Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hmm onu bilmiyorum canim. Ama PCO hamilelik icin bi engel degil. Hic tedavi olmadan hamile kalanda var. Benim kayinvalidemin kizkardesi de PCO lu ve 150 kilo. Su an hamile.
ayyy inanmıorum gerçi allah verirse oluo işte benm bi tanıdığımında rahmi tersmiş hamile kalman imkansız demişler normal yolla biri 30 biri 26 yaşında iki tane oğlu var
hayırlısı işte inşallah allah bizlerede verir

pkolu hatunlar bende pkoluyum ama benimki multikistik görünümlüymüş o nr oluyorki fark ne

Hersey nasip kismet evet. Iklimcim benim sonuclardada multikistik mistik falan yaziyordu. Hic sormadim. PCO denince üzüntüden soramamistim.

valla cnm bütüm drların tedavileri farklı bana hiç demedi rahim filmi falan. ama bildiğim kadarıyla rahim filimi çekildiği ay aşılama olmuo. ama tam emin deilim

ben rahim filmi çekindiğim ay aşılama yaptırdımm bilmiyorumkismile

pkolu hatunlar bende pkoluyum ama benimki multikistik görünümlüymüş o nr oluyorki fark ne

canım fark şu görünüm pko ile aynı bissürü çatlamamış yumurta
ama sende ne adet düzensizliği vardır ne kilo ne tüylenme
Çünkü hormonların dengelidir
Bende bu guruptayım
Adetler düzenli
kilo yok
tüylenme yok
çünkü hormon dengesi (yani FSH'ın LH'a oranı) var
ama yumurtalıkta bolca çatlamamış minik minik yumurta var
işte buna multikistik görünüm diyorlar

canım fark şu görünüm pko ile aynı bissürü çatlamamış yumurta
ama sende ne adet düzensizliği vardır ne kilo ne tüylenme
Çünkü hormonların dengelidir
Bende bu guruptayım
Adetler düzenli
kilo yok
tüylenme yok
çünkü hormon dengesi (yani FSH'ın LH'a oranı) var
ama yumurtalıkta bolca çatlamamış minik minik yumurta var
işte buna multikistik görünüm diyorlar

hıımm teşekkür ederim canım cevabına
ama bende tüğlenme kilo hormonda sorun yok çok şükür..
bende ne var biliyonmu hiç adet görememe var hiiç hemde bi nokta bile değil hiç .bide bebek olayı tabi minik kistlerimden söz etti dr yumurtan oluyor ama oluşamadan büyüyemeden kiste dönüşüyor dedi bilmiyorumkismile

ben adet oldum :çok üzgünüm: ama beni bundan çok kocamın gözündeki yaşlar içimi acıttı umudum yok artık allahtan umut kesilmez derler ama ben kestim galiba
rabbim ben sana naptım adammı öldürdüm sana karşımı geldim kitabına peygamberinemi küfrettim naptım ben?? nie bu ceza allah kahretsin artık bişi istemiyorum hayattan

ben adet oldum :çok üzgünüm: ama beni bundan çok kocamın gözündeki yaşlar içimi acıttı umudum yok artık allahtan umut kesilmez derler ama ben kestim galiba
rabbim ben sana naptım adammı öldürdüm sana karşımı geldim kitabına peygamberinemi küfrettim naptım ben?? nie bu ceza allah kahretsin artık bişi istemiyorum hayattan

bunları ağzına alarak günaha girdin daha çok yapma be güzelim ya anlıyorum seni ama bundada hayır ara lütfenn ..
ben çıkıyorum iyi geceler canım

bitanem lütfennn hemen isyan etme. Biraz daha sabretmemiz gerekiyor. Mücadele etmeden hiç bir şey olmuyor. Tabiki üzülüyoruz seni çok iyi anlıyorum ama pes etmek yok. Sen daha çok gençsin önünde çok uzun yıllar var. Olacak bebeğin ama böyle kasarsan olmaz. Bak bende kendimi çok strese soktum ne oldu. O yüzden bundan ders çıkarmamız gerekiyor. Lütfen canım pes etme ve isyan etme. Hayırlısı böyleymiş demekki. Beterin beteri vardır derler. Belki hamile kalacaktın sonra bebeğine bişey olacaktı bilemeyizki. Demekki hayırlısı buymuş tatlım. Seni çok öpüyorum.

canım üzülme diyemiyeceğim anlıyorum seni. Allah sana ve eşine sağlık versin. daha çok gençsin ve Allah!a çok şükür ki tedaviye açık durumumuz var. imkansız değil.sende yumurta eşinde sperm olduğu sürece mutlaka birgün olacak. zamanı değilmiş. zamanı gelince olacak.

X