kime gitmeyi düşünüyorsun. Sakıncası yoksa yazarmısın? Benim Ankarada bildiğim bi kendi gittiğim Doktorum var şu an.

canım ben fatih has. nilgün hanıma gidiyodum prof.aslında çok iyi bi doktor galiba ama iletişim kurulamıyo yani çok zor yoğun 5 dk sürüyo muayenesi hadi çabuk falan diolar bande sorcaklarımı da unutuyorum o yüzden lina kadın sağlığı merkezinde şükran hanım varmış burada sitede çok övmüşler ona gitcem bugün

Tşk ederim Canım. ınşallah bu tedavinden güzel sonuçlar alırsın. Peki sen kan tahlili yaptırdıktan sonra Doktora ilk gez gidiceksin dimi o zaman. O da sana söyler gebelik varmıydı yokmuydu o kan tahliline göre.. Eğer vardıysa ve tutunamadıysa o bile bence bir umut yani hamile kalabiliyorsun en azından.

sinem senin denemelerin üzerinden zaman geçmiş test yapmayı düiünüyosun kaliba adetin geçinceye kadar yapma arkadaşım valla ben bu ay şapşala döndüm o yüsden

canım valla olmassam cuma veya cumartesi o anki sabrıma baglı ama eger hamile degilsem o zamana kadarda kırmızı kartı görmüş olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…