Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ha bir de benim kanamam durdu cuma gecesi, oy uzden cmt birlikte olduk esimle bu gece de calisicaz bugun 13. gunum, cmt de 11. gunum du, calismaya devam edicez bu hafta ve haftaya belki bu ay kendiliginden tutarmis ne gulerim ama

evet aynen, haftaya cuma regl gunum, histeroskopi ameliyati regl bitiminde yapiliyo ayni rahim filmi gibi, ondan sonraki ay da insallah mikroenjeksiyon, seninle bizim gidisatimiz ayni birtanem :)))

evet tatlım ya aynı gidiyoruz gerçektende. İnşallah ikmizde aynı anda hamile kalırız daha uzamaz bu bekleyiş. peki bu ameliyat nasıl bişey canım ağır bir ameliyatmı yoksa çok kolay bir işlemmi bir fikrin varmı. Ay bir yarın olsun valla bende çok heyecablıyım senin adına yaa canım benim.

ya canım belkide hamileliğim tutması ben çok ama çok yordum kendimi iş yerin aksilik buya o kadar yoğun olduğum bir zamana geldiki. Sadece aşılama olduğum gün yattım okadar ondan sonra hep koşturmaca bir yoğunluk katalog çıkma zamanı iş stresi belkide o yüzden olmadı. Ama bu ay hiç yormayacağım kendimi.
Bir güünden bişey olmaz herhalde ama sende niye yoruyorsunki çalışmıyorsunda mecbur değilsin bişeyleri yapmaya. Bırak ev işide dursun.

canım aşılamadan 5 gün sonrada önemli rahime yerleşiyoya yumurta oyuzden dikkat et banada gelince napıyım bayadır dip köse yapmıyodum derken arayada ütü girdi akşam 8 de işim bitti bugun fazla bişe yapmadım valide baktım benden iş bekler havadaydı şakacıktan sancım var evini sen yap bende mutfagını yapıyım dedim tembel nolcak ve öle yaptım

ha bir de benim kanamam durdu cuma gecesi, oy uzden cmt birlikte olduk esimle bu gece de calisicaz bugun 13. gunum, cmt de 11. gunum du, calismaya devam edicez bu hafta ve haftaya belki bu ay kendiliginden tutarmis ne gulerim ama

ayyyy inşallah canım yaa. ovulasyon testi yapsaydın keşke tam yumurtlayacağın zamana denk getirirdin.
Kim bilir herşeyde vardır bir hayr. Bu kadar engel çıktı kim bilir belkide kendiliğinden hamile kalıcaksın. Kısmet herşey.

canım aşılamadan 5 gün sonrada önemli rahime yerleşiyoya yumurta oyuzden dikkat et banada gelince napıyım bayadır dip köse yapmıyodum derken arayada ütü girdi akşam 8 de işim bitti bugun fazla bişe yapmadım valide baktım benden iş bekler havadaydı şakacıktan sancım var evini sen yap bende mutfagını yapıyım dedim tembel nolcak ve öle yaptım

evet işte ben çok yordum ilk gün dışında.
Sende ne alemsin ya biraz daha pis dursaydı ya. Tam soplıksın sen.
Valla sana helal olsun hala gidip kayınvalidene yardımcı oluyorsun şaşıyorum valla. Senin yaptığını herkez yapmaz valla.

Son düzenleme:
kızlar kk bir bölüm var sornu soruyosun dr cevaplıyo yazmıstım durumu hani yumurta catladıktan 5 sonra agrıyı ve cok az kaverengi falan diye ve nezaman bellı olur hamileligim dedim bana verdigi cevam 30 mayısta belli olur yumurtlama süreci ve sonrası bu tur agrılar ve lekelnme olabilir diye yazmış
yumurtlama derken nedemek istemiş benim kafa durdu şimdi

kızlar kk bir bölüm var sornu soruyosun dr cevaplıyo yazmıstım durumu hani yumurta catladıktan 5 sonra agrıyı ve cok az kaverengi falan diye ve nezaman bellı olur hamileligim dedim bana verdigi cevam 30 mayısta belli olur yumurtlama süreci ve sonrası bu tur agrılar ve lekelnme olabilir diye yazmış
yumurtlama derken nedemek istemiş benim kafa durdu şimdi

ya sen niye kafanı karıştıryon canım ya. Sen ağrım ve lekelenme var diyince oda hani yumurtalama zamında ağrımız oluyorya çatlamadan önce yada yumurtladıktan sonra onu demiştir.

