Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Slm arkadaşlar dün doktora gittim 6 mm küçük kese göründü ama büyük bir tanede kistim oluşmuş.Canım sıkıldığı için doktorada bir şey soramadm inşallah sorun olmaz.Perşambe tekrar gideceğm bu sefer sorularımı yazıp gideceğm yoksa orda unutuyorm.

canım kese ve boyutuyla ilgili hiç bilgim yok ama umarım sorun olmaz..bi arkadaşımında yeni hamile kisti çıkmış senin gibi dr sorun değil demiş şimdi sorunu yok ..

ay ne güzel birazda kısmet tabi ama bazende kısmetimizi kendimiz yaratırız. Ne bilim bende çok hırslıyım. Gerekirse evimi falan bile satarım o derece hırs yaptım. Artık yaşamam gereken ne varsa yaşacağım zamanla göreceğim. İnşallah başarılı olurum.
Hayır sinir olduğum şey hiç problem yokken olmaması. O çok moralimi bozuyor.

sebepsin infertilite senin cnm..
yok ben ne evi ne arabamı asla vermem olmassa bundada bi hayır var
hırsının dozunu ayarla cnm çokta isteme çok istenilen hiç bişey olmuyor bunu öğrendim ..
hayırlısı olsun umarım en iyisi neyse o olur hakkında

banusu aşılamdan kaçıncı gün dü kese 6 mm çıktı benim 1 hafta sonra 9 mm çıkmıştı

gelmeye başladılarrr ama nie böle oluyorr yaa ne tam kırmızı ne tam kahvee iyice dengem bozuldu bırak yaaa hap dr istemiyom artık kullan kullan dengem şaştı bee :umursamaz:

sebepsin infertilite senin cnm..
yok ben ne evi ne arabamı asla vermem olmassa bundada bi hayır var
hırsının dozunu ayarla cnm çokta isteme çok istenilen hiç bişey olmuyor bunu öğrendim ..
hayırlısı olsun umarım en iyisi neyse o olur hakkında

inşallah canımm. Ever sebepsiz infertilite. Ben gözden çıktım valla. araba ev her zaman alınır ama çocuk için bir zaman var yarının ne getireceğini ne gibi bir hastalıkla uğraşacağımızı bilmiyoruz. Ya erkenden menopoza girersem. Ya doktorlar hiç artık anne olamazsın derse çok üzülürüm yıkılırım o zaman. Çok geç olmadan elimden geleni yaopim diyorum.
benim düşüncem bu tabi. Hani eşim ne der bilmiyorum.
Hakkımızda hayırlısı olsun..

gelmeye başladılarrr ama nie böle oluyorr yaa ne tam kırmızı ne tam kahvee iyice dengem bozuldu bırak yaaa hap dr istemiyom artık kullan kullan dengem şaştı bee :umursamaz:
Hmmm kırmızıyıda mı gördün yani?? bilmiyorumkismile
Ufff olmazsın inşallah ya..

elifka benim bi arkadaşında sürekli kahverengi leke geldi ve sonucu hamilydi ama düşükle sonuçlandıcanım ya

X