Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Gulucum.. Banusum.. Aysadım.. Godesim.. ıklimim.. Elifcim..
opuyorumnanaktan

ben 25 nisanda aşılama oldum 14 nisan adet günümdü dünde keseye baktılar işte kağıdında 6 mm yazıyor bir de kist var.

normal o zaqman canım kistte bakm bişey olmaz o benim eltimdede vardı hamilelik boyunca durdru sonra dogumda düştü problem etme

anne olamayacağını düşünmen seni böle düşüncelere sokuyor ablam yani elbet olacak desen bu kadar çaba harcamazsın yorulursun seni çok ii anlıyorum ben bile bu yaşta ya hiç olmazsa die düşünüyorum ve okadar içim sızlıyorki ozman hiçbirsey gözüme gelmiyor para pul neyse nee hiçbirsey beni avutmuyor ama bu düşünce doğrumu yanlışmı bilmiyorum artık olmayacak die bişi yok diyorlar ama ya o ufak ihtimal olmama ihtimali bana çatarsa die düşünüyon dimi
bende öleyim işte ...........

elifka benim bi arkadaşında sürekli kahverengi leke geldi ve sonucu hamilydi ama düşükle sonuçlandıcanım ya

canım benim ölsem günüm şaşmaz ama bu sefer oldu vee hala kahverengi geliyor az az
anlamadım ki ben ne oluyor???????

canım benim ölsem günüm şaşmaz ama bu sefer oldu vee hala kahverengi geliyor az az
anlamadım ki ben ne oluyor???????

güzelim kan testine gitde bi daha baktır sene eger bebek varsa ona göre leke durdurucr progestan falan verir doktor bence vait kaybetme

güzelim kan testine gitde bi daha baktır sene eger bebek varsa ona göre leke durdurucr progestan falan verir doktor bence vait kaybetme

ama canım bende hiçbir belirti yokki :1no2: gerçi adet belirtiside yok ama bana adet olurum gibi geliyor hiç zannetmiyorum hamile falan olacağımı ama neden hala adet olmadım böle geliyor analamadım daCADIARZU

böyle kafayı yiyecegine git bi test yaptır hadii varsa allah göstermesin sonra düşükle filan sonuçların gitbi baktır ona görede ilaçını al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…