Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
dimi valla benimde artık çok dikkatimi çekiyo böle şeyler.bide kuzenim var benim 2 çocuğu var okula giden.dün hamile olduğunu örendim yeniden bi de diyomuş ki kocasıyla arası bozuk da adam benle ayda 1 birlikte oluyo o da denk geldi istemeyerek yani....bizde yumurtlama haftasında artık iflahımız kesiliyo gün aşırı ilişki die tık yokkafamçokkarıştı

insan işte böyle görünce deli oluyor. hayırlısı olsun demekten başka birşey yok. geçen sene hamileydim hiç uğraşmadan oldu. düşünmeye başladık 4 ay sonra oldu. son kontrolümde herşey gayet iyiydi. dr 2 hafta sonra 2 li teste gel dedi. bir gittim baktım 2 li teste bile yapılmadı usg de bebekte hidrops oluştuğu görüldü. doktor doktor gezdim gidebileceğimin en iyilerine gittim hepsi alınacak dedi. yaptırmadığım test kalmadı erken amniyosenetez bile yaptırdım. testlerde birşey çıkmadı. cinsiyetini öğrendim sevinemedim kaybedeceğimi biliyordum. non immün hidrops dendi ve alınmak zorunda dendi. 15+3 hft iken suni sancı verilerek normal doğumla gebeliğim sonlandırıldı. benim için çok kötü günlerdi. hamile kalamamak bir sorun hamile kaldıktan sonra kaybetmek daha sorun.
herşeyin hayırlısı olsun onun için.

insan işte böyle görünce deli oluyor. hayırlısı olsun demekten başka birşey yok. geçen sene hamileydim hiç uğraşmadan oldu. düşünmeye başladık 4 ay sonra oldu. son kontrolümde herşey gayet iyiydi. dr 2 hafta sonra 2 li teste gel dedi. bir gittim baktım 2 li teste bile yapılmadı usg de bebekte hidrops oluştuğu görüldü. doktor doktor gezdim gidebileceğimin en iyilerine gittim hepsi alınacak dedi. yaptırmadığım test kalmadı erken amniyosenetez bile yaptırdım. testlerde birşey çıkmadı. cinsiyetini öğrendim sevinemedim kaybedeceğimi biliyordum. non immün hidrops dendi ve alınmak zorunda dendi. 15+3 hft iken suni sancı verilerek normal doğumla gebeliğim sonlandırıldı. benim için çok kötü günlerdi. hamile kalamamak bir sorun hamile kaldıktan sonra kaybetmek daha sorun.
Ayyy canim benim ya. Ne zor günler ataltmissin.. Psikolojik olarak bunu kaldirmak gercekten cok zordur.. Insallah bir daha böyle bisey yasatmaz Rabbim. Insallah bir an önce hamile oldugunu ögrenir ve bebegini kucagina alirsin. Yasadigin o aci olayi unutturur sana insallah canim. Vallahi üzüldüm.

cnm gerçekten yaşadıkların çok zor. okuyunca çok üzüldüm. ama herşeyin hayırlısı.inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsn

Bende iyiyim. Babamla Esim mac izliyor. Bende buraya kactim. Findik kurdu durumlar nasil???

ya benm kasıklarımda bi ağrı başladı neden olduğunu da anlayamadım

10 nisan da ilk aşılamam oldu sonuç negatifti. bu ay ara verdim aynı şeyleri hemen yaşamak istemedim. yani beklemedeyim. neden bilmiorum kasıklarıma bastıramıorum bile ağrıo

10 nisan da ilk aşılamam oldu sonuç negatifti. bu ay ara verdim aynı şeyleri hemen yaşamak istemedim. yani beklemedeyim. neden bilmiorum kasıklarıma bastıramıorum bile ağrıo
Canim bende 27 nisanda ilk asilamami olmustum benimde sonuc negatif. Iki gün önce adet oldum. Ama sadece bi gün sürdü. Simdi benimde kasiklarim kötü agriyor. Bir sanci var sorma... Niyeki bende sasirmistim bugün.. Bende ara verdim canim. Hemen ikinci asilamayi istemiyorum.

bana dr um adetin 2.si ünü gel dedi ama ben gitmedim zaten kendimi zor topladım o üzüntüyle hemen 2. aşılamamı olmak istemedim. çok zor bi süreç.

hemen tedaviye başlam için ben ilk önce klomen kullanmıştım bu ay iğneye geçecektik. o gün iğneye başlamam gerekiomuştu. biraz benm yumurtamda geç büyüyo.. anca bi yumurtam büyümüştü

hemen tedaviye başlam için ben ilk önce klomen kullanmıştım bu ay iğneye geçecektik. o gün iğneye başlamam gerekiomuştu. biraz benm yumurtamda geç büyüyo.. anca bi yumurtam büyümüştü
Benim yumurtalar da tembel canim. Ama ben daha önce 4 ay klomen kullandim. Doktor dedi ara verelim zaten o klomen takviyesi yeter sana 3-4 ay dedi. Yumurtan büyür ve catlar dedi. Birazda böyle denicez. Sonra Eylül Ekim gibi tekrar gidicem.. Sen rahim filmi cekindin mi canim??

yok bana rahim filmi çekilmedi hiç sende de mi pko var. bende pko var
Evet canim ayni dert malesef. PCO laneti. Canim ben bu doktorlari anlamiyorum. Benimkide rahim filmi cekmedi. Ilk asilaman tutmazsa cekeriz dedi. Bana daha önce cektirmek daha mantikli geliyor. Tüpler tikaliysa hersey bosa zaten.

valla cnm bütüm drların tedavileri farklı bana hiç demedi rahim filmi falan. ama bildiğim kadarıyla rahim filimi çekildiği ay aşılama olmuo. ama tam emin deilim

valla cnm bütüm drların tedavileri farklı bana hiç demedi rahim filmi falan. ama bildiğim kadarıyla rahim filimi çekildiği ay aşılama olmuo. ama tam emin deilim
Hmm onu bilmiyorum canim. Ama PCO hamilelik icin bi engel degil. Hic tedavi olmadan hamile kalanda var. Benim kayinvalidemin kizkardesi de PCO lu ve 150 kilo. Su an hamile.

X