evet işte ben çok yordum ilk gün dışında.
Sende ne alemsin ya biraz daha pis dursaydı ya. Tam soplıksın sen.
Valla sana helal olsun hala gidip kayınvalidene yardımcı oluyorsun şaşıyorum valla. Senin yaptığını herkez yapmaz valla.

napıyım allah var fazla alıştırmadan yardım ettm işimde vallahi duramadım sanki evi ... götüryodu çalışıyo olsam cıkıyımda görmüyüm evde oldumu insan duramıyo

ya sen niye kafanı karıştıryon canım ya. Sen ağrım ve lekelenme var diyince oda hani yumurtalama zamında ağrımız oluyorya çatlamadan önce yada yumurtladıktan sonra onu demiştir.

dogru dıyosun canım benim salaklııgm işte kendimi gercek bişe aryrum işte

napıyım allah var fazla alıştırmadan yardım ettm işimde vallahi duramadım sanki evi ... götüryodu çalışıyo olsam cıkıyımda görmüyüm evde oldumu insan duramıyo

ama demekki evinin temizliği bebeşiden daha önemli. Tabi tercih meselesi sen temizliği sectiysen bilemem.
Yapma işte sen bana kendini yorma diyorsun ama sen kendini yoruyorsun alla alla:eek:klava:

ama demekki evinin temizliği bebeşiden daha önemli. Tabi tercih meselesi sen temizliği sectiysen bilemem.
Yapma işte sen bana kendini yorma diyorsun ama sen kendini yoruyorsun alla alla:eek:klava:

sen yorma kendini bana bakma öyle bi an geliyo vala hiç bişe umdumda olmuyo kaptıryorum kızma ama birilerine kızıp allahım bana bebek verme onları mutlu etmıyım dedigim bile oluyo ruh hali işte...

sen yorma kendini bana bakma öyle bi an geliyo vala hiç bişe umdumda olmuyo kaptıryorum kızma ama birilerine kızıp allahım bana bebek verme onları mutlu etmıyım dedigim bile oluyo ruh hali işte...

ya insan psikolojisi tabiki ama pişam olacağımız şeyleri söylememiz gerekiyor.
Sen bebeği milleti için değil kendin için istiyorsun. Boşver takma onları sen. kimse senin kadar çok mutlu olamaz inan buna. Sen anne olacaksın. o yüzden öyle şeyler deme lütfen.

aaa aysad gelmiş. Canım dün doktora sorum senin için hamilik haftası nasıl hesaplanır regli günümü yoksa aşılama günümü diye. Oda bana normalde adet günü fakat aşılama 12-13 günden sonra yapıldıysa yumurtalama geç olduysa onun için ayrı bir hesaplama yapılırı adet günü baz alınmaz dedi.

ya insan psikolojisi tabiki ama pişam olacağımız şeyleri söylememiz gerekiyor.
Sen bebeği milleti için değil kendin için istiyorsun. Boşver takma onları sen. kimse senin kadar çok mutlu olamaz inan buna. Sen anne olacaksın. o yüzden öyle şeyler deme lütfen.

eşimde validemde bebek delisi inanılmaz şekilde bekliyolar bakalım kısmet zaman neler gösrecek ona vercemmi vermicemmi
ee sen ne düşünüyosu inşallah hamile kalırsın çalışmaya ara veririsin artık bende bebek varmış gibi belkide allah söyletti kızz

X