Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya kızlar aren özlenen elfkaya yavruceylan arka arkaya belli olcak sonuçlarımız.ptesi 10.günü dolduranlar test yapsın diyorum kıyaslarız

benim bugün 11.günüm ama adet olacakmışım gibi hissediyorum. p.tesi test yapacaktım vazgeçtim. bekleyeceğim. test yapıp negatifi görmek daha üzüyor beni.

boshayallersmile
benim bugün 11.günüm ama adet olacakmışım gibi hissediyorum. p.tesi test yapacaktım vazgeçtim. bekleyeceğim. test yapıp negatifi görmek daha üzüyor beni.

nasılsın canım iimisin adet olmayak yaaaa
aynı gün yaptık aşıyı inşallah tutar acaba idrarda çıkarmı kıss yapsak 11 gün oldu
bide benim zaten aşılama17. günü yapılmıştı adetin ayy yapsammı ki eyvahedigeldismile

boshayallersmile

nasılsın canım iimisin adet olmayak yaaaa
aynı gün yaptık aşıyı inşallah tutar acaba idrarda çıkarmı kıss yapsak 11 gün oldu
bide benim zaten aşılama17. günü yapılmıştı adetin ayy yapsammı ki eyvahedigeldismile

sen normalde kaçgünde bir adet oluyorsun. benim aşılamam 14.gün yapılmıştı.

idrarde çıkmaz daha kana yeni karışıyor arkadaşlar en iyi çözüm şuanda kanda idrale daha adet geçiktikten 4 gn sonra çıkıyor yaptıracaksanız kanda baktırın

benim hep adetime yakın sağ tarafımda bir dolgunluk hissi olur ve birkaçgündür yine aynı dolgunluk hissi var.

bazıları diyorya kasığıma ani saplantılar falan giriyor. bende hiç öyle şeyler yok.

kasıklarım aynı adet ayrısı gibi oldu canım bide belim çok agrıdı civilcelerim çıktı bide hafif sarı akıntım vardı

adet günün mü. o zaman sen p.tesine kadar olmazsan tutma ihtimali yüksek.
bir değişiklik var mı sende.

yok işte yok hiçbir değişiklik yok bende bi ara kahverengi akıntı geldi az bişi 2-3 gün önce çok azdı ama başkada bişi olmadı offf yarında olmazsam test yapcam hemen eyvahedigeldismile

yok işte yok hiçbir değişiklik yok bende bi ara kahverengi akıntı geldi az bişi 2-3 gün önce çok azdı ama başkada bişi olmadı offf yarında olmazsam test yapcam hemen eyvahedigeldismile

senin kahverengi akıntın yerleşme lekelenmesi olmasın mı. devamı gelmediyse öyle olabilir.

X