Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım kese ve boyutuyla ilgili hiç bilgim yok ama umarım sorun olmaz..bi arkadaşımında yeni hamile kisti çıkmış senin gibi dr sorun değil demiş şimdi sorunu yok ..

sebepsin infertilite senin cnm..
yok ben ne evi ne arabamı asla vermem olmassa bundada bi hayır var
hırsının dozunu ayarla cnm çokta isteme çok istenilen hiç bişey olmuyor bunu öğrendim ..
hayırlısı olsun umarım en iyisi neyse o olur hakkında

banusu aşılamdan kaçıncı gün dü kese 6 mm çıktı benim 1 hafta sonra 9 mm çıkmıştı

gelmeye başladılarrr ama nie böle oluyorr yaa ne tam kırmızı ne tam kahvee iyice dengem bozuldu bırak yaaa hap dr istemiyom artık kullan kullan dengem şaştı bee :umursamaz:

inşallah canımm. Ever sebepsiz infertilite. Ben gözden çıktım valla. araba ev her zaman alınır ama çocuk için bir zaman var yarının ne getireceğini ne gibi bir hastalıkla uğraşacağımızı bilmiyoruz. Ya erkenden menopoza girersem. Ya doktorlar hiç artık anne olamazsın derse çok üzülürüm yıkılırım o zaman. Çok geç olmadan elimden geleni yaopim diyorum.
benim düşüncem bu tabi. Hani eşim ne der bilmiyorum.
Hakkımızda hayırlısı olsun..

banusu aşılamdan kaçıncı gün dü kese 6 mm çıktı benim 1 hafta sonra 9 mm çıkmıştı

ben 25 nisanda aşılama oldum 14 nisan adet günümdü dünde keseye baktılar işte kağıdında 6 mm yazıyor bir de kist var.

gelmeye başladılarrr ama nie böle oluyorr yaa ne tam kırmızı ne tam kahvee iyice dengem bozuldu bırak yaaa hap dr istemiyom artık kullan kullan dengem şaştı bee :umursamaz:
Hmmm kırmızıyıda mı gördün yani?? bilmiyorumkismile
Ufff olmazsın inşallah ya..

elifka benim bi arkadaşında sürekli kahverengi leke geldi ve sonucu hamilydi ama düşükle sonuçlandıcanım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…